Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Wspaniale, że chociaż ona jest już bezpieczna :)
  2. A jak się czuje Auris po cięciu?
  3. Oby jak najszybciej wszystko doszło do normy :)
  4. Ta biedula złapana , zamknięta w schronie i pozostawiona sama sobie nie miała możliwości poznać człowieka z tej lepszej strony . Jej cały strach spowodowany pewnie nie ciekawymi relacjami z człowiekiem. Potrzebuje teraz dużo czasu na zmianę nastawienia z negatywnego na pozytywny. To wielki krok do przodu, że już nie rzuca się na dotykającą ją rękę!
  5. ... i zdrowia Sawance też życzę! :)
  6. zakończony
  7. No to powodzenia w poniedziałek :)
  8. Podorządkował sobie koty to teraz łaskawie pozwala im wrócić do domu :)
  9. Te większe sunie też śłiczne ...i chłopczyk malutki....
  10. Jestem pewna, że w schronisku by niestety odszedł po jakimś czasie za TM Kto by coś zauważył? Kto leczył? Miąłeś maluchu szczęście.
  11. http://images69.fotosik.pl/1189/70e3654459a3d1begen.jpg ŚLICZNOTKA :)
  12. No i tak powinno być :) Zdrowiej łapeńko :)
  13. Oby teraz się wszystko dobrze zgoiło. Trzeba by poszukać może własnie po schroniskach tego numer.
  14. zakończony
  15. Bazarek dla małej, która została w schronisku.http://www.dogomania.com/forum/topic/333391-w%C3%B3zek-dla-psa-torba-kojec-i-klatka-dla-suni-ze-schroniska-do-2808-2000/?p=16566996 Fanty podarowała wieso :) Kochani podsyłajcie link znajomym, może też gdzieś na FB warto by było go zamieścić.
  16. No już oficjalnie tak można ją nazywać bo wczoraj zakończył się imienny bazarek i to właśnie imię wygrało :D
  17. No to szczęśliwej drobi Srebrny :)
  18. Czyli wraca maleńka do zdrowia. I tak trzymaj Różyczko! :)
  19. Jestem czytam i trzymam kciuki :)
  20. Ta bidula co została śniła mi się dzisiaj :( Sen był tak straszny, że nie chcę go pamiętać!
  21. Nadal nie ma wiadomości?
×
×
  • Create New...