-
Posts
43197 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!
b-b replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Uruchomili reklamy to reszta się wali. Ale po co forum ma dobrze działać? Najważniejsza jest reklama. A teraz żeby się choć trochę uśmiechnąć -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
b-b replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
Tobciu to co robimy z tym nr telefonu p. Mariana? Zmieniamy na tańszy za rozmowy czy zostaje ten? I co z aparatem. Będzie go miał czy mam się rozglądać? Tu znalazłam cennik simplusa http://media2.pl/telekomunikacja/48586-Simplus-29-gr-do-wszystkich-19-gr-w-sieci.html Trzeba aktywować kodem profil TANIO aby tak płacić. 19gr do plusa do reszty drożej Jak pisałam nju ma rozmowy do wszystkich po 19gr i nie trzeba co chwilę doładowywać aby był czynny. Tylko pytanie czy nju będzie działało u p.Mariana. -
Oby !
-
Mi tak robi od wczoraj...ale to chyba coś się znowu porypało przez to ,że widoczne są już reklamy. Jak zawsze reklamy najważniejsze a reszta niech się wali ;/
-
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
b-b replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Z mojego bazarku Uzbieraliśmy: - za fanty/cegiełki – 194,50zł -nadpłaty – 19,25zł Razem dla Sheldonka mamy 213,73zł :) Bardzo Wszystkim dziękujemy :) Wpłaty szły do Livka i ciocia pewnie to potwierdzi :) -
Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!
b-b replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Nutusiu przed goleniem nie zapomnij zrobić mu sesji zdjęciowej. Takie zdjęcia przydadzą się w ogłoszeniach :) A ogłoszenia pewnie nie będą długo czekały na odzew :) -
ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!
b-b replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Cześć ślicznotko :) -
KEJLA po długim wyczekiwaniu ma swój Dom. Najlepszy na świecie.
b-b replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
U Bogusi byłam a do Ciebie Havanko już lecę :) -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
b-b replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
No to witaj ponownie Gusiaczku :) No właśnie :) -
Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!
b-b replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Prawie jak moja mała tylko kolor inny :D -
KEJLA po długim wyczekiwaniu ma swój Dom. Najlepszy na świecie.
b-b replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Co tam u malutkiej. Nadal taka głośna? Może jakieś fotki?:) -
Witaj maleńka :) U nas nie pada ale czarne chmury od rana przelatują w okolicy. Coś jest z ciśnieniem bo się strasznie czuję. Jak po karuzeli. Okropność :(
-
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
b-b replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
Jak to zrobiłaś? Jeśli zapadnie decyzja o zmianie karty z chęcią wpłacę 5zł na nią a jak tobciu pojedzie z kolejną wizytą to może sprawdzić czy będzie tam działać. -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
b-b replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Poczekajmy aż mu ponton z szyi spadnie to dopiero pokaże jak się szybko bieda :D -
Będzie dobrze jak tylko mała poczuje, że nic jej nie grozi. Jeść dostanie a za mizianiem sama musi zatęsknić. Trzymam kciuki aby nastąpiło to jak najszybciej :)
-
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
b-b replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Ale biegi! :o