Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Koniecznie na łysola go trzeba zrobić ;)
  2. A ma lodówkę? Bo przecież wędlina raz dwa w takich temperaturach i po niej.
  3. Postaram się podesłać w tym miesiącu jakiś grosik dla Pana Mariana. Dla Rexa zrobię kolejny bazarek jak będzie taka potrzeba.
  4. Trzymam kciuki Aniu aby już nic więcej Lońci nie było!
  5. Mam nadzieję, że zanim Felixowi całkiem odbije i stanie się jakaś tragedia to znajdzie się domek dla niego. Za to trzymam mocno kciuki!
  6. Zaglądam do chłopaka...dawno mnie u niego nie było.
  7. Łezka się kręci oglądając ich zdjęcia ze spaceru.
  8. Zaglądam z nadzieją na wieści potencjalnych domkach.
  9. Trochę strach posyłać małego z nowymi osobami na wczasy ale niech wypowiedzą się cioteczki. A może lepiej przekonać Panią aby Tosiek poczekał na nich jak wrócą to go zabiorą? Jest też szansa, że PA pokaże, że potencjalny domek dla małego okaże się baaaaaaardzo odpowiedzialny.
  10. Pięknie dziękujemy Kochana!!! :) Oby teraz coś się ruszyło :)
  11. To się panowie ucieszyli z wizyty :)
  12. Jak nie chcesz Aniu dzwonić to napisz SMS -sa Ale zrób to bo już długo czekasz za jakimiś wieściami. Niech fundacja się określi czy ma jeszcze jakieś pieniążki dla Loni czy nie to wyjaśni jej sytuację.
  13. Dobrze, że już Loni lepiej. Skąd te paskudztwo się bierze.... No to Aniu jeśli nie masz nadal odzewu od fundacji to dzwoń Kochana. Teraz kwota się zwiększyła do ładnej sumki i nie ma co czekać!
  14. Coś wpadnie z bazarku :)
  15. Aniu trzymam kciuki i myślami jestem z Wami.
×
×
  • Create New...