Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Wspaniale dziewczyny! :) Kochane maleńkie serduszko :*
  2. A z tego co już było zebranie nie wystarczy dla Czarnej Gosi?:)
  3. Dziękuję :) Postaram się coś jeszcze zrobić jak tylko uda mi się zdobyć jakieś fanty aby dług się zmniejszył.
  4. Dawno zdjęć małej nie było :)
  5. Togaa bardzo proszę o wpis na bazarkowym wątku http://www.dogomania.com/forum/topic/333440-rozliczam-du%C5%BCy-drapak-dla-kota-przepisy-i-cegie%C5%82ki-3009-2000/, że pieniążki 55zł za drapak zostały wpłacone na fundacyjne konto :)
  6. Jestem za skróceniem pobytu za kratami jakiemukolwiek psiaczkowi :) Ty dałaś fanty Ty decydujesz :)
  7. Z bazarku dla Gosi2, która wtedy jeszcze była w schronisku z fantów od Wieso uzbieraliśmy 382zł :)
  8. I ja z wątku Giguni przybywam :) Śliczna kruszyna :)
  9. No "rośnie" powoli u Poker kolejny normalny psiak :) Z nią jak ze szczeniakiem wszystkiego musi się uczyć na nowo :)
  10. Byłyście już z małym u weta?
  11. Oby jak najszybciej rehabilitacja przyniosła pożądany efekt :)
  12. Te same mnie zauroczyły! A te biedne kudłaczki z tymi dredami :( Koszmar :( Czasami to wszystko mnie tak dobija, że najchętniej uciekłabym z dogo i brała jakieś leki aby zapomnieć, nie myśleć o tych wszystkich biedakach :/
  13. Nic innego nie pozostaje jak poszukać - tylko gdzie - BDT na te kilka miesięcy za zwrot karmy i ewentualnego weta. Lub hotelik.
  14. Aniu a Fundacja zwróciła Ci tamte rachunki za leczenie?
  15. Mimo, ze nie potrafi się jeszcze wyluzować to i tak jest ogromny postęp :)
  16. AM musisz wytłumaczyć Rodzince, że jej nadwaga, która już jest nie sprzyja jej zdrowiu :) Jej uśmiechnięty pyszczek bardzo cieszy! :)
  17. No jasne, że by się chciało :)
  18. Gdyby jakiś DT złapać za koszty jedzonka i ewentualnie weta to by się jakoś uzbierało z bazarków. Tylko gdzie ? Każdy DT zapchany :(
×
×
  • Create New...