Trochę strach posyłać małego z nowymi osobami na wczasy ale niech wypowiedzą się cioteczki.
A może lepiej przekonać Panią aby Tosiek poczekał na nich jak wrócą to go zabiorą?
Jest też szansa, że PA pokaże, że potencjalny domek dla małego okaże się baaaaaaardzo odpowiedzialny.