Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Znany mi spaniel też ciągnie swego pana ;)
  2. Urocza z niej...Króweczka :D
  3. Biedny chłopak....mało przeszedł to teraz jeszce to :(
  4. Czyli teraz tylko doprowadzić zewnętrznie uszy i będzie chłopak na medal :)
  5. Trzymajmy kciuki aby ktoś się w małej zakochał! :)
  6. Nie gniewajcie się kochane ale ja będę wciąż pisać o niej Krówcia
  7. Ela może da się dla tych slipek zaraz przekonać :) Tylko gorzej może być z jej TZ :/ Chyba, ze Ela całej prawdy TZ -nie powie :0 Ta szczoteczka ma szanse na b.szybkie znalezienie domku bo malutka i włochata :D A na jej utrzymanie jakiś bazarek się zrobi. Damy radę :)
  8. Ale cudeńko czochrate. Jaka szkoda, że nie było jej wcześniej kiedy psiaki były zabierane.
  9. Jak to mawiają - przezorny ubezpieczony :) Lepiej zapobiegać niż leczyć :)
  10. Dobrze, ze się ich już pozbyła bo nie wiadomo co by mogło być :/
  11. Wiem, że weci różnie przerwy robią. Jeśli Szafirko Twój każe 7-10 dni to tego się trzymaj bo przecież wszystkie psiaczki będące u Was tak szczepisz wiec nie ma co tego zmieniać :)
  12. Kobieta najlepiej rządzić będzie :) Fajnie, że cała 5 tak się ładnie dogadała i jest grzeczna. No chyba, ze coś planują ;)
  13. Nie wiem jak to się stało ,że mi tematu nie zapisało :/ Mam znajomych co ich spaniele co lato na uszy choruje. Mam nadzieję że u małego nie będzie jeszcze się tam nic złego działo. U nas wet zawsze każe 2 tygodnie odczekać po odrobaczaniu ze szczepieniem.
  14. A wiec jednak pasożyty go męczyły :( Dobrze ,że już teraz będzie coraz lepiej :) A Bezunia musi poznać domek to go też pokocha tak jak bycie na dworze :)
×
×
  • Create New...