-
Posts
43197 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Dziękuujemy! Dziękujemy!!!! :D Kochani życzymy Wszystkim wspaniałego NR :) -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Niepotrzebnie ;) Ściskam mocno :) Pytałam nie ma ale u nich w przytulisku jest taki trochę z dłuższym włoskiem . -
Kochani Podesłałam Wam nowe dane do wpłat. Jeśli już coś do mnie zostało wysłane podeśle to do Eli lub zrobię przelew zwrotny - jeśli ktoś będzie chciał :) Jeszcze raz Bardzo dziękuję za pomoc dla suni! Dzięujemy Tolau :) Witamy i zapraszamy do bycia z nami :) Dziękuję Elu :) Dziękujemy i również życzymy wszystkiego naj naj naj w Nowym Roku...a przede wszystkim dużo zdrowia bo z resztą sobie jakoś damy rady :D Dziękujemy ! :) Dziękujemy Dorcia2 :)
-
Tylko błagam Was Kochane pytajcie czy w razie czego da radę przewieść 5 psiaków. Ja cały czas myślę - i po nocach nie mogę spać - o zabraniu jeszcze jednego psiaczka!
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Zapytam Anulko Hani przed telefonem do Pani :) -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Kochani! Założyłam wątek suni, którą chcę wyciągnąć z zamojskiego schroniska. Ona ze schroniska wyjedzie, szukamy transportu. Zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Pomoc w utrzymaniu suni w hoteliku. Muszę uzbierać dla suni pełną kwotę deklaracji za hotelik ponieważ Teoś ich nie ma będzie mi ciężko utrzymać dwa psiaki. A żeby było ciekawej chcę się porwać z motyką na słońce i wyciągnąć - tak całkiem przy okazji ;) - jeszcze jednego psiaczka. Jego wyjazd ze schroniska uwarunkowany jest tym czy uda mi się Was przekonać do pomocy suni. Wierzę w to, że się NAM uda wyciągnąć i tego drugiego psiaczka. -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Chcę jednak dzisiaj zadzwonić do Pani. Zapytam ją czyby taka forma pomocy w znalezieniu psiaczka jej pasowała. Tylko,że osobą decyzyjną jest tu córka. Ona wybrała Teosia po zdjęciach . Zobaczę jak się rozmowa potoczy...czy Pani nie poczuje się urażona i z tego powodu nie odmówi pomocy w poszukiwaniach? Dam znać. Dziękujemy za życzenia :) -
Czyli może mała da radę przekonać panią na danie domu kolejnemu psiakowi :)
-
Wspaniale,że udało się ON kowi pomóc. Tak strasznie szkoda tych wszystkich psiaczków :(
-
Witam i zapraszam do bycia z nami :) Dziękuję Elu. Mam nadzieję, że nic nie sknocę dzięki Twoim radom :) Elu...zawstydzasz mnie. Strasznie mi głupio, ze ofiarujesz to dla moich a nie swoich psiaków.....ale BARDZO ZA TO DZIĘKUJĘ!!! Asiu tak jestem nakręcona że mi się po prostu pomylił Teoś z Majką. Dzisiaj nie mogłam spać i od 4.20 wysyłałam zaproszenia na wątek suni. Tak mi siedzi ich los w głowie, że spać nie mogę. Bardzo pięknie dziękuję! Będę wysyłać PW albo jutro albo 1.01. :) Pięknie :) Dziękuję Aniu :) Bardzo dziękuję - -podeśle jutro :) Dziękujemy :) Chyba około 5 ale muszę dopytać dziewczyn . Witaj :*:) Zapraszamy :)
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Kochani za życzenia Noworoczne dziękujemy!!! Ja odwdzięczę się jutro po powrocie z pracy :) Całe szczęście jutro będę mniej godzin niż dzisiaj :) Kochani niestety moje przeczucia po rozmowie z Lidką się sprawdziły. To na pewno fajny dom ale...nie dla takiego psiaka jak Teoś. Chłopak potrzebuje dużo ruchu a pani potrzebuje pieska do towarzystwa. Będę jeszcze rozmawiała z Panią i podsunę jej myśl aby jednak może przemyślała wzięcie starszego psiaczka, który wspaniale odnajdzie się w roli jaką dla niego Pani wybrała. Mniej energicznego niż Teoś. Bardzo dziękuję Lidce za rozmowy, za przeprowadzenie wizyty PA :) Lidka jest wspaniałą osobą i miło było mi ją poznać chociaż przez telefon :) Kochani szukamy nadal domku dla chłopaka. Takiego, w którym Teoś będzie mógł się wyszaleć do woli, wyładować swoją energię :) Dziękuję Wam za rady i Wasze myśli napisane tutaj :) -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Trzymajcie kciuki o 12,00!!! Ja pędzę do pracy. Niestety do 21.00 Mam nadzieję, że Lidka coś tutaj Wam zdradzi ;)