-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!
b-b replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Elu pozmieniałam w ustawieniach bo mnie lubię jak mi pocztę zaśmieca i mi nic tam nie przychodzi ;) Jeszcze raz WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla Pana Szafirka ;) miejmy nadzieję że Olinek złagodnieje i uda się go wydostać kolejnym razem :) -
Co tam Anulko u Was?
-
Proszę bardzo Elu :) To akurat nowe dogo ma fajne. Ale nadal nie wiem jak ustawić aby obserwowane tematy pokazywały mi się tak jak w starym jako pierwsze te, w których ktoś coś napisał. Może i do tego dojdę:/
-
ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!
b-b replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Gapa ze mnie bo wpisując post na wątku zapomniałam zapisać sobie wątek :/ Dopiero teraz na wątku suni z chorym oczkiem doczytałam, że jednak Olinek nie przyjechał. Szkoda...ale przez to Abi dostała szansę na nowe życie. A tak nawiasem mówiąc jestem ciekawa tego zachowania pracowników ;/ OCZYWIŚCIE POZDROWIENIA I WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA TZ SZAFIRKI...CZYLI PANA SZAFIRKA :D -
A próbowałaś skopiować adres obrazka i wklejać link? Klikasz na zdjęcie w necie - kopiuj adres obrazka - i wklejasz ten link. tylko trzeba pamiętać aby nie przekroczyć wymiaru 640x640pikseli
-
Wklejasz adres obrazka bezpośrednio bez żadnego wpisywania go w okienko...ale tak chyba robiłaś gdy wklejałaś zdjęcia suni.
-
Elu zdjęcia można wklejać bezpośrednio na forum przeciągając je z pulpitu w miejsce gdzie pod okienkiem z tekstem widać spinacz. Trzeba tylko pamiętać aby było ono w wymaganej przez forum wielkości max 640x640 pikseli Poniżej wgrane właśnie tak zdjęcie :) Niestety tylko takie z neta mam teraz na kompie syna. A malutka urocza i mam nadzieję że szybko zakumpluje się z resztą domowników :)
-
Różyczka sunia po operacji i rehabilitacji mieszka już w DS
b-b replied to buniaaga's topic in Już w nowym domu
Niestety u mnie tylko mniejsze do 35 od szyi do ogonka. -
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
b-b replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Nie ma ideałów ;) A Gigunia niechaj przełamuje swoje opory i pokonuje strachy :) -
ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!
b-b replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Nie mogę się doczekać zdjęć od szafirki :) -
Dziadek Mars chory na Cushinga - odszedł za TM [*]
b-b replied to yolanovi's topic in Już w nowym domu
I ja się przywitam po zmianach. -
ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!
b-b replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Zapisuję sobie wątek i ja. -
KEJLA po długim wyczekiwaniu ma swój Dom. Najlepszy na świecie.
b-b replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
I moje kciuki mocno zaciśnięte! -
DWIE KUDŁATE SUNIE KIKA I MIKA -MAJĄ WSPANIAŁY DOM!
b-b replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Powodzenia dziewczyny! Wspaniale, że pomimo wszelakich trudności nadal grupy ludzi pomagają psiakom. Nie przeszkadzają im ciągłe utrudnienia na dogo oraz te życiowe. To wspaniałe bo to jakoś człowieka mobilizuje do dalszej walki z wszelkimi trudnościami! -
Shih z wypadającymi dyskami-czołgający się malec prosi o pomoc !
b-b replied to Bgra's topic in Już w nowym domu
Co tam u małego?