Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Może wrócą? ;) Cieszę się bardzo ,że dziewczynka już bezpieczna bo bardzo od początku leżała mi na sercu :)
  2. Elu pozmieniałam w ustawieniach bo mnie lubię jak mi pocztę zaśmieca i mi nic tam nie przychodzi ;) Jeszcze raz WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla Pana Szafirka ;) miejmy nadzieję że Olinek złagodnieje i uda się go wydostać kolejnym razem :)
  3. Co tam Anulko u Was?
  4. Proszę bardzo Elu :) To akurat nowe dogo ma fajne. Ale nadal nie wiem jak ustawić aby obserwowane tematy pokazywały mi się tak jak w starym jako pierwsze te, w których ktoś coś napisał. Może i do tego dojdę:/
  5. Gapa ze mnie bo wpisując post na wątku zapomniałam zapisać sobie wątek :/ Dopiero teraz na wątku suni z chorym oczkiem doczytałam, że jednak Olinek nie przyjechał. Szkoda...ale przez to Abi dostała szansę na nowe życie. A tak nawiasem mówiąc jestem ciekawa tego zachowania pracowników ;/ OCZYWIŚCIE POZDROWIENIA I WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA TZ SZAFIRKI...CZYLI PANA SZAFIRKA :D
  6. Elu kopiuję adres i wklejam ctrl +v i po wklejeniu link zmienia mi się obrazek.
  7. A próbowałaś skopiować adres obrazka i wklejać link? Klikasz na zdjęcie w necie - kopiuj adres obrazka - i wklejasz ten link. tylko trzeba pamiętać aby nie przekroczyć wymiaru 640x640pikseli
  8. Wklejasz adres obrazka bezpośrednio bez żadnego wpisywania go w okienko...ale tak chyba robiłaś gdy wklejałaś zdjęcia suni.
  9. Elu zdjęcia można wklejać bezpośrednio na forum przeciągając je z pulpitu w miejsce gdzie pod okienkiem z tekstem widać spinacz. Trzeba tylko pamiętać aby było ono w wymaganej przez forum wielkości max 640x640 pikseli Poniżej wgrane właśnie tak zdjęcie :) Niestety tylko takie z neta mam teraz na kompie syna. A malutka urocza i mam nadzieję że szybko zakumpluje się z resztą domowników :)
  10. Niestety u mnie tylko mniejsze do 35 od szyi do ogonka.
  11. Nie ma ideałów ;) A Gigunia niechaj przełamuje swoje opory i pokonuje strachy :)
  12. Nie mogę się doczekać zdjęć od szafirki :)
  13. Dla takich obrazów warto żyć :) Oby jak największa ilość zwierząt mogła zaznać miłości od człowieka.
  14. I ja się przywitam po zmianach.
  15. Zapisuję sobie wątek i ja.
  16. I moje kciuki mocno zaciśnięte!
  17. Powodzenia dziewczyny! Wspaniale, że pomimo wszelakich trudności nadal grupy ludzi pomagają psiakom. Nie przeszkadzają im ciągłe utrudnienia na dogo oraz te życiowe. To wspaniałe bo to jakoś człowieka mobilizuje do dalszej walki z wszelkimi trudnościami!
  18. Jak dojdziesz to tego jak to zrobić proszę daj tu znać bo ja niestety nie wiem jak to rozgryźć a szukanie tematu ręcznie gdzie coś nowego się pojawiło dobija mnie :/
×
×
  • Create New...