Togaa bardzo proszę o wpis na bazarkowym wątku http://www.dogomania.com/forum/topic/333440-rozliczam-du%C5%BCy-drapak-dla-kota-przepisy-i-cegie%C5%82ki-3009-2000/, że pieniążki 55zł za drapak zostały wpłacone na fundacyjne konto :)
Te same mnie zauroczyły!
A te biedne kudłaczki z tymi dredami :( Koszmar :(
Czasami to wszystko mnie tak dobija, że najchętniej uciekłabym z dogo i brała jakieś leki aby zapomnieć, nie myśleć o tych wszystkich biedakach :/