Jeśli faktycznie wizyta wypadnie dobrze i mała będzie miała swój domek to będzie wspaniała wiadomość :)
Ciekawe czy reszta szczeniaczków w schronisku też ma już swoje domki.
Czy jest szansa zrobić zdjęcia Kejli w domu?
Ostatnie zdjęcia są cudne ale wszystko na dworze.
Może takie zdjęcia pomogą w znalezieniu domku dla małej.