Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Pewnie tak jak było. Ania by coś napisała gdyby otrzymała zwrot.
  2. Przyłącze się do życzeń :)
  3. Kleć a będziemy mieli na bieżąco wiadomości o małej to zawsze będzie można coś dopisać, zmienić :)
  4. To fajnie, że już po sterylce :) Tekst już by można powoli sklecić z tego co wiemy...a i tak będzie trzeba mieć kilka tekstów aby ogłaszać ja np w różnych miastach czy województwach :) Wydaje mi się ,że im szybciej tym lepiej bo i Kejla może nam się zasiedzieć...a tam psiaczki kolejne czekają na wyciągnięcie. Pewnie i nowych przybyło :(
  5. Mniejsze mają większe wzięcie taka jest prawda. Ale i Złota znajdzie ten SWÓJ :) Szkoda tylko, że nie już....bo tyle tam jeszcze psiaków czeka a już zimno wieczorami :( I ja też baaaaardzo dziękuję :D
  6. Silverek już ma swój domek :) Teraz tylko ,żeby jeszcze nasza Złota go znalazła :)
  7. A może by powoli małą ogłaszać? On była czy musi być ciachnięta?
  8. Wspaniałe wieści :D Czyli co? Silver pakuje manatki? ;)
  9. Trzymamy kciuki aby kogoś zauroczyła :) Niestety powodzenie mają małe psiaki.
  10. Dalej domki dzwonić. Przystojniak czeka :)
  11. Wspaniale :) Odżył po pozbył się ciężaru i bólu. Powodzenia chłopaku :)
  12. Lonieczka już w DS a tu? Czekamy niecierpliwie na relacje :)
  13. Anulko będzie dobrze. Lonia jako jedynaczka nauczyła się, że wszystko jej wolno a teraz ma rodzeństwo, z którym musi się zgodzić i musi się tego nauczyć. Nie musi. Psiaki mają to we krwi i ona już wie, że musi tak być :) Zajmij się...pakowaniem ,załatwianiem wyjazdu i myśl tylko o tym jak królewna dobrze trafiła :) Anulko mocno ściskam kochana :D A Pana namawiamy na zalogowania się :) Będziemy miały bezpośrednie relacje o malutkiej :)
  14. Nutusiu dyktę odradzam .Załatwi raz dwa pazurkami a resztę jak karton rozszarpie. Mam z tym doświadczenie ;) U nas pomogła tylko sklejka 4-5 mm. Tego jakoś nie ruszyły :)
  15. Ania przeżywa to od czasu jak się Pan odezwał. Ona by Lońki nigdy nie oddała gdyby nie to, że zimno ją z kraju wygania. Prześlijmy IM dobre myśli bo godzina W się zbliża.
  16. Może te ślepka zaczarują kogoś :)
  17. Tu czekamy na wieści...tam Lonieczka idzie do DS. Kurde meliskę idę se zrobić!
  18. Szkoda, że tylko sunie w grę wchodzą bo Plastuś też mały jest :)
  19. ...i pozostałych zwierzaczków :)
  20. A czy wet podał chociaż z przypuszczenia przyczynę wypadania tych dysków? Nie mam pojęcia z czego to się bierze. ?Czy to od urazu czy waga jakaś wrodzona, co za cholerstwo! A małego pewnie to i boli :(
  21. Różyczko zdrowiej maleńka :)
  22. Może na początek albo w tytuł ogłoszenia wkleić - "jeśli chcesz być moim światem pokochaj mnie i pozwól mi pokochać Ciebie. Wiem ,że będzie to troszkę trwało ale obiecuję Ci ,że będzie się to opłacało" Coś tego typu może kogoś chwyci za serce. Jeśli coś podobnego jest w tekście Zulki to przepraszam...ale przyznam się ,że ogłoszeń nie czytałam.
  23. Fajne towarzystwo będzie miał Silverek :) Oby zwierzaki szybko się dogadały :)
  24. O nie! nie!!! Oddychaj Havanko ;) Kciuki zaciskaj :) Byle do wieczora.
×
×
  • Create New...