Z mojego bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/289457-rozliczam-ciuchowisko-na-dwie-sunie-2009-2000/ uzbieraliśmy 224,15zł
Bardzo się cieszę bo nie myślałam ,że z tych ciuszków uda się tyle zebrać :)
Bardzo wszystkim dziękujemy :)
Jo37 proszę o sprawdzenie potwierdzenie :)