Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Bazarek http://www.dogomania.com/forum/topic/333440-bazarek-z-jednym-fantem-du%C5%BCy-drapak-dla-kota-309-2000/
  2. No co tam u ślicznota się dzieje? :)
  3. Szkoda, że nie wszyscy nowi właściciele psiaków są tak tolerancyjni jak Państwo małej agresorki :)
  4. Jestem czytam i jestem za zmianą zdjęć. Miejmy nadzieję że to spowoduje, że się ktoś w małej zakocha :)
  5. Zjawi się domek, który nie przestraszy się PA :)
  6. Wspaniale, że wyniki dobre ...a reszta to pikuś ;) To spojrzenie na Pana powala :D
  7. Dobrze, że apetyt wrócił :)
  8. Tak to jest jak się czyta bez okularów.
  9. A może szczykawką będzie lepiej? Ja tak moim podaje leki w płynach. Jest nam wygodniej.
  10. Jak długo psiak może bezpiecznie nie robić koo?
  11. To dobrze :) Teraz niech się wszystko ładnie goi a łapka zdrowieje i siooo ;)
  12. No to teraz tylko trzymać kciuki aby mała nie pożarła labradora!
  13. Czyli to był ostatni zabieg na tej biednej łapce? Czy coś jeszcze będzie musiała mieć ?
  14. no to czekamy na tą obszerniejszą :)
  15. Zostawiam swój ślad bo już długo tylko zaglądam a nic nie piszę. Aniu wymiziaj Lońcę ode mnie :)
  16. Zaglądam i czekam na nowe wieści od Was.
  17. Oby i drugiej suni udało się szybko wyjść ze schroniska. Oby i ona zaznała domowego ciepła :)
  18. To wspaniale :) Teraz niech tylko rana się szybko wygoi :)
×
×
  • Create New...