Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Czyli przynajmniej już wiadomo, że to jeszcze nie ten dom.
  2. Niech wyjdą małemu na zdrowie :)
  3. Czyli tzw. znowu szczęście w nieszczęściu.
  4. No to trzymamy kciuki.
  5. No to jeszcze mocniej zaciskam kciuki!
  6. Oby któryś z nich znalazł domek.
  7. Moje 20 pakietów zapłacone wiec można już z nich korzystać :)
  8. Wpadam podczytywać! Bo wspaniale czyuta się takie relacje!
  9. Nutusi zdrowia a Czetce samych wspaniałych dnio u swojej Nowej Pani :)
  10. Jestem i ja. Postaram się coś zebrać na bazarek dla niego. Biedactwo :(
  11. I jazaglądam wciąż i czytam :)
  12. Jestem pełna podziwu dla Waszej pracy! Wykupiłam 20 ogłoszeń. Jak przyjdą dane do wpłaty to dam Wam znać, że można już ogłaszać kolejne psiaki .
  13. Całe szczęście Aniu, że DS Lońci okazał się być tak wspaniałym bo Twoje serce przynajmniej mniej przez to cierpi.
  14. http://images73.fotosik.pl/216/be0660c4d2f10934gen.jpg smutna, niepewna minka. Oby ludzie okazali sie TYMI ti o był twoj domek maleńka
  15. Paznokcie już obgryzione. Nadal trzymamy mocno!
  16. Powodzenia chłopaku :)
  17. Widocznie to nie był TEN dom. Trafi się lepszy :)
×
×
  • Create New...