Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Ta buda i te dwa biedne psy. Przecież one tam nie mogły nawet się schować :(
  2. Zamówiłam 10 pakietów. Wiem ,że to mało ale może jeszcze dobre serduszko coś dokupi :)
  3. Kciuki trzeba trzymać żeby się wszyscy dogadali i pokochali .
  4. To dziwne, że nikt nie jest nią zainteresowany. Oczu nie mają?
  5. Mi się wydaje, że mała już domek ma ;) I jeśli PA wypadnie pomyślnie to tylko trzeba będzie zazdrościć małej świeżego powietrza, wspaniałych okolic i kochającego DS ;)
  6. A czekałam na to ,że dzisiaj już będzie wiadomo co z małą. no nic trzeba znowu cierpliwie czekać.
  7. Ciekawe jak tam mały w swoim domku. Mam nadzieję że pani coś podeśle do Szafirki :)
  8. No właśnie. Ja też noga w tych sprawach :/ Ciocie z polotem i lekkim piórem trzeba szukać :D
  9. A może powoli i Daszeńce układać tekst do ogłoszeń. U Abi też ma się on tworzyć :)
  10. Aniu co tam u Ciebie słychać? Wychorowałaś się już? A co u malutkiej? :)
  11. Czy wiadomo co tam u dziewczyny? :)
  12. Co za cisza... Witaj maleńka :)
  13. I ja jestem u ślicznotki :)
  14. czaruję ogłoszenia małej aby ktoś ją w końcu wypatrzy i pokochałł!!
  15. Te 30 złotych wpisałam do dochodu z bazarku i tam będą one dodane do całości utargu wiec trzeba uważać aby one nie były liczone dwa. 2 wpłaty od kupujących i 4,50zł jako cegiełka od cioci Halszka :) PW porozsyłałam teraz czekam na informacje na bazarkowym wątku od cioci Livka kto wpłacił i komu mogę już fanty wysyłać :)
  16. To byłby cud! Jeszcze nie ma ogłoszeń a już... No ale zobaczymy.
  17. Czy są jakieś wieści od dziewczyn? :)
×
×
  • Create New...