Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. I tutaj trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę :)
  2. Chciało by się już no ale cierpliwie czekamy do jutra.
  3. Dzięki :) Bezpiecznej podróży!
  4. Tolu a ta sunia jaka jest duża?
  5. Nie uważam obroży. Na cienkich moje psy mają tylko założone adresatki. Szelki to jest to ;)
  6. Jak Funia spała 1 noc z Panią i z nią chodzi na spacery to już je nic nie rozłączy :D
  7. Kejlunia to mała sunia...ale duże serducho ma :D
  8. Czekamy co przyniesie wizyta .
  9. Najważniejsze, ze Bezunia już nie w schronie. A tu gdzie jest spokojnie może poczekać na swego ludzia :)
  10. I ja czekam na wieści :)
  11. Szkoda, że czarne psiaki nie mają powodzenia :(
  12. Muszą trochę ze sobą pobyć żeby coś nam napisać :)
  13. Nie mogę doczekać się relacji Toli z sobotniej wizyty w schronisku.
  14. Jasne, ze tak! :) I ja już nie mogę doczekać się pierwszych relacji i zdjęć z domku . Mam nadzieję że będą jakieś wieści ?
  15. Wspaniale, że przygotowania trwają a Rodzinka nie może się już doczekać chwili przybycia nowego członka :)
  16. Tak? :o To fajnie! :) Są specjalnie dla psiaków też :)
  17. To i moje kciuki zaciśnięte za sobotę!
×
×
  • Create New...