Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Oj. Mam nadzieję - pocieszam się - ,że jeśli poszła do domu to nie na łańcuch :|
  2. Jak pomyślę, że jeszcze kilka dni temu chciała Cie pozbawić palca a teraz sama podchodzi to wierzyć się nie chce, że to wszystko tak szybko poszło. I niech tak idzie dalej!
  3. Sreberko co u ciebie? Może jakieś foto? :)
  4. Biedna mała. Jakby mało miała cierpień :/
  5. Poker ZAKLINACZKĄ! :D
  6. Wspaniale maleńka! :D
  7. Z mojego bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/289457-rozliczam-ciuchowisko-na-dwie-sunie-2009-2000/ uzbieraliśmy 224,15zł Bardzo się cieszę bo nie myślałam ,że z tych ciuszków uda się tyle zebrać :) Bardzo wszystkim dziękujemy :) Jo37 proszę o sprawdzenie potwierdzenie :)
  8. Tolu kochana a gdybyś mogła przy okazji wizyty w schronisku zrobić więcej zdjęć tej najmniejszej suni podobnej do Gosi2 i dowiedzieć się chociaż ile ma latek. Zrobiłabym jej ogłoszenia. Strasznie też wpadła mi w oko ta większa sunia na lewo z tymi zwisającymi uszkami. Może da się i jej zrobić trochę zdjęć to też bym ją ogłosiła. Chociaż jak się patrzy na nie wszystkie to prawda jest taka ,że szkoda nie dać im wszystkim szansy :(
  9. Trzymamy za to kciuki :)
  10. A to mały urwis :( Czyli nie ma co mu żyrandola ściągać zanim się wszystko nie zagoi :/
  11. Kochana mała czuła, że to jej domek i nie ma się czego bać? AM dziękujemy! :)
  12. Niech telefony dzwonią chłopaku :)
  13. Czyli Tośkowa za sunie ze schroniska? :)
  14. Nie będziemy ich żałować. To oni powinni żałować, że nie chcą naszej Złotej panienki :)
  15. Wspaniale, wspaniale, wspaniale!!! Niech takie cuda jak najczęściej się zdarzają!!!!!!!!!!!! Urocze ślipka http://images70.fotosik.pl/1212/01e871812f825396med.jpg Piękne z nich rodzeństwo :)
  16. A myślałam ,że znowu tylko ja ;) Niech i ten cud się spełni! Bardzo mocno! :)
  17. Mam nadzieję, że będą pokrywać koszty leczenia?
  18. A coś więcej? Ja jak zawsze to pewnie tylko ja nic nie wiem :)
  19. Kolejny bazarek dla Zulki :)http://www.dogomania.com/forum/topic/333491-torebki-torby-dla-zulki-510-2000/ Zapraszam w imieniu Zulki :) Dawno wieści o małej nie było. Czekamy na zdjęcia :)
×
×
  • Create New...