Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Powiele post, który podałam na innym wątku Pierwszy krok to musimy wejść w KOMUNIKATOR Po otwarciu się strony z komunikatorem musimy : 1 - sprawdzić czy wszystkich wiadomości mamy mniej niż 50. Nowa dogo pozwala na posiadanie w skrzynce tylko 50 wiadomości. 2 - jeśli okazuje się, że jest ich za dużo stawiamy "ptaszka" w kratce, która znajduje się przy każdej wiadomości 3 - klikamy na IDŹ i po sprawie :) Jeśli poczta ma mniej niż 50 wiadomości sprawdzamy czy mamy włączony KOMUNIKATOR 4 - klikamy w okienko WŁĄCZ KOMUNIKATOR. Na zdjęciu pisze wyłącz bo ja mam go włączonego. To i inna pomoc przez domgomaniaczki znajduje się w wątku "Komu można wysłać zaproszenia" :)
  2. Biedna malutka.... Kiedy ma być lepiej to zdrowie siada...
  3. Wesoło, oj wesoło się porobiło :(
  4. Niestety te miniaturki po otwarciu są maluteńkie. Nie mogę ich wkleić jak poprzednich..
  5. Nie wiem czy to coś pomoże ale zauważyłam, że nie chcą mi wchodzić zdjęcia kiedy skopiuje cały link a wchodzą kiedy skopiuję i wkleję tylko jego część tak jak to zaznaczyłam na czerwono tu [img]http://images66.fotosik.pl/270/93d217e8d8c7aa79med.jpg[/IMG] W oryginale jeszcze przed czerwonym i za nim coś tam było napisane ale nie chce mi tego wkleić bo dogo pokazuje, że nie mam uprawnień do takiej formy plików.
  6. Bo niestety tylko do krytykowania, wyśmiewania i obrzucania wyzwiskami jesteśmy zdolni :placz:
  7. Makila czy doszły jeszcze jakieś wpłaty? bo cały czas czekam z wysyłką jeszcze trzem osobom :modla:
  8. Zobacz czy na innej przeglądarce też tak będziesz miała. Pierwsze jeśli coś Wam nie działa to spróbujcie wejść na dogo przez inną przeglądarkę - czasami pomaga :) Niestety zaczynam już wątpić w to czy ktoś przybędzie tu potrzebującym z pomocą :lmaa:
  9. Możliwe, ze własnie przez te łapki wylądował na ulicy. Kochający ludzie...szkoda gadać :nonono2:
  10. Miał chłopak szczęście, ze trafił do tej rodziny :)
  11. No tak jak się wali to się wali.... Biedne kociaki... Ciekawe co powie wet na łapinkę.
  12. No nic....trzeba czekać. Mam nadzieję, że wszystko pobrze przebiegło.
  13. Przesyłam ci chomiczku ciepłe myśli :loveu:
  14. No to niestety już wszystkie PW poszły z tym i do końca już będę podawać to konto aby nie mieszać :siara: Podeślij mi TO właściwe. Przyda się do kolejnego bazarku :)
  15. Aniu po wgraniu zdjęcia na fotosiku kopiujemy link; Zdjęcie 500px na forum: [img]http://images66.fotosik.pl/270/93d217e8d8c7aa79med.jpg[/IMG] ale tylko część zaznaczoną na czerwono :) Cały link ma jeszcze z przodu i tyłu napisy ale nie mogę go całego wkleić bo nie chce mi zapisać postu ponieważ NIE POSIADAM JAKIŚ TAM UPRAWINIEŃ :/ Poniżej załączyła mi się miniaturka, którą nijak nie mogę usunąć :D chyba już się nie da ;)
  16. A będą zdjęcia nowego stworka? Czy już gdzieś były? Co do wariacji dogo. Ja od kilku dni nie mogę używać multi cytowania. Zmieniłam przeglądarkę i pomogło ;) PS dostałam info, że dwie wpłaty dzisiaj poszły :) Pytanie czy ja mam to właściwe konto. Ostanie PW od Ciebie mi przepadło a to mam z 2013 r :D
  17. Będziemy czekać niecierpliwie!
  18. Myślę, że niewiele lub nic nie zmieniło się z wyliczenia w 1 poście: ŁĄCZNIE: - 953,3 + -79zł za transport
  19. Niedzielnie pozdrawiam ;) Czytam cały czas co się u Was dzieje jak również rady cioć a, że nie mam nic mądrzejszego do powiedzenie więc się nie odzywam tylko trzymam kciuki za TEN właściwy telefon :)
  20. Maciu masz pełną skrzynkę. Czy wpłaty mają iść na konto to co poprzednio?
  21. Bazarek na zmniejszenie długu :) http://www.dogomania.com/forum/topic/143341-ciuchowisko-dla-mamy-i-c%C3%B3rki-na-d%C5%82ug-rudiego-1710-2000/?p=15840407
×
×
  • Create New...