Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43194
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Czzy doszły ostatnie wpłaty z kilometrowego bazarku?:)
  2. Aniu czy wiadomo już co z ana666? Martwię się o nią ale też i o to co będzie z Lońcią jak Ty wyjedziesz...
  3. [quote name='Figunia']Otrzymałam z Fundacji zwrot za 3 ostatnie faktury - czyli kwotę 390 zł. Isadora7 - bardzo dziękuję!!![/QUOTE] A resztę rachunków też już wysyłałaś? Bo widzę w Twoim poście, że koszty przekoczyły 500zł
  4. [quote name='Maciek777']Oto jest pytanie:shake: A u Charliego nudy, nudy... Z urozmaiceń to tyle, że dzisiaj go wykąpałem. Był zachwycony:diabloti:[/QUOTE] Trzeba było fotki pstryknąć i nam pokazać:D
  5. Charlie gdzie Twój domek?:)
  6. Słodki ma pycholek :)[URL]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/fa06833d0673.jpg[/URL]
  7. Dawno nie zaglądałam:oops: więc teraz nadrabiam :evil_lol:
  8. [IMG]http://www.gifyagusi.pl/wp-content/uploads/2013/09/pozdrawiam_sloneczniki.gif[/IMG]
  9. Figuniu a nie masz telefonu do ana666? Bo to już na takie zwykłą nieobecność trochę za długo trwa:roll: Mam nadzieję, że się nie pochorowała...
  10. Jeśli mogę odezwać się co do pieniędzy z ostatniego bazarku. Świecidełka pochodziły z moich prywatnych "zbiorów" i były z miłości dla Zośki ofiarowane na bazarek. Miło by mi było jeśli zostaną - o ile coś po rozliczeniach zostanie - one dla kolejnego Twojego tymczasowicza Aniu:)
  11. Wpadam i ja czytać co sie u Was dzieje. Nie piszę bo nic mądrego nie napiszę ;)
  12. [quote name='Macia']Jacek trafił do nowego domu! Zamieszkał u rodziny osoby, która niedawno adoptowała od nas suczkę. Wieści z domu są bardzo dobre. Tym samym ze stadka nowego domu szuka jeszcze Gacek i Psotka. Obydwa potwory są kochane i cudowne. Bardzo domagają się uwagi. Gacek niedługo zostanie w końcu wykastrowany. Została nam jedna suka do zabiegu i potem kolej chłopaka.[/QUOTE] Mam nadzieję, że i one pójdą w ślady Jacka i Tobyego:)
  13. [quote name='Macia'][COLOR=#a9a9a9]Witamy ;). Dzisiaj przypadkiem spotkałam Kojota/Rudzielca. Faktycznie wygląda super. Sierść ma piękną. Bardzo grzeczny był. Niestety muszę się poskarżyć, że [/COLOR]po tylu miesiącach pod naszą opieką chłopak na mój widok ledwie zareagował :mad:.[COLOR=#a9a9a9] Spokojnie dał się pogłaskać, ale zostałam potraktowana jak obca osoba :evil_lol:. To dobrze, widać że idealnie się już dopasował do swojej rodziny[/COLOR].[/QUOTE] Nie ma wdzięczności oj nie ;)
  14. Fajnie, ze Jacuś i Toby mają już swoje domki :) Nutce zdrówka życzę:)
  15. danego wypoczynku :)
  16. Zosieńko kochana biegaj tera szczęśliwa za TM Aniu <tuli>.... Dzięki Tobie i Twojej Rodzinie Zośka miała najlepsze dni w swoim życiu.
  17. [quote name='Maciek777']Marlon Brando:D Tylko gdzie te wypchane poliki?:eviltong: [IMG]https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTkJMM6aeuvCgYZQSvqCPE7h7ZQvyO7gxYjaB1scG5WB43vIKg[/IMG][/QUOTE] Za jakiś czas będą :) A Marlon fajne imię:)
  18. [quote name='zachary']I oby tak wspaniale pozostało!:multi: [COLOR=#d3d3d3]Bardzo się cieszę,że Liluś kochana jest w swoim domku[/COLOR]:loveu:[/QUOTE] Trzymamy za to kciuki :)
  19. Wpadam i zaległości nadrabiam :)
  20. [quote name='Energy']Nie wiem jak Zoś obeszła się z wetem, ale Hopiak jest dziabnięta:eviltong: słodka maluda :loveu:[/QUOTE] No to wesoło;)
  21. Bazarek kilometrowy wstawiłam na wątek reklamowy:)
  22. [quote name='Martika@Aischa']b-b kochana rozliczenie od08.2014 r. znajduje się w poście nr 1 :) mam nadzieję że jest czytelne dla wszystkich :)[/QUOTE] Dopiero jak się doczytałam to to zauważyłam :roll: Przepraszam:oops: Bazarek zrobiony [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/256943-CEGIE%C5%81KOWT-na-dojazd-nieGrysia-do-bezpiecznego-hoteliku-do-2-09-20-00?p=22389899#post22389899"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256943-CEGIE%C5%81KOWT-na-dojazd-nieGrysia-do-bezpiecznego-hoteliku-do-2-09-20-00?p=22389899#post22389899[/URL] Sprawdźcie czy wszystko OK:)
  23. Wpadam po nieobecności i łzy kapią mi z radości! Trzymaj się Zosieńko!
  24. [quote name='yolanovi']Taki tekst jest ok tylko km wyszło w realu 142 i koszt wycieczki to 135 zł.[/QUOTE] Umieszczę go z poprawkami i na PW bardzo proszę o konto do wpłat jakie mam podawać za cegiełki:) Czytam ,że wątek nieGrysia zostanie na wątku Grysia. Kochane poproście moderatora o dodanie wolnego 2 postu na rozliczenia nieGrysia. Ułatwi to Wam pracę ale też i tym osobom, które wpłacają pieniążki dla niego i tym którzy będą chcieli coś wpłacić. Będzie to widocznie bez dopytywania się o stan kasy małego.
  25. [quote name='yolanovi']Wracając do naszego psiaka: mamy na 90% miejsce w hoteliku lilki w okolicach Kluczborka (dzisiaj mam dostać potwierdzenie czy możemy przywieźć bidoka). Gdyby ta opcja stała sie realna to mamy do przejechania trasę Katowice - Szczyty - Hotelik Lilki Jasienie - Katowice, co w sumie daje dystans ok. 332 km, czyli jakieś 24 l benzyny x 5,3 zł/l = ok 127 zł. Taki byłby koszt transportu.[/QUOTE] Dopiero wróciłam. Bazarek kilometrowy zrobię jutro W 1 poście umieszczę m.i. ten tekst.
×
×
  • Create New...