Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Maciu daj znać Ani -to będzie pewniejsze niż pisanie do niej SMS-sa - że w środę przed 8.00 rano TZ wleci po fanty. Niech zostawi je tam gdzie zawsze.
  2. Na to wychodzi. Nowe możliwości stary regulamin :D
  3. Najeżdżasz myszką na nick i pokazuje się okienko. Powinno się tam pokazać czy jest ta osoba na forum czy nie. Czarne off zielone online :) Usunąć można tylko te w LUBIANA ZAWARTOŚĆ. Jak otworzy Ci się strona z jej zawartością za tematem masz okienko ZMIEŃ. Po kliknięciu na nie pokazuje się kilka opcji m.i. PRZESTAŃ ŚLEDZIĆ. W MOJA ZAWARTOŚĆ nic takiego nie idzie zrobić.
  4. ...a ban przyjdzie jak grom z jasnego nieba :D Mam nadzieję, że będziemy mogli i to sprawdzić :)
  5. Trzymajmy się regulaminu ;)
  6. Charlie w gazecie? A to ma gościu koneksje :D
  7. Zaglądam do małej i nadal trzymam kciuki.
  8. Maleńka walcz....
  9. wszystkie powiadomienia można zmienić MOJE USTAWIENIA---> USTAWIENIA POWIADOMIEŃ. Tam trzeba odznaczyć z prawej strony okienka powiadomień przychodzących na maila i na dole strony zatwierdzić. Co do powiadomień. Każdy szybko je usuwa aby nie zapchać sobie skrzynki. Teraz pojemność komunikatora to 50 wiadomości.
  10. A u nas po 6.00 było aż +1,4 stopnia :megagrin:
  11. Czy chodzi Ci o to ,że w okienku gdzie piszesz posta nie ma BBcode? Jeśli tak to ono jest.
  12. Przyniosłam Charlemu parasol bo pada i pada
  13. Co ja poradzę, że wenę dostałam a teraz nasze sygnaturki mają "pojemność" bez ograniczeń? :megagrin: A głupiego postu jak robię multi cytowanie gdzie jest trochę emotek i dodam swoje dwie to mi nie chce zapisać :niedowia: Wariactwo totalne :errrr:
  14. Znalazłam temat przypadkiem. Jedyny sposób w jaki mogę w tej chwili pomóc to banerki. lub
  15. Wlatuje do małego się przywitać i lecę "po piffffko" do Maćka :D
  16. Dziękuję ! :calus: Ja już ślepa jestem jak kret :D Nie zauważyłam ZOBACZ WIĘCEJ OPCJI WYSZUKIWANIA i się zastanawiałam gdzie się ta funkcja podziała :motz:
  17. http://images67.fotosik.pl/203/9f87944dc40360adgen.jpg nic tylko w ten kicholek całować :wub: Co do dogo. Wydaje mi się ,że oni cały czas to naprawiają i przez to u jednych coś działa u innych nie. Pewnie też gra tu ważną rolę przeglądarka, z której korzystamy. Ja korzystam z google chrome i u mnie na 95% wszystko dziłą. Czasami się coś zacina, wypowiedź 2-3 razy się dubluje ale reszta jest znośna. Nie kumam niestety jeszcze gdzie szukać użytkowników dogo tak jak to było na starym ale mam nadzieję się i tego dowiedzieć :siara:
  18. I mnie tu ostatnio mało było a to wszystko przez nowe dogo. Cały czas poświęcałam na dokształcenie się w jego obsłudze. Zrobili nam prezent. Szkoda tylko ,że nie dołączyli do tego instrukcji obsługi. Trzymam kciuki za zdrowie małej...i oby jak najwolniej to świństwo się rozwijało :roll:
  19. Aniu myślę, że oni nie reagują na jego znikanie bo to nie pierwszy raz jak znikał na jakiś czas a później pewnie wracał. Co zrobić dalej nie mam pojęcia :niewiem:
  20. Aniu nie zwlekaj. Wiem ,że to trudne ale dla dobra małej musisz to zrobić :)
  21. Kolejny bazarek dla Sawanki tym razem na spółkę z inną sunią :) http://www.dogomania.com/forum/topic/143009-ciuchy-buty-i-p%C5%82yty-dla-fizi-i-sawanki-do-2909-2000/
  22. Z MOJA ZAWARTOŚĆ nie da się nic usunąć. LUBIANA ZAWARTOŚĆ to dawny folder z subskrypcjami i tu aby zrezygnować z subskrypcji w prawym górnym rogu klikami PRZESTAŃ ŚLEDZIĆ TEN WĄTEK
  23. Na bazarku kilometrowym nie dostałam potwierdzenia ,że MALWA wpłaciła :)
  24. bogusiu poczytaj sobie tu http://www.dogomania.com/forum/topic/113239-zaginione-bazarki-zaginione-licytacje-tu-spr%C3%B3bujemy-sie-odnale%C5%9B%C4%87-zajrzyj/page-7 a jak tam nie znajdziesz to coś zaradzimy :siara:
×
×
  • Create New...