Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Pomysł bardzo fajny tym bardziej, że maluch pewnie znowu raz dwa znajdzie domek :) Na co się nie odważysz? Chętnej a co?
  2. Nic innego nie zrobimy. Możemy tylko czekać i odnawiać ogłoszenia.
  3. Jestem i zabieram się za kilometrowy bazarek dla dziewczyny :)
  4. Ja zaproszenia powysyłam.
  5. Zrobię go jak tylko założysz wątek małej :)
  6. Ja już nie wiem co im pokazać aby skradła czyjeś serce :/ Nawet powiedziałabym świetny! :)
  7. Dzwoń! Anetko przypominam - bo zapomniałaś - o danych do wpłat bo muszę rozsyłać PW :)
  8. Ja już pisałam Anetko ,że pomogę malutkiej z bazarkiem :) Sunia fajna i myślę, że nie będzie długo siedziała w DT :)
  9. Jeśli faktycznie wizyta wypadnie dobrze i mała będzie miała swój domek to będzie wspaniała wiadomość :) Ciekawe czy reszta szczeniaczków w schronisku też ma już swoje domki.
  10. Czy jest szansa zrobić zdjęcia Kejli w domu? Ostatnie zdjęcia są cudne ale wszystko na dworze. Może takie zdjęcia pomogą w znalezieniu domku dla małej.
  11. Świetny pan Jurek, świetna jego rodzina. Mam nadzieję że wnusio i reszta rodziny odziedziczy po dziadku tą dobroć dla zwierząt :)
  12. Z takim tekstem powinien zauroczyć ludzi :)
  13. Powodzenia i oby zgłosiły się tylko wspaniałe domki.
  14. Witaj maleńka ślicznotko :)
×
×
  • Create New...