Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Uruchomili reklamy to reszta się wali. Ale po co forum ma dobrze działać? Najważniejsza jest reklama. A teraz żeby się choć trochę uśmiechnąć
  2. Tobciu to co robimy z tym nr telefonu p. Mariana? Zmieniamy na tańszy za rozmowy czy zostaje ten? I co z aparatem. Będzie go miał czy mam się rozglądać? Tu znalazłam cennik simplusa http://media2.pl/telekomunikacja/48586-Simplus-29-gr-do-wszystkich-19-gr-w-sieci.html Trzeba aktywować kodem profil TANIO aby tak płacić. 19gr do plusa do reszty drożej Jak pisałam nju ma rozmowy do wszystkich po 19gr i nie trzeba co chwilę doładowywać aby był czynny. Tylko pytanie czy nju będzie działało u p.Mariana.
  3. Mi tak robi od wczoraj...ale to chyba coś się znowu porypało przez to ,że widoczne są już reklamy. Jak zawsze reklamy najważniejsze a reszta niech się wali ;/
  4. Z mojego bazarku Uzbieraliśmy: - za fanty/cegiełki – 194,50zł -nadpłaty – 19,25zł Razem dla Sheldonka mamy 213,73zł :) Bardzo Wszystkim dziękujemy :) Wpłaty szły do Livka i ciocia pewnie to potwierdzi :)
  5. zakończony
  6. I ja podczytuje a teraz ślad swój zostawiam:) Nie qpaj w domciu Nutelko:)
  7. Nutusiu przed goleniem nie zapomnij zrobić mu sesji zdjęciowej. Takie zdjęcia przydadzą się w ogłoszeniach :) A ogłoszenia pewnie nie będą długo czekały na odzew :)
  8. U Bogusi byłam a do Ciebie Havanko już lecę :)
  9. No to witaj ponownie Gusiaczku :) No właśnie :)
  10. Prawie jak moja mała tylko kolor inny :D
  11. Co tam u malutkiej. Nadal taka głośna? Może jakieś fotki?:)
  12. Witaj maleńka :) U nas nie pada ale czarne chmury od rana przelatują w okolicy. Coś jest z ciśnieniem bo się strasznie czuję. Jak po karuzeli. Okropność :(
  13. Bernadko trzymam kciuki za zdrowie Waszych czworonogów i za szybką resocjalizację Taruni :)
  14. Jak to zrobiłaś? Jeśli zapadnie decyzja o zmianie karty z chęcią wpłacę 5zł na nią a jak tobciu pojedzie z kolejną wizytą to może sprawdzić czy będzie tam działać.
  15. Poczekajmy aż mu ponton z szyi spadnie to dopiero pokaże jak się szybko bieda :D
  16. Będzie dobrze jak tylko mała poczuje, że nic jej nie grozi. Jeść dostanie a za mizianiem sama musi zatęsknić. Trzymam kciuki aby nastąpiło to jak najszybciej :)
×
×
  • Create New...