Ustalcie same jak będzie lepiej :) Jak pójdzie do Was to przynajmniej będziecie wiedziały co już jest a co będzie jeszcze trzeba zorganizować. Paka będzie miała z 10kg Myślę, że po weekendzie będę mogła już wysłać bo do piątku chcę wszystko zebrać a w weekend poprać. Myślałam też o wysłaniu t shirtów, z których syn wyrósł co prawda już po lecie ale i w zimie może służyć jako podkoszulek.Niestety same ciemne kolory bo to taki wiek, że wszystko ciemne a najlepiej czarne :/ Może uda się też jakąś kurtkę zorganizować i chyba nawet wyższe wiązane buty mam 42 ze skóry co syn tylko kilka razy miał je na nogach bo mu stopa urosła i buty świetne i wyrzucić mi było szkoda i chyba gdzieś jeszcze są - -mam nadzieję!. TZ ma buty 46 wiec po nim dla P. Mariana raczej nic nie dopasuję ;)