Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. No to ...zobaczymy co z tego wyjdzie.
  2. To i ja się w kolejce po nowe wieści ustawie :)
  3. Aniu mam nadzieję, że Państwo będą na Twojego maila podsyłać informacje co u Loni?
  4. To wspaniale. Oby tak dalej :)
  5. Już pytanie nieaktualne bo razem wysłałyśmy Aniu swoje posty :) Tak myślałam ,że winny jest tu Pan :) Aniu jak wrócisz to napisz jeszcze czy rozmawiałaś z Panstwem czy by przesyłali co jakiś czas wiadomości o Lońci?:)
  6. Jeśli Lonia nie przestraszyła Pana kłapaniem i mimo tergo ją tulił i nosił to ma mała szczęście i chyba czekała właśnie na TEN domek :) Aniu a nie piszesz nic o Pani. Czy psiaki to tylko miłość Pana?
  7. Aniu pisz, pisz bo my spragnione wieści :)
  8. Oj Aniu! Nerwicy się na nabawiliśmy ;) Czekamy na więcej informacji :)
  9. Zakończony
  10. To normalne, że mięśnie zanikają kiedy się kończyny nie używa. U ludzi jest tak samo. Człowiekowi idzie wytłumaczyć, że musi ćwiczyć aby wrócić do zdrowia a jak wytłumaczyć psu. Bieżnia to chyba najlepsze rozwiązanie na początek. Zobaczymy co powie profesor.
  11. Czyli do groomera na trymowanie i...do domu :)
  12. http://images72.fotosik.pl/8/0ed874465f661ad7gen.jpg wiewióra kochana :D
  13. Anula myśl pozytywnie. Jeśli czarne myśli będą przychodzić myśl o czymś innym. Lonia jak dziecko wyczuje niepokój matki i będzie bardziej warkoliła niż zawsze.
  14. Ten Agreścik https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/12088208_446638472190040_7918453727277342952_n.jpg?oh=e84c173317d30d3784f5d9e4f170079b&oe=56BD276E całkiem jak mój Cwaniak, który już jest za TM Jak biedaka muszą te dredy ciągnąć. Bidulek :( Gdyby się cudem znalazło gdzieś miejsce dla niego to wspomogę malucha bazarkami.
  15. Trzymam kciuki i lecę podrzucać na bazarek :)
  16. No Anula! Bądź dzielna ...bo pamiętaj ,że Twoje emocje udzielają się jej :) Nie warkoliła na Pana jak ją tak na rękach miział? A kto pojedzie na PA?
  17. No to czekamy na wieści od weta i jak się uda to i zdjęcia już nie w schronisku maleńkiej :)
  18. Chłopak jest fajny i mam nadzieję - czego Wam życzę ;) - żeby szybko jakiś domek się w nim zakochał :)
  19. Kejla fajne imię :) Nie wyglądała na zdjęciu na takiego okruszka. Mam nadzieję, że u weta będzie miała wytępione wszystko co zbędne ;)
  20. Zgłaszam się na wątku puchatej kuleczki :) Jak się ogarnę i zakończę obecny bazarek to coś pewnie uda mi się skombinować dla małej :) Ale to będzie pewnie dopiero po 1.11 bo szybciej chyba nie dam rady :(
  21. Ładnej demolki w domu się doczekałaś Nutusiu. Porozstawiać towarzystwo po kątach należy ;)
  22. Zobaczymy co po kontroli wet powie/zrobi :)
×
×
  • Create New...