-
Posts
43197 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Czekam jak na szpilkach na jakieś wieści .... Ciekawe co tam słychać. -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję że okaże się kochanym chłopakiem i zaczaruje czyjeś serce :) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Będę Elu wpadać :) -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Podobne :) Może to rodzinka? ;) -
Dandys z Radys-już w hoteliku u szafirki -juz w DS we Wrocławiu :)
b-b replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Waga nie gra roli ;) Liczy się urok osobisty a on go ma :D -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
My cieszymy się, że jesteś z nami chociaż w ten sposób :):* Trzymamy kciuki aby jutro wszystko poszło po naszych myślach :) Jeśli nie zdecyduje się na spotkania to będzie znaczyło, że jej nie zależało. Trzymam kciuki aby jednak się zgodziła :) Jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc :) Będziemy czekać na wieści o wyjeździe jak na szpilkach! Chciałoby się wszystkie te biedy zabrać i dać im szanse... Oby nic się takiego nie stało...ale przezorny ubezpieczony. Pięknie dziękujemy za pomoc dla Teosia :) -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję :) To takie wzruszające . Zaczynają nowe życie :) Dziękujemy! Czyli za szeleczki i smycze zwrot do Toli? :) Ty o wszystkim Anulko myślisz :) Czyli telepatia Anulki działa ;) Będę spokojna kiedy będą już u u Szafirki :) Chwała Ci Bogusiu za to! :D -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Będę niecierpliwie czekać na piątek! -
Jesteś Aniołem! Proszę o nr konta i kwotę jaką mam przelać abyście mogły zrobić razem ten przelew dla p. Grzegorza. Za szeleczki i smycz zrobię przelew bezpośrednio do dziewczyn jak będzie wiadomo ile :) Z Szafirką za trasę rozliczymy się później? Dobrze, ze już w ten piątek maluchy ruszą po swoje nowe życie! :D Oby tylko dobrze zniosły podróż.
-
Dandys z Radys-już w hoteliku u szafirki -juz w DS we Wrocławiu :)
b-b replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za malca. Pewnie nie będzie długo musiał czekać żeby się ktoś w nim zakochał :) -
Kochane nie czekajcie na moją aprobatę z transportem .Ja jako przylepa z Teosiem zgadzam się na wszystko :) Proszę dajcie mi tylko znać ewentualnie komu mam podesłać pieniądze - wyłożę ze swoich - za transport . Bardzo jestem Ci Bogusiu wdzięczna, ze cały ciężar załatwiania wzięłaś na siebie....bo ja nawet nie wiedziałabym co z czym i jak zrobić :(
-
Ten podkulony ogonek...aż łzy same do oczy nachodzą :( Mam nadzieję, że uda się ją szybko złapać zanim stanie się jej coś ...
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Jestem i ja na wątku malutkiej :) -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Właśnie lecę poczytać .