Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Bardzo Kochani dziękujemy :) Aniu witaj ! Jak tam lot? Bądź z nami :) Bardzo dziękujemy :) Już biegnę zobaczyć :) Havanko jesteś kochana! :)
  2. Mam się ten talent :) Pierwszy i za to jaki udany! :) Niestety jeszcze nic nie wiadomo. Pan , który zawsze woził psiaczki ma auto po remoncie i coś tam musi sprawdzić przed większą wyprawą. Bogusik załatwia transport dla Majki i Elfika a my z Tośkiem zabieramy się na doczepkę ;) Jesteśmy za to Bogusi baaaardzo wdzięczni :D
  3. Szkoda tylko, ze cały czas przybywa nowych, że nic w tej sprawie się nie robi.. Wczoraj wyczaiłam kto ma taki talent :)
  4. Bardzo dziękujemy! Każda złotówka się liczy :) Wysyłam dane naszej skarbniczki do wpłat :)
  5. Byle tylko transport wypalił. To teraz najważniejsza sprawa.
  6. Jej wysokość Isia :D
  7. Pięknie Tianku dziękujemy! Ja Teosia już sobie zabrałam :)
  8. Witaj Maćku :) Musiałam chyba dorosnąć do tego no i stało się to o czym przed "zniknięciem" już myślałam :) Dzięki wielu osobom, które tu zawitały z pomocą i ciepłym słowem wierzę, że nam się uda :)
  9. Aniu wiesz sama, że i obecność na wątku, kilka ciepłych słów czasami działają cuda :) Pięknie dziękujemy! :) Będzie się działo :D Witamy i do zaglądania zapraszamy :) Bardzo dziękujemy. Jest śliczny! Witamy i bardzo się cieszymy z odwiedzin :) Jeszcze raz bardzo dziękuję. Mam jeszcze trochę swoich może to jakoś nam wystarczy na początek :) Tolu jeśli tylko finanse nam pozwolą sama będę zbierać z bazarków na wyżywienie aby Was jako fundacji nie obciążać. Mam nadzieję że nam się to szybko uda :) Elu...Ty wiesz :D:* Jesteś WIELKA Memory! Dziękujemy i Wiktorowi! Chciałoby się wyciągnąć je wszystkie ale jest to niestety niemożliwe.
  10. Zaglądaj :) Zapraszamy :))) Iwonko usiądź wygodnie :) Kibicowanie jest potrzebne :)
  11. Dziękuję Ci za obecność. A w późniejszym czasie będę wdzięczna za ogłoszenia. Oczywiście pomogę jak mi powiesz jak ;) Dziękujemy za obecność, która na wątkach jest bardzo ważna. Rozumiem wszystko. Sama jestem ta sytuacją przerażona ale trzeba pokonać strach i wierzyć, że los się do nas uśmiechnie. I jak widzę uśmiecha się bełną gębą dając mi Was :) Jeśli pozwolisz za jakiś czas odezę się w sprawie fantów :) Bardzo dziękuję! Byłam najnormalniej w świecie chora jak zobaczyłam te oczy zza krat. Ile tych psiaków wszędzie siedzi jak za karę. Za karę za grzechy człowieka one muszą pokutować :(((( Kibicuj kochana :) Hanie zdrówka życzę!
  12. Bardzo dziękujemy za przybycie i prosimy o zostanie z nami :) Fajnie jak się ma taką pracę, że w trakcie można zajrzeć tu i tam :) Niestety mam taką, ze się nie da:( ale nadrabiam wszystko po powrocie ;)
  13. Napisałam do elik...ale Ona pewnie w pracy...zabiegana jest i dodatkowo ja ją obciążyłam Jak się zjawi to pewnie podeśle dane :)
  14. Zapracowałaś sobie na nie ciężką pracą Kochana :) Jeszcze raz BARDZO dziękuję za przygarnięcie malucha i mam nadzieję że będzie grzecznym psiuniem :) Bardzo dziękuję Tobie i Mamie . Poproszę Elik, która jest skarbnikiem małego aby je podesłała. Dziękujemy również za bazarek. Chwilowo jestem u wnuków. Miała być tu do końca miesiąca ale najprawdopodobniej zjedziemy do mnie i będę mogła coś zrobić :)
  15. Witam u malucha :) Kibicowanie na wagę złota ;)
  16. Dziękuję Aniu :) Witamy i zapraszamy do nas częściej :) Bogusiu Bardzo dziękuję! Gdyby nie moja sytuacja finansowa nie martwiłabym się tak czy podołam. Dzięki Wam wiem, ze damy radę! :D
  17. Święte słowa Bogusiu! :) Gratulacje Babciu :) Ja nadal jestem żoną dziadka ;) - mamy 2 wnuków
  18. Bardzo dziękuję za pomoc. Do wielkości mi brakuje. Jestem tylko nadal bardzo przestraszona całą sytuacją. Napiszę do elik o dane. Napisałam wczoraj do Szafirki podając swój nr tel. i trochę opisując sytuację.
  19. Bardzo Wam Dziewczyny DZIĘKUJĘ! Jak tylko będzie już wiadomo kiedy będzie transport do hoteliku nasza skarbniczka elik lub ja powysyłamy namiary do wpłat.
  20. Jestem i ja u maluchów :) Bogusiu mam nadzieję, że i "mojemu" chłopakowi uda się zabrać z Waszymi maluchami :)
  21. Będę wklejać to co na wątku napiszesz :)
  22. Miłość do psiaków pokonała moje obawy :) Tolu to między innymi.dzięki Wam on zyska nowe życie :) Aniu...poryczałam się. Dziękujemy! :* Elik Kochana będzie skarbnikiem chłopaka :) Jestem Jej za to b.b.bardzo wdzięczna:)
  23. Elu nasza SKARBIE jako skarbnika zapraszam Cię na wątek malucha
×
×
  • Create New...