Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Tolu czyli mały może liczyć na karmę? Muszę napisać do Szafirki. Skontaktować się i przedstawić :)
  2. To wątek malucha. Mam nadzieję ze wszystko dobrze zrobiłam
  3. Teosiowe ogłoszenia od Anulki i Bogusik - https://www.olx.pl/oferta/teos-pokochaj-mnie-CID103-IDqFt9F.html: Moje: http://adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,160529,aW5kZXgucGhw.html http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Szukam-kochajacego-domu---Teos-id169784.html http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/94287/teos-szuka-domu/ http://www.morusek.pl/ogloszenie/375428/Teos-kocha-ludzi-i-szuka-domu/#.Wj7nn9Liazc https://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenieta/wroclaw/teos-szuka-domu/1002186365500911312649509 https://www.olx.pl/oferta/teo-szuka-kochajacego-domu-CID103-IDr62HF.html Havanki: https://www.olx.pl/oferta/teos-mlody-piesek-wypatruje-swojego-czlowieka-CID103-IDqYHeP.html https://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenieta/nowa-sol/teos-mlody-piesek-szuka-swojego-czlowieka/1002187534670910470665509 http://zielona-gora.lento.pl/teos-mlody-piesek-wypatruje-swojego,6329249.html http://alegratka.pl/ogloszenie/teos-mlody-piesek-szuka-swojego-29347727.html http://www.morusek.pl/ogloszenie/375595/Teos-mlody-piesek-szuka-swojego-CZlOWIEKA/#.WkKjDHndjIU http://www.pineska.pl/id=170120 http://www.krakusik.pl/teos-mlody-piesek-szuka-swojego-czlowieka-369203 http://owi.pl/ogloszenie/teos_mlody_piesek_szuka_swojego_czlowieka,1226846 http://www.adin.pl/ogloszenia/260159.html https://bazarowo.pl/nowe-ogloszenie/zwierzeta/psy-i-szczeniaki/teos-mlody-piesek-szuka-swojego-czlowieka-91091226 0 Cytuj
  4. Zdrowy Teoś . Trudno go złapać na zdjęciu :D Powstrzymać go może tylko wyciągnięta ręka do głaskania :)
  5. 24.11.2017r zaczął się dla Teosia nowy rozdział w jego życiu. Razem z Majką i Elfikiem wyruszył ze schroniska z Zamościa do Hoteliku "Szafirka" w Nowej Soli. Koszt to 250zł + wet. Teoś od Fundacji ZEA z Zamościa dostał szeleczki, obróżkę i smycz oraz karmę. Bardzo za to dziękujemy :) Hania pisze: "Teoś jest najbardziej przestraszony, szedł na wieczorną toaletę jakby coś go bolało, ale to chyba stres. Jedyne co zauważyłam od razu to... wychudzone ciałko psiaczka, kręgosłup na wierzchu :( jeszcze tak wychudzonego pieska z Zamościa nie mieliśmy :( ... Teoś zjadł kolację łapczywie, może inne psy wyjadały mu jego porcję w schronie? będę obserwować jak sobie radzi w towarzystwie." Została zakupiona mokra karma Animonda aby Teoś nabrał ciałka. "Wydaje mi się, że to z głodu ta chudość, pozostałe psiaki jedzą i zostawiają, a Teo wylizuje jeszcze miskę po zjedzeniu wszystkiego, a dostaje największą porcję. Dzisiaj na powitanie zamerdał do mnie ogonkiem, ale nadal chodzi powoli." 27.11. Teoś był w SPA i u weta. Został zaszczepiony i odrobaczony "Teoś odwiedził dzisiaj spa i weta. W spa grzecznie znosił zabiegi pielęgnacyjne. Chciałam, by nie był golony, tylko w miarę możliwości wyczesany i przycięty, ale nie udało się. Sierść była strasznie sfilcowana i posklejana, ale ... wygląda ślicznie, niczym foksik, a że jest chudy, niczym chart, no cóż :( Teo waży 10 kg," 29.11 Teoś u weta "Teo wczoraj wieczorem wymiotował, miał rozwolnienie, dzisiaj rano zobaczyliśmy łezkę krwi w kale, więc z psiakiem i próbką kupy udaliśmy się do weta. Spodziewaliśmy się albo pasożytów, albo podrażnionego żołądka. Psiak miał zbadany kał. Wyszło, że ma dużo pasożytów w sobie, które rozruszały się jak Teoś zaczął jeść dobre rzeczy. Dostał tabletki, które będziemy podawać mu przez kilka dni. Jeśli się nie poprawi, krew będzie nadal widoczna, to zrobimy badanie krwi. Wolne chodzenie może być spowodowane ogólnym osłabieniem. W schronie został określony na pięciolatka i przez naszego weta też tak." Teo dostał tabletki na kilka dni i w tym tygodniu będzie wizyta kontrolna . Zdrowiej chłopaku! 4.12 Teo po kontroli u weta "Teoś ożył po odrobaczeniu, zaczął biegać, podskakiwać. Wyszło z niego życie wewnętrzne, a wróciło to prawidłowe :) kupy są zwięzłe, takie jak trzeba. W piątek znalazłam probiotyk i siemię po innym psiaku, więc zaczęłam podawać to Teosiowi. Jutro, albo pojutrze jak przyjdą tabletki od Anuli, to jeszcze tym wzmocnimy przewód pokarmowy przystojniaka." Wspaniale,że już Teosiowi lepiej :) 17.12. Zakupiliśmy puszeczki dla Tośka. Niech je chłopak na zdrowie i nabiera sił :) Do Szafirki ma przyjechać rodzinka zainteresowana Teosiem. Trzymamy kciuki aby między nimi zaiskrzyło. Oczywiście nie oddamy chłopaka przed wizytą PA. Domek musi być być wspaniały ;) Niestety odwiedziny się nie odbyły. Cisza. Żadnej wiadomości. Widocznie to nie ta rodzina. Teoś żyje pełnią życia u Hani :D Ogłoszenia porobione i cisza. Mieliśmy domek w Szczecinie ...ale nie dla Teosia. Czekamy kiedy odezwie się ten właściwy :) No i 13-stego okazał się dla Teo dniem szczęśliwym! Pojechał chłopak to swojego domku w Zielonej Górze :D
  6. Zdjęcia ze schroniska Zdjęcia Teosia z pierwszego dnia pobytu u \Szafirki Teoś po SPA Teoś odżył! http://www.dogomania.com/forum/topic/340485-teoś-kolejna-zamojska-bieda-liczy-na-cud/?do=findComment&comment=17186708
  7. Zakładam taki wątek po raz pierwszy. Pełna obaw czy dam radę pomóc temu maluchowi. On nie ma nic tylko nas. Psiaczek jest jeszcze w Zamościu w schronisku Ma 4-5 lat. Mam nadzieję, że znajdziemy tu na dogo pomocne dusze, którym nie będzie obojętny jego dalszy los. Oto bohater tego wątku. Te oczy śniły mi się w nocy. Zdjęcie zrobione przez Tola i Alaskan malamutte . Piesek ma być w Hoteliku "Szafirka" w Nowej Soli. Bardzo dziękuję Szafirce za przyjęcie malca :) Koszt 250zł + karma i opłaty za weta Jak pisałam nie mamy jeszcze nic ale mamy nadzieję, na to że będzie dobrze, że dogomaniacy pomogą nam na lepsze życie dla niego. Prosimy o deklaracje stałe lub jednorazowe. Prosimy o bazarki na utrzymanie. W późniejszym czasie o pomoc w ogłoszeniach. Skarbnikiem Teosia jest elik. Post rozliczeniowy znajduje się tutaj:
  8. Będzie to dla mnie wielka pomoc. Dziękuję! Liczę na to :) I oby tak dalej! No to i ja założę wątek malcowi. Raz kozie śmierć. Mam nadzieję, że Szafirka nie będzie zła jak się będę z opłatą za hotelik spóźniać <pliiiis>
  9. To kolejny plus dla małego :)
  10. Aniu bardzo Ci dziękuję!!! Teraz oby tylko p.Grześ miał miejsce dla małego <kciuki>
  11. Przepraszam. Nie chciałam aby wyszło ,że Cię sprawdzam :) Nie mogłam wejść przez internet na konto bo pomyliłam kod - nie pierwszy raz - i musiałam czekać na powrót męża aby zadzwonił aby odblokowali. Nie pamiętałam czy chciałam wysłać czy też wysłałam. Dziękuję.
  12. Oby było... Elu....wiesz ,że Cie KOFFFAM? :*:*:* Daj znać czy będzie :) Trzymam kciuki aby było miejsce w hoteliku i w aucie dla bidula. To fakt :D
  13. I chwała Wam Dziewczyny za to, że jednak tam jedziecie. Bo to dzięki Wam wiele psiaków dostało swoją drugą szansę.
  14. Te ich oczy...jak ludzie mogą je tak krzywdzić. Ja chyba przestanę wchodzić na schroniskowe wątki....bo mi serce kiedyś odmówi współpracy.
  15. Aniu czy mogę Cię prosić abyś zapytała Szafirki czy by miała dla niego miejsce i o dokładny koszt utrzymania. Boje się, że nie dam sama rady...a tak mi go żal :(((Potrzebowałabym też dla niego skarbnika. Ja niestety nie mogę brać wpłat na konto.
  16. Nie wiem czy jest. Najpierw trzeba się zorientować czy jest szansa na wyciągnięcie małego . Nie chce zrobić tak ,że go wyciągnę a za jakiś czas nie będę miała środków na opłatę hoteliku...i co zrobię? Wróci do schroniska?
  17. Też o Szafirce myślałam. Kosz u Niej to chyba 350zł + karma i inne wydatki? Czy ktoś chciałby dać mu szansę i pomóc mi go też wyciągnąć? Niestety na stałe przy małej ilości osób na dogo a ogromnej psiaków za bardzo nie ma co liczyć. Jedyne co może dać pieniądze na jego utrzymanie do czasu znalezienia DS to bazarki. Sama nie dam rady co miesiąc zebrać potrzebnej kwoty. Tym bardziej ,że moje zdrowie...jest jakie jest a jeszcze opiekuję się teściową 92 lata...co też nie jest łatwe.
  18. Kozaczki dla chłopca. Rozmiar 27/28
  19. Żal mi go...żal mi ich wszystkich. Z chęcią pomogłabym bazarkami gdyby ktoś zechciał się nim zaopiekować ze mną. 2-3 osoby i byłoby lżej. Niestety trzeba się z tym liczyć, że może szybko domku nie znaleźć. Sama nie dam rady opanować takiego obowiązku. Brak czasu i możliwości. Ale dopytaj się o niego.
  20. A mi się te oczy dzisiaj śniły :((((( Dziewczyny to jest duży piesek?
  21. Wspaniale,ze Tosia już po wszystkim. Niech się wszystko ładnie goi!
×
×
  • Create New...