Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Maleńka jest śliczna :) A koteczka z łapinką strasznie szkoda :(
  2. Prawda? :) Całkiem inaczej jej z oczu patrzy :)
  3. Tusieńko "czaruję" oby się domek na horyzoncie pojawił :)
  4. Dobrze, ze Nikuś mądrala wiedział gdzie wrócić. Mam nadzieję że ta ucieczka spowoduje, że państwo będą bardziej czujni :)
  5. Najważniejsze, ze jeść smakuje i humorek dopisuje :)
  6. Ale nas tylko takie NUDY cieszą :D
  7. No tak Aniu, lepiej nie dawać sobie znowu nadziei...Może tym razem los miło zaskoczy? Oby!
  8. http://www.dogomania.com/forum/topic/333561-četka-czyli-szczotka-psina-wyrzucona-z-samochodu/?p=16594246
  9. Jak zawsze u Nutusi rotacja musi być! A mała DO ZJEDZENIA! :D
  10. Lońcia urocza...i tylko szkoda, ze gdzieś chętnej, samotnej pani dla niej nie ma.
  11. Biedny. Doopcia to musiała go już boleć :( Zdrowiej maleńki :)
  12. Jak widać jemu taka pogoda nie przeszkadza :) http://images68.fotosik.pl/1244/febd6b93eac29728med.jpg
  13. zakończony
  14. Tylko ciężko będzie napisać coś o niej. No ale może faktycznie warto :) Hmmm a może Tola podrzuci zdjęcia Tośkowej Tośkowemu państwu? :D
  15. No to się chłopak towarzystwa doczekał :)
  16. Wspaniale dziewczyny! :) Kochane maleńkie serduszko :*
  17. A z tego co już było zebranie nie wystarczy dla Czarnej Gosi?:)
×
×
  • Create New...