Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. [quote name='yolanovi']Wracając do naszego psiaka: mamy na 90% miejsce w hoteliku lilki w okolicach Kluczborka (dzisiaj mam dostać potwierdzenie czy możemy przywieźć bidoka). Gdyby ta opcja stała sie realna to mamy do przejechania trasę Katowice - Szczyty - Hotelik Lilki Jasienie - Katowice, co w sumie daje dystans ok. 332 km, czyli jakieś 24 l benzyny x 5,3 zł/l = ok 127 zł. Taki byłby koszt transportu.[/QUOTE] Dopiero wróciłam. Bazarek kilometrowy zrobię jutro W 1 poście umieszczę m.i. ten tekst.
  2. Zrobiłam ale jak widzę już są i to aż dwa :) [IMG]http://www.iv.pl/images/88135242525975985485.jpg[/IMG]
  3. Wpadam [COLOR=#000000]na zaproszenie Martiki. Przeczytałam tylko ostatnie 2 strony bo na więcej nie mam czas [/COLOR]:roll: Jestem uziemiona minimalnie do 3.09 ale jeśli nikt nie zgłosi się na ochotnika to w poniedziałek- może w niedziele późnym wieczorem zrobiłabym bazarek kilometrowy. Tylko musiałabym dostać tekst kto , skąd gdzie jedzie, przypuszczalny koszt transportu. Tak żeby umieścić coś w 1 poście dla darczyńców. I do kogo będą szły wpłaty - konto na PW poproszę:)
  4. [quote name='Maciek777']Jest mi tu źle:Help_2: Charlie :cool3:[/QUOTE] Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasssneeeeeeeee:eviltong:
  5. [quote name='Maciek777'] Super:p W takim razie to ja się może rozejrzę za jakimś "skromniutkim" psim hotelem:evil_lol: :siara: [/QUOTE] Tylko wtedy kiedy Charlie napisze na forum, że mu u Ciebie jest żle :eviltong::D
  6. Gdzie te zdjęcia? No gdzie:mad:
  7. [quote name='Panna Marple']Nic się nie bój-pomożemy, jeśli Charlie będzie w potrzebie:lol:[/QUOTE] Święte słowa :)
  8. Dla księżniczki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/256836-Zegarmistrz-%C5%9Bwiata-purpurowy-nadchodzi-dla-Zo%C5%9Bki-do-26-08-20-00?p=22377908#post22377908"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256836-Zegarmistrz-%C5%9Bwiata-purpurowy-nadchodzi-dla-Zo%C5%9Bki-do-26-08-20-00?p=22377908#post22377908[/URL] Aniu proszę podeślij swoje dane do wpłat na PW:)
  9. Maciek a ja te "skrzydła" dodadzą Charliemu skrzydeł?:cool3: Miziaki dla przystojniaczka zostawiam :loveu:
  10. Aniu jak wyglądasz z finansami dla małej? Teraz będzie potrzeba troszkę więcej pieniążków na dogadzanie księżniczce więć pisz.
  11. Bazarek na dług po Rudim :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/256798-Ciuszki-na-d%C5%82ug-Rudiego-do-25-08-20-00?p=22374922#post22374922"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256798-Ciuszki-na-d%C5%82ug-Rudiego-do-25-08-20-00?p=22374922#post22374922[/URL]
  12. No to się Charliemu prezencik dostało :evil_lol: Pewnie zadowolony z nie jest?:cool3:
  13. [quote name='Macia'][B]b-b[/B] specjalnie dla Ciebie Toby w nowym wydaniu. Chłopak po kastracji (był wnętrem) zaczął się zachowywać coraz lepiej. Na wizycie u fryzjera był bardzo grzeczny. W tej chwili to całkiem inny pies. Zrobił się strasznie miziasty, sam podchodzi i dopomina się głaskania. Jest naprawdę kochany. Toby jest gotowy do adopcji. Oto chłopak po ogarnięciu fryzurki: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a07d4d703bf6083c.html"][IMG]http://images68.fotosik.pl/87/a07d4d703bf6083cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/df63b8f385b51bb5.html"][IMG]http://images69.fotosik.pl/86/df63b8f385b51bb5med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4ec36cdf2bf6fd69.html"][IMG]http://images66.fotosik.pl/86/4ec36cdf2bf6fd69med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/198da62e6a68e5f7.html"][IMG]http://images70.fotosik.pl/86/198da62e6a68e5f7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a7b30084986f9002.html"][IMG]http://images68.fotosik.pl/87/a7b30084986f9002med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Właśnie wróciłam po małej nieobecności :) Czyli można go już ogłaszać - wykupić mu pakiecik z ogłoszeniami?
  14. [quote name='hop!']T[COLOR=#d3d3d3]ujka bardzo ładnie reaguje na swoje imię. Może nie będzie zmiany. [/COLOR] Rozmawiałam dzisiaj z panią. Malutka już się zadomowiła. Jest bardzo grzeczna.[/QUOTE] Wspaniale:)
  15. [quote name='Toska1']Ślicznota:loveu:[/QUOTE] No baaaaaaaaaa:D
  16. [quote name='Yoana']No to czekam niecierpliwie na wiadomości po wizycie i trzymam kciuki :kciuki:[/QUOTE] Oj czekamy, czekamy!:)
  17. Wychodzi Ci Figuniu bokiem to całe przemeblowanie. Sama mam kłopoty od kilku lat z plecami (zwyrodnienia i do tego co jakiś czas rwa kulszowa) i wiem jak ból potrafi utrudnić najprostsze czynności. Figuniu zdrowia życzę!:)
  18. Nie dobrze by się stało gdyby Figunia miała oba pokrojone zwierzaczki u siebie na raz. Ani jednemu ani drugiemu - jak wiemy mała nie bardzo lubi koty - towarzystwo zwierza innego gatunku może nie odpowiadać a stres nie powoduje lepszego gojenia się ran:roll: Czy Lońcia może załapać jakąś chorobę od kotki? Kotka może wyglądać na zdrową ale...jak żyje na wolności to różnie może być.
  19. No to trzymamy kciuki za małą Tuję:)
  20. Wpadam z odwiedzinami :)
×
×
  • Create New...