Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. I ja czekam na transformację Abi :)
  2. A to podróżniczka :D Szkoda, ze nikt nie pyta o maleńką ale jej chyba to nie przeszkadza bo domek tymczasowy funduje jej różne podróżnicze atrakcje :)
  3. A co się będzie chłopak przejmować :D
  4. Trzymam kciuki aby wszystko przebiegło spokojnie a efektem będzie śliczna sznupeczka w nowej fryzurce :)
  5. Nie ma nikogo z tych okolic? Szkoda psiaka bo znowu zimno zapowiadają,
  6. Anulo nie martw się bo nie tylko Ty tak masz. U mnie od 2 dni na jednym wątku przy próbie napisania posta wciąż wyskakuje stare cytowanie, którego na domiar złego nie mogę wymazać. Tekst się wymazuje ale ramka, godzina i nick za diabła nie chcą :/
  7. Jeśli się pani zdecyduje a Wy podejmiecie decyzję, że to dom dla niego to Maciek777 ma żabi skok do NT :)
  8. Może chce pokazać reszcie stad kto tu jest najważniejszy ( bo najmniejszy :D )
  9. Gusiaczku a nie chodziło Ci czasem o post Anuli a nie Bogusik ? http://www.dogomania.com/forum/topic/334277-abi-terierkowata-sunia-z-zamościa-potrzebuje-pomocy/?page=4#comment-16705810
  10. Zaglądam codzienni do Abi :) U mnie dzisiaj to samo. Pewnie coś jeszcze "ryją" i to przez to.
  11. Zapraszamy na bazarek dla połamanego Sheldonka
  12. A ja teraz nie mogę nawet zacytować dwóch postów bo cały czas pokazuje mi się w okienku moje poprzednie cytowanie ;/ Jolantina u mnie tak nie idzie :( Może to jeszcze przez to ,że cały czas coś na dogo grzebią . Sylwija widzę, że mimo ocieplenia jeszcze sporo śniegu macie. EDIT: Obiecany bazarek dla malucha :) http://www.dogomania.com/forum/topic/334325-buty-dla-sheldonka-na-długi-po-operacjach-do-1801-2000/
  13. No proszę kolejna małolata :) Oby jak najszybciej strach zmienił się w zaufanie :)
  14. Nie można -tak jak na starym dogo - dodać cytowania lub skopiować je i dodać do napisanego już posta. Przynajmniej ja nie mogę. Chyba nie klikając a najeżdżając kursorem na cyfrę? Ja kiedy kliknę pokazuje się odnośnik do postuhttp://www.dogomania.com/forum/topic/333997-rozpaczliwie-potrzebuje-pomocy-sheldon-psie-dziecko/?page=19#comment-16705713
  15. Poker można zawsze zrobić odnośnik postu - tak jak zrobiłam to dla Sylwii wyżej. Chociaż tak sobie radzić. Trzeba kliknąć na - Napisano 2 godziny temu · Zgłoś ten post i skopiować link Wnerwia mnie jeszcze ,że nie idzie skopiować cytowania i wkleić jej do poprzedniego postu bo się nie da! Przez to trzeba pisać drugi. No chyba , ze jest na to sposób a ja o nim nie wiem :/
  16. Ja bym chyba nie wyszła bez zrobienia tam zadymy. Biedny maluch :( Sylwija edytuj swój post http://www.dogomania.com/forum/topic/333997-rozpaczliwie-potrzebuje-pomocy-sheldon-psie-dziecko/?page=19#comment-16705495 bo coś się strasznie rozciągną. Jeśli zdrowie mi jutro pozwoli - niestety wirus nas dopadł - to wezmę się za zdjęcia na bazarek dla małego.
  17. Normalnie aż mi łzy popłynęły
  18. Wspaniale, że kolejne zwierzaki mają swoje kochające domki :)
×
×
  • Create New...