Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Dostałam dzisiaj ostatnią wpłatę i proszę o dane do wpłaty :) Uzbierało się po 143.10zł dla każdej z suń :)
  2. Dzieciaki na początku nauczyły mnie tego co było mi potrzebne aby poruszać się po różnych forach a później to już sam drogą dedukcji i poszukiwaniem wiadomości w googlach :) Aniu jak chcesz mogę Ci takie zdjęcia "przerobić"(zamazać fragmenty, zmniejszyć itp) Napisz mi tylko co i jak na [email protected] :)
  3. A masz /znasz się na jakimś programie graficznym?
  4. Biedna mała. Trzymam kciuki aby wyniki się poprawiły.
  5. Zawładnęła Twoim sercem! :D To było widać w Twoich opisach i ja się wcale nie dziwię, że rozpatrujesz jej adopcję :)
  6. Makila czy są jakieś wpłaty z mojego bazarku? :)
  7. Czyli wiadomo na ile w pasie szukać spodni :) Mam nadzieję, że p. Marian będzie zadowolony z tego co tam w niej znalazł. A jak nie to będzie miał czym palić w kozie :)
  8. Masz pełne PW bo nie mogę wysłać wiadomości :)
  9. Nabieraj sił maleńka :)
  10. No to trzymam kciuki aby wybrać ten najlepszy! :)
  11. Czy wpłata cioteczki WATACHA nie jest z mojego bazarku? :)
  12. Charlie maluchu :calus: miłego weekendu!
  13. A dałoby radę zmierzyć mu pas? W pace pójdą tylko jedne spodnie - dresowe ale w sklepach z używaną odzieżą można by kupić fajne wycierusy gdyby tylko było wiadomo ile w pasie :)
  14. Kochani zrobiłam bazarek dla Suzinki http://www.dogomania.com/forum/topic/143208-%C5%9Bwiecide%C5%82ka-dla-du%C5%BCej-i-ma%C5%82ej-kobietki-dla-suzi-do-910-2000/ Mam nadzieję że coś uzbieram dla maleńkiej...
  15. Aktualnie na dogo jest Pianka - robi bazarek więc może nie czekaj na Basię tylko pisz do niej? :)
  16. ZGADZAM SIĘ W 100%!!! Lonia musi iść po zabiegach do DS.
  17. Jasne :) Ciuchy - nie wszystkie - które mam do wysłania to już ponad 10 kg Mam nadzieję że p. Marian będzie w domu kiedy ją przywiozą bo będzie miał co z poczty tachać :/
  18. Niestety czytają czytają ale bez zrozumienia. Nie wiem od czego się ta "choroba" rozprzestrzenia ale niestety ogarnia coraz większą liczbę ludzi :roll:
  19. Teraz najważniejsze wizyty PA. W Warszawie też zaangażowałabym kogoś z fundacji tym bardziej, że Lońcia jest pod ich opieką :)
  20. Biedny mały :( Maciu a operacja żadna nie wcvhodzi w grę?
  21. Trzymać zaczynam kciuki ! Chyba czegoś szybciej nie doczytałakm: Gdzie Lońcia ma jechać ?
  22. Ustalcie same jak będzie lepiej :) Jak pójdzie do Was to przynajmniej będziecie wiedziały co już jest a co będzie jeszcze trzeba zorganizować. Paka będzie miała z 10kg Myślę, że po weekendzie będę mogła już wysłać bo do piątku chcę wszystko zebrać a w weekend poprać. Myślałam też o wysłaniu t shirtów, z których syn wyrósł co prawda już po lecie ale i w zimie może służyć jako podkoszulek.Niestety same ciemne kolory bo to taki wiek, że wszystko ciemne a najlepiej czarne :/ Może uda się też jakąś kurtkę zorganizować i chyba nawet wyższe wiązane buty mam 42 ze skóry co syn tylko kilka razy miał je na nogach bo mu stopa urosła i buty świetne i wyrzucić mi było szkoda i chyba gdzieś jeszcze są - -mam nadzieję!. TZ ma buty 46 wiec po nim dla P. Mariana raczej nic nie dopasuję ;)
  23. Święta racja :)
  24. Dla p.Mariana będę mogła podesłać do kogoś bluzę polarową. Syn ma jakieś 180 wzrostu. Mam dwa z ikei (kupione kiedyś na bazarku z ozdobnie wycinanymi końcami)kocyki . Cieńsze ale czarne są. I pewnie się coś jeszcze znajdzie tylko muszę to wszystko odszukać i przeprać dla odświeżenia. Ale adres do wysyłki już można mi podać ;) Podajcie jakie wymiar odzieży bo L mi nic nie mówi. Popytam jeszcze w rodzinie.
×
×
  • Create New...