Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Byłam na wątku małego co podałaś z FB ale nic tam na ten temat nie widzę. Mnie nie ma na FB a co za tym idzie nie umiem się tam poruszać....bo dla mnie to czarna magia. Mnie interesuje czy był mały u lekarzy i co powiedzieli, jak pomogą itd
  2. No nic. Trzymam kciuki aby TEN domek małą wypatrzył :)
  3. Biedne te wszystkie psiaki... Serce się kraje jak się widzi te smutne oczy :(
  4. Podrzucę chłopaka. Bożenko a czy coś wiadomo na temat ewentualnego leczenia tego schorzenia?
  5. Będziemy siedzieć jak na szpilkach w oczekiwaniu na wiadomość z PA :)
  6. To by mogło być b, fajne zdjęcie do ogłoszeń :)
  7. To, ze Oli zjadał świnkowe kolby świadczy tylko o tym, ze....dbał o jej linię :D i jak widać z chłopaka zrobił się turysta jak się patrzy :)
  8. Bożenko widzę, że już zadziałałaś :) Skarpetka pewnie pomoże ...a ja zacznę się rozglądać za fantami na bazarek dla maluszka.
  9. A więc jesteś usprawiedliwiona ;)
  10. No to czekamy na wyniki PA...i na zdjęcie, którego nie widać :)
  11. AM dziękujemy za wieści :) Zawsze łatwiej przytyć niż wagę zrzucić :/ A Twojemu psiaczkowi zdrówka! :)
  12. Jeden pies...to nie pies ;) Dwa to już coś :D Sama mam dwa ...a były u nas i trzy. Niestety nastraszy już za TM
  13. Aniu cieszę się razem z Tobą...ale też i łzy ronię... Wyściskaj małą małpę bo jutro dla Was obu Wielki Dzień :)
  14. Trzymam kciuki za PA :) Z Konina jest caryca26 :)
  15. Obiecany bazarek. Udało się szybciej zrobić :) http://www.dogomania.com/forum/topic/333724-p%C5%82aszcz-ze-sk%C3%B3ry-ko%C5%BCuszeklustro-sukienka-i-poduszka-elektryczna-dla-kejli-do-211-2000/?p=16614309 Anecik podrzucisz dane do wpłaty? :)
  16. Tak. Mozolna to będzie praca ale za to jaki efekt i radość z dzieła :)
  17. Cudna malizna :) Ten kudłaczek na ostatnim zdjęciu też śliczniutki :) Z drzwiami też tam mieliśmy. Niestety psiak dokończył rozpoczętą "zabawę". U nas TZ kupił sklejkę 4 mm i pokrył drzwi od połowy do dołu. Pomalował. Tego już nie dało rady poszarpać. Zmienialiśmy je po 5-6 latach po wydarzeniu bo nie było sensu robić tego wcześniej.
  18. Czyli szykuj Aniu Lońcię na przeprowadzkę . Jestem pewna po tym co pisałaś, że będzie jej tam jak w niebie. Dużo miłości i towarzystwo psiaków - których też jestem pewna Lonia polubi :) Przypuszczam co czujesz i mocno Cię tulę! Będzie dobrze bo my tu wszystkie trzymamy za to kciuki! :)
  19. A tu już coś wiadomo?
  20. Czyli będziemy mieli dwa źródła informacji :) Fajnie :)
  21. Wspaniale :) Kciuki trzymane.
  22. No to ...zobaczymy co z tego wyjdzie.
  23. To i ja się w kolejce po nowe wieści ustawie :)
×
×
  • Create New...