Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43194
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Mam dziewczynkę taką jak Twoja :) Boję się dawać jakikolwiek drób a teraz jeszcze te przeboje z wołowiną :/ Zobaczymy jak będzie nam się kończyła PP rybna pomyślę o Husse. Muszę sprawdzić jak wygląda jej dostępność w mojej okolicy :)
  2. Czy ona http://m.ocdn.eu/_m/1d59a19417a64734b6e0b030ec2c37b2,10,19,0.jpg już wie, że zostaje? ;)
  3. Maluchy z bodyguardem :D http://images67.fotosik.pl/296/2344061b4128401dmed.jpg
  4. Może dać mi jeszcze jedną szansę ale "coś" dopisać do umowy? Może to ja pominęłam wpis, że Sonia już w swoim domku? Rafa ma aktualne ogłoszenia? A z psami zauważyłam ostatnio, że jak z kotami - im wyżej tym lepiej :D Nie ma jak dobry punkt obserwacyjny :siara:
  5. Wiadomo dlaczego właściciel już jej nie chce? Borysku szczęścia w nowym domku :) A co z Sonią?
  6. Nie rozumiem ciszy ze strony ogłoszeń. Przecież on jest ślicznym włochaczem :D Z tego co ostatnio słyszę wszędzie zastój z adopcjami.
  7. U mnie tak samo. RC dla szczeniaków już jej nie służyła - drapanie- i przeszliśmy na PP rybny. Jest OK. U nas dobrze się sprawuje. Chciałam urozmaicić i kupiłam PP Duo z wołowiną. Zjadła niecałe kilo i strasznie zaczęła się drapać wiec wróciliśmy do rybnej. TWOT chcę za jakiś czas wypróbować i zobaczymy jak tu karma będzie się sprawować. Może i na Husse się skusimy, na jakieś małe opakowanie aby zobaczyć jaka będzie na nią reakcja.
  8. Z tego co znalazłam w necie wynika, że ma w sobie białko z kurczaka: łosoś (min. 50%), ryż, tłuszcz zwierzęcy, wysłodki buraczane, siemię lniane, hydrolizowane białko z kurczaka, drożdże browarniane, olej z łososia, sól, fruktooligosacharydy, lecytyna, ekstrakt z nagietka, algi morskie, ekstrakt z pestek winogron Twój psiak też ma alergię na kurczaka?
  9. Przyszła ostatnia wpłata z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/143208-rozliczam-przecena-50-%C5%9Bwiecide%C5%82ka-dla-du%C5%BCej-i-ma%C5%82ej-kobietki-dla-suzi-do-910-2000/ Zebraliśmy 69,70zł
  10. Makila ja nadal czekam za potwierdzeniem ostatniej wpłaty z bazarku dla Suzi.
  11. Bernadko ostatnio też tak miałam ale mi wróciło. Widocznie co jakiś czas ta "przyjemność" trafia innych dogomaniaków :/ Trzymam kciuki za Kilerka!
  12. Niestety nie wierzę w jakieś "uzdrowienie". Będziemy się pewnie jeszcze nie raz borykać z różnymi kłopotami. Najgorsze jest to, że się nas olewa...
  13. Kalendarz na przyszły rok w małym formacie - każdy miesiąc na nowej kartce. Treść obojętna.
  14. http://i61.tinypic.com/ak8gp4.jpg on tu wygląda jak aniołek a jak czytam swoje za uszami mały terroryzator ma :lmaa:
  15. A Taste of the Wild Pacific Stream Canine ?
  16. We wszystkich programach graficznych jest możliwe zaznaczanie :) Ja używam GIMP-a :) Wchodzę wciąż z nadzieją, że znalazł się ten właściwy domek dla Loni. A fundacja dała znać co po wizytach wyszło?
  17. To trzymam już kciuki za środę! :)
  18. Biegaj maleńka szczęśliwa za TM [*]
  19. Wspaniale, że koszta operacji nie są duże :) A nowy psiak cudny! Uwielbiam kudłacze :megagrin: Może by już go ogłaszać? Jest w typie to domek znajdzie raz dwa!
  20. Aniu skopiuj link zaznaczony na zdjęciu i wklej w okienko na dogo do dodawania zdjęć :)
  21. Na 1 zdjęciu jest pokazane gdzie znajdzuje się KOMUNIKATOR a zaraz obok tego widać znak KOPERTA Nina ja korzystam z programu GIMP W necie jest np na YT dużo instrukcji korzystania z tego programu m.i. wycinanie też :)
  22. Powiele post, który podałam na innym wątku Pierwszy krok to musimy wejść w KOMUNIKATOR Po otwarciu się strony z komunikatorem musimy : 1 - sprawdzić czy wszystkich wiadomości mamy mniej niż 50. Nowa dogo pozwala na posiadanie w skrzynce tylko 50 wiadomości. 2 - jeśli okazuje się, że jest ich za dużo stawiamy "ptaszka" w kratce, która znajduje się przy każdej wiadomości 3 - klikamy na IDŹ i po sprawie :) Jeśli poczta ma mniej niż 50 wiadomości sprawdzamy czy mamy włączony KOMUNIKATOR 4 - klikamy w okienko WŁĄCZ KOMUNIKATOR. Na zdjęciu pisze wyłącz bo ja mam go włączonego. To i inna pomoc przez domgomaniaczki znajduje się w wątku "Komu można wysłać zaproszenia" :)
×
×
  • Create New...