Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Zrobię bazarek dla małego. Nie będzie on duży bo i fanty się kończą. Kto trzyma pieniężną pieczę nad małym?
  2. Zaglądam i czytam co tu się dzieję. Najszybciej bazarek bym zrobiła pod koniec tygodnia bo na wyjeździe jestem. Pytanie na już: Kto będzie zbierał pieniądze na małego? Kto będzie jego opiekunem?
  3. Aniu po pierwsze dzwoń do Izadory. Masz rachunki więc poproś o zwrot pieniędzy. I nie czekaj dłużej! Niestety co do ewentualnej opieki jesienią nad Lońką ja nie pomogę. Niestety. Gdyby jakimś cudem TZ zgodził się na 3 psa w domu to byłby cud!
  4. I ja na zaproszenie przybywam.
  5. Jestem z zaproszenia. Chłopak jest śliczny i gdyby dano mu szansę szybko powinien znaleźć dom. Niestety stałej nie mogę dać ale bazarek postaram się dla niego zrobić.
  6. Jest uroczy! Gdyby tylko udało się zebrać stałe deklaracje na wzięcie go do hoteliku...
  7. No to wypada trzymać kciuki :)
  8. Zdrowiej, zdrowiej malutka i już nie choruj!
  9. Zaglądam i bardzo ię ciszę, ,że Lońci już lepiej :)
  10. Wspaniale, że maluchowi trafił się tak wspaniały domek! Dziękujemy za PA :) I wspaniale, ze Rodzinka zdecydowała się zabrać Toska po urlopie:)
  11. To będziemy wtedy myślami z Tobą :) W taki upał każdy pretekst jest dobry aby nic nie robić ;)
  12. Czy wiadomo kiedy będzie PA? Będziemy trzymać kciuki :) Wybaczamy :D Ja już od dawna w tym upale nie jestem w stanie myśleć :)
  13. To ja Gabrysiu poproszę jeszcze raz o dane do wpłat. Albo usunęłam poprzednią albo nie mogę jej teraz odszukać. Mam wolnej przestrzeni tylko 10%. Mam zrobić porządek, pokopiować co ważne ale jakoś zawsze czasu brak :/
  14. No to całe szczęście wystarczy pieniążków na zwrot paliwo :) Oby tylko PA wypadła pomyślnie dla malucha :)
  15. ...................
  16. Myślę, ze coś małemu z wpłat zostało....tylko nie widzę postu z rozliczeniem ;)
  17. Bazarek dla maleńkiej :) http://www.dogomania.com/forum/topic/148165-ciuszki-damskie-46-50-dla-%C5%9Bliczniej-zulki-do-1508-2000/?p=16328505 Gabrysiu czy może być tak jak ostatnio?:)
  18. Panu Marianowi posiłek w szkole "dała" gmina czyli MOPS czy to coś innego?
  19. Młody to jak dzieciak siłę ma i szaleje :)
  20. Nie przysługuje. Nikt się nie martwi czy ma się za co dojechać czy nie.
×
×
  • Create New...