Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Ale tego biedulka miała :(
  2. Zaglądam i ja z nadzieją ,że domek się odezwie.
  3. Przyszłam znowu zobaczyć filmik bo miło się go ogląda :) Loczka jest niemożliwa. Lubi być głaskana ;) Dolarek taki dostojny przywódca stada. O Giga już pisałam. Zadziwia jak ona się na super zmieniła :D
  4. Jak widać z brzusiem do góry czuje się tam dobrze :) Powodzenia maleńka :) Dziękuję AM i Tobie Elu za szansę jaką dałyście małej aby teraz miała swój wspaniały dom!!!
  5. Wychodzi na to, że ona chciała mieć ludziów tylko dla siebie :D
  6. Anetko jak coś zdobędę to zrobię malusi bazarek dla Krówci kochanej :)
  7. Wierzyć się nie chce ,że to Giga! Jak ładnie podaje łapeczki :)
  8. Szczęściara, że udało jej się dostać do DT , który realizuje jej pasje :D
  9. Będę tu wlatywać do puki będą wieści. Lubię je czytać :)
  10. Może faktycznie małemu coś dolega, że taki osowiały jest. Pojadą wszystkie to się wszystko okaże :) Gabrysiu jutro jeśli zdążę zrobię maluteńki, malusi bazarek dla Bezuni i Toficzka.
  11. Wpadam i też czekam na nowe wieści :)
  12. Niech kupią cienką obróżkę, która zawsze będzie na szyi z adresatką. Ja też tak u swoich zrobiłam. Jestem spokojniejsza, że w razie.... Oby nigdy!
  13. Zdjęcie z serii: Daj kurze grzędę powie wyżej siędę :)
  14. Dzisiaj Eli to już chyba całkiem serce pęknie jak będzie miała odjeżdżać.
  15. Taki uśmiech i jeszcze się nikt nie zakochał :(
×
×
  • Create New...