Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Wspaniale, że znalazła się dobra dusza w Wawie :) Jak dotrzeć do szczurkolubów? Chyba tylko przez ich fora na FB. Bożenko szczurków sobie nie sprawiaj bo czasu Ci na spanie już nie wystarczy ;) Córka miała 3 dziewczynki z adopcji. Co jakiś czas chodziła z nimi na badania, obcinanie ząbków. A gdy miały około 2 lat to była z nimi co po chwilę u weta. Badania, operacje - guzy. Kupę pieniędzy wydała. Wydała bo je b.kochała. Niestety każdej z nich przyplątało się raczysko i musiały byś uśpione aby nie cierpieć. Hamaki szyła dla nich na potęgę bo miały bardzo dużą klatkę .Wielką wolierę 1,5 x na prawie metr . Miały tam sporo miejsca do zabawy i spania i przez to musiała im szyć różne atrakcje żeby się dziewczyny nie nudziły.
  2. Helusia ma ząbki jak moja mała :D
  3. Mimo, ze się nie odzywam to cały czas czytam i trzymam kciuki.
  4. Można spróbować :) To zdjęcie powala! :D http://images73.fotosik.pl/202/8823596643b83975gen.jpg
  5. Wspaniale , że między nimi zaiskrzyło! :) A ja jeszcze dopytam jak tam jego łapinka. Bo chyba coś ostatnio przeoczyłam :/
  6. Zawsze sobie mówię że każda złotówka się liczy :) Taki zakup ze zdjęcia nie jest tym co w sklepie gdy można dotknąć ;) Hamaczki są super. Córka bardzo się starała umilić życie swoim szczurzynkom :)
  7. Wszystkie przeżywamy bo zależy nam na Auris. Oby wszystko było OK.
  8. Aniu samych szczęśliwych chwil z Dziećmi i zdrowiej szybko kochana!
  9. No a kto nowemu właścicielowi zabroni? ;) Mam nadzieję że po powrocie z pracy Pani nie miała niemiłej niespodzianki od Bu...znaczy się Reksia.
  10. Wpadam do chłopaka :)
  11. Zaglądam i trzymam kciuki i za nie!
  12. Zaglądam i czytam. I mam nadzieję że mimo naszych obaw wszystko będzie dobrze. Każda z nas tego dla każdego psiaczka chce.
  13. Nie Bożenko :) Weszłam z linka, który podałaś i tam przy oglądaniu zdjęć widać licytację :) Jak założę to się do Ciebie zgłoszę ;)
  14. Widziałam na FB, że hamaczki będą miały swój dom :) Trzymam kciuki za choć małą walkę o nie :)
  15. Maluchu nie rób wstydu w nowym domku! :)
  16. To wspaniale :) Powodzenia maluszku :)
  17. Kochani zapraszamy po hamaczki na FB >TU< Sprzedaż wspomoże tego malucha http://www.dogomania.com/forum/topic/333730-shih-z-wypadaj%C4%85cymi-dyskami-czo%C5%82gaj%C4%85cy-si%C4%99-malec-prosi-o-pomoc/ Szyte z przeznaczeniem dla szczurków ale mogą być też i do innych małych gryzoni.
  18. Szkoda,ze apel nie przyniósł oczekiwanego skutku To wspaniale, ze choć nie w Wawie ale znalazł się DT , który wozi małego na rehabilitację.
  19. Witajcie dziewczyny :)
  20. Moje kciuki też zaciśnięte!
  21. W śród takich zapytań trafi się wreszcie TO, po którym będziesz wiedziała, ze to dom dla tego malucha :)
×
×
  • Create New...