Zaglądam i czytam co tu się dzieję.
Najszybciej bazarek bym zrobiła pod koniec tygodnia bo na wyjeździe jestem.
Pytanie na już: Kto będzie zbierał pieniądze na małego? Kto będzie jego opiekunem?
Aniu po pierwsze dzwoń do Izadory. Masz rachunki więc poproś o zwrot pieniędzy. I nie czekaj dłużej!
Niestety co do ewentualnej opieki jesienią nad Lońką ja nie pomogę. Niestety. Gdyby jakimś cudem TZ zgodził się na 3 psa w domu to byłby cud!
Jestem z zaproszenia.
Chłopak jest śliczny i gdyby dano mu szansę szybko powinien znaleźć dom.
Niestety stałej nie mogę dać ale bazarek postaram się dla niego zrobić.
To ja Gabrysiu poproszę jeszcze raz o dane do wpłat.
Albo usunęłam poprzednią albo nie mogę jej teraz odszukać. Mam wolnej przestrzeni tylko 10%. Mam zrobić porządek, pokopiować co ważne ale jakoś zawsze czasu brak :/
Bazarek dla maleńkiej :) http://www.dogomania.com/forum/topic/148165-ciuszki-damskie-46-50-dla-%C5%9Bliczniej-zulki-do-1508-2000/?p=16328505
Gabrysiu czy może być tak jak ostatnio?:)