Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Jak dojdziesz to tego jak to zrobić proszę daj tu znać bo ja niestety nie wiem jak to rozgryźć a szukanie tematu ręcznie gdzie coś nowego się pojawiło dobija mnie :/
  2. Wspaniale, ze chociaż maleńka nie musi siedzieć już w zimnie. Dzięki AM ! :)
  3. Bo w POSTACH niestety trzeba szukać po tematach w jakich się pisało. Niestety jeszcze tego NOWEGO nie ogarniam.
  4. Aby odszukać swoje tematy/ ulubione wątki klikasz w PROFIL. Na czarnym pasku u góry MOJA AKTYWNOŚĆ i tam po lewej stronie są TEMATY I POSTY. tam teraz to wszystko jest :)
  5. Wątki można odszukać tak - klikasz w PROFIL. Na czarnym pasku u góry MOJA AKTYWNOŚĆ i tam po lewej stronie są TEMATY I POSTY. tam teraz to wszystko jest :)
  6. Bogusiu klikasz w PROFIL. Na czarnym pasku u góry MOJA AKTYWNOŚĆ i tam po lewej stronie są TEMATY I POSTY. tam teraz to wszystko jest :)
  7. Nie mam już siły dzisiaj rozgryzać to nowe forum. Mam nadzieję, że uda Ci się odnaleźć swoje wątki.
  8. Bogusiu a nie masz ich w OBSERWOWANA ZAWARTOŚĆ ? Ja tam mam wszystko co obserwowałam na poprzednim dogo.
  9. Ale te UDOGODNIENIA trują nam życie a pomocy od nikogo nie mamy :( Mi się wątki nie pokazują tak jak było od tych , które miały najnowszą wiadomość. Jak to teraz sprawdzić?
  10. Niestety nie pokazuje mi wątków tak jak kiedyś od tych z najnowszą odpowiedzią :(
  11. Z tego co mogę się doczytać z postów - cytowanie poznikało i post wygląda jak jedna wielka odpowiedź :/ - mają wyjechać dwie sunie?
  12. Oby ten rok był dla ciebie lepszy maleńka :)
  13. Lepszego Nowego Roku.
  14. Wspaniale się stało, że dziewczyny pojechały razem. Teraz czekamy na wieści z domku :)
  15. Zapisuję się i ja na wątku suni. Po 4.01 powinnam wrócić na dobre więc okaże się wtedy jak będę mogła jej pomóc.
  16. Gdzie twój domek ślicznotko?
  17. Ćwicz i zdrowiej maleńka :)
  18. Cieszą dobre wieści..a za te mniej dobre trzymam kciuki aby jak najszybciej było ich coraz mniej.
  19. Zwierzaki się dotarły. To wspaniale :)
×
×
  • Create New...