Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Witam :) Mam nadzieję, że podołam "zadaniu" :)
  2. Biedny maluszek :(
  3. Szafirka o niego zadba. O to jestem spokojna a My zatroszczymy się o to aby mu niczego już nie zabrakło :) I tu jeszcze raz WSZYSTKIM POMAGAJĄCYM BARDZO DZIĘKUJEMY!!!! :)
  4. Trzymam za to kciuki! Też się tego bałam :) Cudo moje malutkie :D :* Dziękujemy za SPA i wizytę u weta :) Widać, że cały czas niepewny...bo ogonek podkulony :( Na ile lat ocenił go wet z Zamościu a ile dał mu Wasz? Co powiedział wet na to jego powolne chodzenie? Podpytam Szafirkę czy wet coś mówił. Jeśli był przeganiany od miski to on biedak przez ten czas pobytu w schronie stracił pewność siebie. Strasznie się cieszę, ze zdecydowałam się go wyciągnąć. Teraz tylko Hania do podpasie ;) i będzie OK :)
  5. Jeśli uznacie, że tak dla małej będzie najlepiej to działajcie. Z moimi pieniędzmi zróbta co chceta!
  6. jak wrócę wieczorem do domu uzupełnię rozliczenia.
  7. Jesteś jego jednym z Wspaniałych Aniołów! :)
  8. O matko jaki biedulek. Dobrze, ze trafił tam na Was!
  9. I bardzo Aniu za kupno karmy dziękujemy :) Ela przeleje pieniążki na Twoje konto. Udało się małemu :) Bardzo dziękuję! :D
  10. Gdzieś podobno na FB dziewczyny szukają przewozów dla maluchów.
  11. Niestety mogę tylko jednorazowo dać 20zł ale koło 10.12. Proszę tylko o przypomnienie mi o mojej deklaracji jeśli do 10.12. nie wpłacę!
  12. Za puszeczki zwrócimy i będziemy prosić o kupienie do czasu przyjścia przesyłki o jeszcze :) Zadzwonię w popołudniowych godzinach :)
  13. Bazarek dla Tośka Serdecznie zapraszamy :)
  14. Jutro zadzwonię do Szafirki. Czy jeszcze ktoś wspomoże nas grosikiem? Bardzo prosimy o pomoc.
  15. Sonia71 wszystko do Anulki. Jeszcze raz kochana dziękujemy za pomoc! :*
×
×
  • Create New...