-
Posts
43197 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
FUNIA czyli nasza krówka - szczeniaczek z Zamościa ma DOM.
b-b replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do maleńkiej. -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
b-b replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Idealne zdjęcie do ogłoszenia :) -
Effi - teraz Masza - śliczna czarnulka-już w swoim wspaniałym DS.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Prawie psi ideał ;) A jak jej zapędy do dominacji? Jeszcze je ma? -
KEJLA po długim wyczekiwaniu ma swój Dom. Najlepszy na świecie.
b-b replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
No i dobrze! Dziewczynka czeka na wspaniały domek a nie byle jaki :) -
FUNIA czyli nasza krówka - szczeniaczek z Zamościa ma DOM.
b-b replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry :) -
Dzień dobry :)
-
Effi - teraz Masza - śliczna czarnulka-już w swoim wspaniałym DS.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry :) -
To normalne, ze by się chciało wiadomości codziennie i to najlepiej kilka razy dziennie.
-
Jasne, ze tak!!! :D
-
ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!
b-b replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
no to poczekamy:) -
Anetko mi ta sunia też zapadła w serce i strasznie żałuję że nie mam już tylu fantów co kiedyś bo bez problemu mogłabym z bazarków utrzymać małą w hoteliku. Finansowo też jej nie pomogę bo kiepsko u nas. Jedna pensja w domu to ciężko niestety.
-
Dziadek Mars chory na Cushinga - odszedł za TM [*]
b-b replied to yolanovi's topic in Już w nowym domu
Oj biedaku :( -
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
b-b replied to Poker's topic in Już w nowym domu
No Giga szykuj się na weekendowy wyjazd. -
ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!
b-b replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Czy są nowe wieści o Abi - Ince? -
Effi - teraz Masza - śliczna czarnulka-już w swoim wspaniałym DS.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Trzeba dać małej trochę czasu może teraz rządzi bo tam nią rządzono a że trafiła na uległe stado to się dziewczyna nakręciła. Szafirka poskromi jej przywódcze tyrańskie zapędy i będzie dobrze :) -
Witaj przystojniaku :)
-
FUNIA czyli nasza krówka - szczeniaczek z Zamościa ma DOM.
b-b replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Witaj maleńka :) W przyszłym tygodniu raczej w II połowie coś zrobię. Mam obiecanych trochę fantów wiec będzie bazarek dla maleńkiej.