-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
A zdjęcia przy panu nie ma? ...możliwe,że ten pan ...nie wywołuje u psiaków pozytywnych skojarzeń i przez to były dzisiaj poddenerwowane. Może po NR traficie na tego drugiego i on coś więcej powie o maluchu. Może przerażony wystawia zęby...Pewnie nie raz każdy z nich dostał kopniaka
-
Bogusiu Kochana. Bardzo znowu dziękuję!!! :* Ale mam prośbę. Jak będziesz załatwiała transport to pytaj czy da radę zabrać 5 psiaków. Sunia, którą biorę jest największa z towarzystwa i najwięcej miejsca zajmie ;)
-
Już wiadomo, ze pojedzie sunia. Wychodzi na to, ze mały albo wielki agresor albo tak strasznie przerażony ,że kłapie ząbkami. Myślę, że jemu by trzeba DT i wiele uwagi. Mam nad\ziejęze szybko odzyska wiarę w człowieka u Hani :) Czyli kolejnemu maluchowi się uda zmienić życie...tylko czy nie zamiana schroniska na łańcuch?...
-
A zobaczcie te...te oczy Ten duży biedak z tą łapką :(
-
Też na niego patrzyłam :(
-
Anulko z propozycji przyłączenia się do transportu jak najbardziej skorzystam Hania już wie, ze ja też chcę wziąć kolejna biedę. Najgorsze jest to, ze obu chciałabym pomóc....nie licząc pozostałych biedul!!! Serce pęka a rozum swoje. Nie dam rady podołać finansowo dwójce...tym bardziej,że Teoś jest i wcale na siłę nie wygonię go do domu:)
-
A sunia jakiej wielkości jest? Bop na zdjęciu wygląda na dużą. Porównując do Majeczki ostatnio zabranej przez dziewczyny to jaka jest?
-
Bogusiu...znowu pójdę jak pasożyt i zapytam czy mogę dołączyć się do Waszego? Znowu całe załatwianie spadnie na Ciebie i znowu ja skorzystam tylko z okazji.
-
Chciałabym wiedzieć o nich co się tylko da! To co się dowiecie zadecyduje niestety o tym , który z nich pojedzie :( Niestety.
-
Sama nie podołam zapewnić opłaty za hotelik dla dwóch psiaków :( Choć chętnie bym tą dwójkę zabrała. Chłopak siedzi w boksie z psiakiem co dziewczyny chcą zabrać? Ciekawi mnie czy on tylko taki przy rezydentach czy po prostu taki mały wredniak jest. Bo to już gorsza sprawa. Nikt nie chce rozwrzeszczanego psiaka. A sunia jakiej wielkości jest? Bop na zdjęciu wygląda na dużą. Porównująć do Majeczki ostatnio zabranej przez dziewczyny to jaka jest? Czy ona siedzi w boksie z tą sunią? Tolu!!! Alaskan!! Jak mołgabyście pogadać to podajcie mi na PW nt telefonu....bo wnerwia mnie to pisanie :)
-
Dziewczyny ja proszę o info dotyczące tych psiaczków: i
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Wiem Pokerku i jestem Wam wdzięczna za wszystkie rady, pisane myśli, obawy i refleksje :) To mi zielonej w TYCH sprawach bardzo pomaga :) Żartownisia z Ciebie jest :) 21 lat miała kiedy przyszłam na świat ... i tak się jakoś nieplanowanie złożyło, że i ja moją córkę w tym wieku urodziłam :) Rodzinna tradycja? ;) -
Nie zazdroszczę Wam tych wyjazdów do schroniska Dziewczyny... Wychodzi na to, że Bogusik wpadły w oko te same psiaczki co mi. Które psiaczki zabierają dziewczyny? Bo się pogubiłam. Nie ma tu zdjęcia tej malutkiej suni - wiem. a ten mały ujadacz. Jaki jest?
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Coś mało NAS odwiedzasz ;):P Nie przepraszaj. Takie wiadomości się przydają :) Dziękuję za pisemną relację :) Takie wiadomości wszystkim się przydadzą :) Proszę Elu: Dziękuję Anulko za wszystkie rady. Jeszcze nie rozmawiałam ale będę :) Czekamy do soboty :) Wiem, że Lidka będzie wnikliwie pytać i dokładnie "prześwietli" domek :) Chcę porozmawiać również z córką pani i myślę,że ta rozmowa pomoże podjąć decyzję co do Teosia :) I o taką deklarację ma pytać Lidka a i ja zapytam Pan i cCórkę Moja Mama ma 69 lat i czasami patrzę na nią z podziwem skąd ma tyle sił na to wszystko co robi :) Czasami ja padam a Ona jeszcze "działa" :) Kochani Bardzo się cieszę, że tak wiele osób martwi się o Teosia :) Rozmawiałam z Hanią, rozmawiałyśmy długo z Lidką :) Nie damy zrobić Teosiowi krzywdy :) Lidka będzie o wszystko pytać. Napisałam jej dużo i troszkę też nagadałam i z tego powodu jest mi trochę głupio bo przecież Lidka żeby zjadła na wizytach :) Los Teosia leży mi na sercu i nie dam zrobić chłopakowi krzywdy. Jeśli tylko nie będę pewna na 102 procent to Teosia nie oddamy. Jeszcze jutro zadzwonię do Hani . Mam wolne przed pracującym weekendem to poszaleję ;) Może dzięki Hani uda mi się skontaktować z córką Pani :) -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj Lidka skontaktuje się z Panią. Wieczorem napiszę jak wrócę z pracy...chyba,że Lidka tu napisze :) -
Też tak mówiliśmy z TZ ...ale wyszło na to ,że kupiliśmy większe łóżko żeby wszystkim wygodnie się spało :D wiadomo wiąże się to z częstszą zmianą pościeli, z codziennym myciem wieczorem podwozia psiaka no ale czego nie robi się dla nich ;) Teraz został nam tylko jeden psiak...i jakoś się za dużo miejsca zrobiło do spania.
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Dobry, dobry :) U nas od rana leje. Szkoda,że nie ma mrozu bo by było biało :) Za kciuki dziękujemy :D -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Jak się wyrobi to wleci ;) -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Trzymajcie Kochane BARDZO mocno ! :D Lidka odpisała. Jest chora ale jutro zadzwoni do Pani. Całe szczęście nie jest to daleko a i z wizytą możemy poczekać z 2-3 dni zanim poczuje się lepiej :) Anulko podałam mój nr tel aby Lidka jeśli będzie chciała mogła do mnie zadzwonić / lub ja oddzwonie :) -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Hania poleciła mi Alfa. Napisałam PW i zobaczymy co dalej :)