Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. No widzisz Gabrysiu ja mam niestety kiepską pamieć. coś tam pamiętam ale bez szczegółów niestety. Mam nadzieję że ten domek z Wrocławia -trzymam kciuki aby ktoś się znalazł do przeprowadzenia wizyty - okaże się właśnie TYM domkiem :)
  2. No to czekamy niecierpliwie na zdjęcia maluszka :)
  3. Aniu i Tobie składam najserdeczniejsze życzenia :)
  4. Zobaczymy co z tego wyniknie :)
  5. Bernadko spóźnione ale szczere życzenia Ci składam kochana :)
  6. I ja do życzeń się przyłączę :)
  7. Cała przyjemność po mojej stronie :)
  8. Sylwija chciałam napisać PW ale masz zapchaną skrzynkę.
  9. Wspaniale, że wyniki Sawanki lepsze! Zostawiam miziaki dla Sawanki i Mikusia:)
  10. Mały i lubi dzieci to chyba dobrze mu wróży?;)
  11. Z mojego bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/147703-rozliczam-ciuszki-damskie-363840-dla-%C5%9Bliczniej-zulki-do-1707-2000/ uzbieraliśmy dla Zulki 218,50zł :)
  12. Faktycznie ;) Pewnie jutro coś nam skrobnie:)
  13. Wpadłam zobaczyć co tam u malucha słychać :)
  14. I mnie tam nie ma ale trzymam kciuki!
  15. Dawno mnie u dziewczyny nie było. Cieszę się że jest odważniejsza :)
×
×
  • Create New...