-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
b-b replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Powiele post, który podałam na innym wątku Pierwszy krok to musimy wejść w KOMUNIKATOR Po otwarciu się strony z komunikatorem musimy : 1 - sprawdzić czy wszystkich wiadomości mamy mniej niż 50. Nowa dogo pozwala na posiadanie w skrzynce tylko 50 wiadomości. 2 - jeśli okazuje się, że jest ich za dużo stawiamy "ptaszka" w kratce, która znajduje się przy każdej wiadomości 3 - klikamy na IDŹ i po sprawie :) Jeśli poczta ma mniej niż 50 wiadomości sprawdzamy czy mamy włączony KOMUNIKATOR 4 - klikamy w okienko WŁĄCZ KOMUNIKATOR. Na zdjęciu pisze wyłącz bo ja mam go włączonego. To i inna pomoc przez domgomaniaczki znajduje się w wątku "Komu można wysłać zaproszenia" :) -
Pudel w tragicznym stanie prosi o pomoc...Suzi za TM:(
b-b replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Biedna malutka.... Kiedy ma być lepiej to zdrowie siada... -
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
b-b replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Wesoło, oj wesoło się porobiło :( -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Niestety te miniaturki po otwarciu są maluteńkie. Nie mogę ich wkleić jak poprzednich.. -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
b-b replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy to coś pomoże ale zauważyłam, że nie chcą mi wchodzić zdjęcia kiedy skopiuje cały link a wchodzą kiedy skopiuję i wkleję tylko jego część tak jak to zaznaczyłam na czerwono tu [img]http://images66.fotosik.pl/270/93d217e8d8c7aa79med.jpg[/IMG] W oryginale jeszcze przed czerwonym i za nim coś tam było napisane ale nie chce mi tego wkleić bo dogo pokazuje, że nie mam uprawnień do takiej formy plików. -
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
b-b replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Bo niestety tylko do krytykowania, wyśmiewania i obrzucania wyzwiskami jesteśmy zdolni :placz: -
Pudel w tragicznym stanie prosi o pomoc...Suzi za TM:(
b-b replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Makila czy doszły jeszcze jakieś wpłaty? bo cały czas czekam z wysyłką jeszcze trzem osobom :modla: -
Zobacz czy na innej przeglądarce też tak będziesz miała. Pierwsze jeśli coś Wam nie działa to spróbujcie wejść na dogo przez inną przeglądarkę - czasami pomaga :) Niestety zaczynam już wątpić w to czy ktoś przybędzie tu potrzebującym z pomocą :lmaa:
-
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
b-b replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Możliwe, ze własnie przez te łapki wylądował na ulicy. Kochający ludzie...szkoda gadać :nonono2: -
Miał chłopak szczęście, ze trafił do tej rodziny :)
-
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
b-b replied to Macia's topic in Już w nowym domu
No tak jak się wali to się wali.... Biedne kociaki... Ciekawe co powie wet na łapinkę. -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
b-b replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy za wieści :) -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
b-b replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
No nic....trzeba czekać. Mam nadzieję, że wszystko pobrze przebiegło. -
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
b-b replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Będzie dobrze...MUSI !!! -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
b-b replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Przesyłam ci chomiczku ciepłe myśli :loveu: -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
b-b replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
-
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
b-b replied to Macia's topic in Już w nowym domu
No to niestety już wszystkie PW poszły z tym i do końca już będę podawać to konto aby nie mieszać :siara: Podeślij mi TO właściwe. Przyda się do kolejnego bazarku :) -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Aniu po wgraniu zdjęcia na fotosiku kopiujemy link; Zdjęcie 500px na forum: [img]http://images66.fotosik.pl/270/93d217e8d8c7aa79med.jpg[/IMG] ale tylko część zaznaczoną na czerwono :) Cały link ma jeszcze z przodu i tyłu napisy ale nie mogę go całego wkleić bo nie chce mi zapisać postu ponieważ NIE POSIADAM JAKIŚ TAM UPRAWINIEŃ :/ Poniżej załączyła mi się miniaturka, którą nijak nie mogę usunąć :D chyba już się nie da ;) -
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
b-b replied to Macia's topic in Już w nowym domu
A będą zdjęcia nowego stworka? Czy już gdzieś były? Co do wariacji dogo. Ja od kilku dni nie mogę używać multi cytowania. Zmieniłam przeglądarkę i pomogło ;) PS dostałam info, że dwie wpłaty dzisiaj poszły :) Pytanie czy ja mam to właściwe konto. Ostanie PW od Ciebie mi przepadło a to mam z 2013 r :D -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
b-b replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Będziemy czekać niecierpliwie! -
Myślę, że niewiele lub nic nie zmieniło się z wyliczenia w 1 poście: ŁĄCZNIE: - 953,3 + -79zł za transport
-
Niedzielnie pozdrawiam ;) Czytam cały czas co się u Was dzieje jak również rady cioć a, że nie mam nic mądrzejszego do powiedzenie więc się nie odzywam tylko trzymam kciuki za TEN właściwy telefon :)
-
Maciu masz pełną skrzynkę. Czy wpłaty mają iść na konto to co poprzednio?
-
Bazarek na zmniejszenie długu :) http://www.dogomania.com/forum/topic/143341-ciuchowisko-dla-mamy-i-c%C3%B3rki-na-d%C5%82ug-rudiego-1710-2000/?p=15840407