To normalne, że mięśnie zanikają kiedy się kończyny nie używa. U ludzi jest tak samo. Człowiekowi idzie wytłumaczyć, że musi ćwiczyć aby wrócić do zdrowia a jak wytłumaczyć psu. Bieżnia to chyba najlepsze rozwiązanie na początek. Zobaczymy co powie profesor.