-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
b-b replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Maciu daj znać Ani -to będzie pewniejsze niż pisanie do niej SMS-sa - że w środę przed 8.00 rano TZ wleci po fanty. Niech zostawi je tam gdzie zawsze. -
Na to wychodzi. Nowe możliwości stary regulamin :D
-
Najeżdżasz myszką na nick i pokazuje się okienko. Powinno się tam pokazać czy jest ta osoba na forum czy nie. Czarne off zielone online :) Usunąć można tylko te w LUBIANA ZAWARTOŚĆ. Jak otworzy Ci się strona z jej zawartością za tematem masz okienko ZMIEŃ. Po kliknięciu na nie pokazuje się kilka opcji m.i. PRZESTAŃ ŚLEDZIĆ. W MOJA ZAWARTOŚĆ nic takiego nie idzie zrobić.
-
...a ban przyjdzie jak grom z jasnego nieba :D Mam nadzieję, że będziemy mogli i to sprawdzić :)
-
Trzymajmy się regulaminu ;)
-
Charlie w gazecie? A to ma gościu koneksje :D
-
Pudel w tragicznym stanie prosi o pomoc...Suzi za TM:(
b-b replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do małej i nadal trzymam kciuki. -
Pudel w tragicznym stanie prosi o pomoc...Suzi za TM:(
b-b replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Maleńka walcz.... -
wszystkie powiadomienia można zmienić MOJE USTAWIENIA---> USTAWIENIA POWIADOMIEŃ. Tam trzeba odznaczyć z prawej strony okienka powiadomień przychodzących na maila i na dole strony zatwierdzić. Co do powiadomień. Każdy szybko je usuwa aby nie zapchać sobie skrzynki. Teraz pojemność komunikatora to 50 wiadomości.
-
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
A u nas po 6.00 było aż +1,4 stopnia :megagrin: -
Czy chodzi Ci o to ,że w okienku gdzie piszesz posta nie ma BBcode? Jeśli tak to ono jest.
-
Przyniosłam Charlemu parasol bo pada i pada
-
Co ja poradzę, że wenę dostałam a teraz nasze sygnaturki mają "pojemność" bez ograniczeń? :megagrin: A głupiego postu jak robię multi cytowanie gdzie jest trochę emotek i dodam swoje dwie to mi nie chce zapisać :niedowia: Wariactwo totalne :errrr:
-
Pudel w tragicznym stanie prosi o pomoc...Suzi za TM:(
b-b replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Znalazłam temat przypadkiem. Jedyny sposób w jaki mogę w tej chwili pomóc to banerki. lub -
Wlatuje do małego się przywitać i lecę "po piffffko" do Maćka :D
-
http://images67.fotosik.pl/203/9f87944dc40360adgen.jpg nic tylko w ten kicholek całować :wub: Co do dogo. Wydaje mi się ,że oni cały czas to naprawiają i przez to u jednych coś działa u innych nie. Pewnie też gra tu ważną rolę przeglądarka, z której korzystamy. Ja korzystam z google chrome i u mnie na 95% wszystko dziłą. Czasami się coś zacina, wypowiedź 2-3 razy się dubluje ale reszta jest znośna. Nie kumam niestety jeszcze gdzie szukać użytkowników dogo tak jak to było na starym ale mam nadzieję się i tego dowiedzieć :siara:
-
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Aniu nie zwlekaj. Wiem ,że to trudne ale dla dobra małej musisz to zrobić :) -
Kolejny bazarek dla Sawanki tym razem na spółkę z inną sunią :) http://www.dogomania.com/forum/topic/143009-ciuchy-buty-i-p%C5%82yty-dla-fizi-i-sawanki-do-2909-2000/
-
Z MOJA ZAWARTOŚĆ nie da się nic usunąć. LUBIANA ZAWARTOŚĆ to dawny folder z subskrypcjami i tu aby zrezygnować z subskrypcji w prawym górnym rogu klikami PRZESTAŃ ŚLEDZIĆ TEN WĄTEK
-
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
b-b replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
Co tam u małej?:) -
bogusiu poczytaj sobie tu http://www.dogomania.com/forum/topic/113239-zaginione-bazarki-zaginione-licytacje-tu-spr%C3%B3bujemy-sie-odnale%C5%9B%C4%87-zajrzyj/page-7 a jak tam nie znajdziesz to coś zaradzimy :siara: