Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Witaj Asiu :) Kochani bez Waszej pomocy nie dam rady zabrać dwie biedy. Jeśli chociaż sunia miałaby deklaracje potrzebne na opłacenie hoteliku mogłabym zabrać drugiego psiaczka. Nie mogę spać przez te psiaki. Powysyłałam zaproszenia z bazarkowej listy. Zobaczymy kto do nas zawita z pomocą :)
  2. A proszę bardzo Gabi :) Zapraszamy :) Mam nadzieję, że jej sierść nie skrywa żeberek jak u Teosia ale jeśli nawet to puszki i karma to załatwią :) Tak. transport to teraz największy problem. I chwała Bogusi za to,że wie gdzie szukać i umie go znaleźć :)
  3. No i wątek sunieczki :)
  4. Oczywiście. Wiem,że bycie skarbnikiem to wiele pracy i czasu wymaga. Tym bardziej BARDZO, BARDZO ,BARDZO dziękuję w swoim i suni imieniu :* ,że znowu mi pomagasz :) Jeśli by były jakieś wpłaty dla suni wezmę to do czasu aż Teo nie będzie w swoim domku na swoje konto. Boję się tylko, że moje rozliczenie nie będzie tak przejrzyste jak Twoje. Ja się do tego po prostu nie nadaję :(
  5. Bo mimo wszystko została tu jeszcze garstka wspaniałych ludzi :) I jak to Istar19 mówi : niech chwała będzie Borowi Wiecznie Zielonemu :)
  6. Masz śliczne stadko Elu :) Mam nadzieję, że te ich fobie kiedyś bezpowrotnie miną!
  7. Ogłoszenia: https://www.olx.pl/oferta/bobi-szuka-kochajacego-domu-CID103-IDr62HF.html http://zielona-gora.lento.pl/bobi-szuka-domu,6411499.html https://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenieta/wroclaw/bobi-szuka-kochajacego-domu/1002207945520911312649509 http://www.morusek.pl/ogloszenie/377443/Bobi-szuka-domu/#.WmUaQrziazc http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/94427/bobi-szuma-domu/ http://adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,161212,Lw==.html Kolejne ogłoszenia: http://alegratka.pl/ogloszenie/bobi-szuka-domu-29412366.html http://zielona-gora.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2037292607/zielona-gora-Bobi-szuka-domu.html http://www.pineska.pl/?controlCode=4d7b55c58fb5755c5469a6f1d1bec0c3&id=170395&do=confirm https://bazarowo.pl/zwierzeta/psy-i-szczeniaki/teos-mlody-piesek-szuka-swojego-czlowieka-91091226 Ogłoszenia od Havanki: https://www.olx.pl/oferta/bosman-szuka-swej-przystani-gdzie-zacumuje-na-zawsze-CID103-IDrC3wp.html https://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenieta/zielona-gora/bosman-szuka-swej-przystani-gdzie-zacumuje-na-zawsze/1002211877070910470665509 http://alegratka.pl/ogloszenie/bosman-szuka-swej-przystani-gdzie-29420850.html http://zielona-gora.lento.pl/bosman-szuka-swej-przystani-gdzie-zacumuje,6429557.html http://www.pineska.pl/id=170427 http://www.morusek.pl/ogloszenie/377723/Bosman-szuka-swej-przystani-gdzie-zacumuje-na-zawsze/#.WmoimXndjIU https://bazarowo.pl/zwierzeta/psy-i-szczeniaki/9982012516326 http://owi.pl/ogloszenie/bosman_szuka_swej_przystani_gdzie_zacumuje_na_zawsze,1230184 http://zielona-gora.oglaszamy24.pl/ogloszenie/610337361/zielona-gora-Bosman-szuka-swej-przystani-gdzie-zacumuje-na-zawsze.html
  8. Dzisiaj 6.01.2018 wieczorem psiaczki zajechały do Nowej Soli. Zaczynają nowe życie w hoteliku u Szafirki. Razem z nimi przyjechały jeszcze 3 psiaki -Dunia,Tofik,Rafik Miała przyjechać Abi i Bobi. Niestety Abi nie dała sobie pomóc. Nie zostawimy je. Postaramy się jej pomóc, Za Abi przyjechała Mika .-- około roczna sunia. Powodzenia maluszki :) 6.01.18r psiaki ruszyły w drogę do hoteliku"Szafirka" W tyle widać Mikę Pierwsze wyjście za potrzebą już u Hani i p. Piotrka http://www.dogomania.com/forum/topic/340735-dwie-biedy-tylko-90zł-stałych-prosimy-o-pomoc-mika-i-bobi-kolejne-zamojskie-biedy-liczą-na-cud/?do=findComment&comment=17204414 Mika niestety tak przestraszona,że nie było sensu jej ruszać. Zakupiliśmy puszki Animonda dla psiaczków coby je Hania trochę podtuczyła :) Mika nadal strachliwa ale powoli małymi kroczkami robi postępy. 11.01. Bobi był w SPA. Niestety Mika się na nie nie nadawała. Za bardzo się jeszcze boi. Niestety Mika kiedy się bawi to się tak nakręca ,że... To już 2 posłanko, które pogryzła. Niestety ogłoszenia Bobiego nie przynoszą żadnego oddźwięku. Zero zainteresowania chłopakiem:( https://www.olx.pl/oferta/bobi-wielokropek-szuka-fajnego-domku-CID103-IDrC3wp.html https://www.olx.pl/oferta/co-robi-nasz-bobik-CID103-IDshSHD.html https://www.olx.pl/oferta/daj-mi-kochajacy-dom-do-konca-moich-dni-bobi-CID103-IDr62HF.html 12.03.2018r. Mika dzisiaj ruszyła do hoteliku do hop! do Łodzi. Niestety mała to dzikusek. Mam nadzieję,że u Julity coś się w małej zmieni. Czas pokaże. Wiadomość 1 Wiadomość 2 Ogłaszamy panienkę :) https://www.olx.pl/oferta/mlodziutka-mika-z-klapnietym-uszkiem-czeka-na-dom-CID103-IDsfNc9.htmlhttps://www.olx.pl/oferta/prosze-panstwa-oto-mika-CID103-IDr62HF.html?preview=Os8ZLLvcQ2I%2FldN%2FhHgdbgpnKlzyUUmXA5ibo%2Fhm4hbabHCQo4ITV1pfsUwFpa2D&bs=ownerbar_edit https://www.olx.pl/oferta/do-adopcji-bardzo-mloda-delikatna-suczka-akceptujaca-psy-i-koty-CID103-IDt6TEw.html#b9cf19e284;promoted https://www.olx.pl/oferta/mala-wrazliwa-mikusia-szuka-kochajacego-domku-CID103-IDtou8T.html https://www.olx.pl/oferta/mlodziutka-delikatna-mila-pragnie-miec-swojego-czlowieka-CID103-IDuck5X.html Nawet jest dziewczyna na FB :D https://www.facebook.com/pg/Psy-do-adopcji-pomóż-adoptuj-udostępnij-1423136914616058/photos/?tab=album&album_id=1980769618852782 Bobisia znowu ogłaszamy po nieudanej adopcji: https://www.olx.pl/oferta/szukasz-przyjaciela-adoptuj-bobika-CID103-IDtou8T.html https://www.olx.pl/oferta/ludziu-przybywaj-CID103-IDtkhkW.html
  9. To mój drugi raz kiedy odważyłam się znowu zaryzykować i pomóc. Początkowo miała to być tylko sunia ale serce zwyciężyło nad rozumem. .Psiaki sa jeszcze w zamojskim schronisku Z tą dwójka inne trzy psiaki ruszą w drogę po nowe życie. Szukamy transportu. Chciałybyśmy zabrać je po Nowym Roku. Psiaki są przestraszone ale czego można oczekiwać po pobycie w schronisku? Jedne psiaki reagują agresją, drugie dla dodania sobie otuchy szczekają. Inne znowu chowają się tak jak gdyby to miało spowodować, że nic im się złego tu nie stanie. Najgorzej już chyba gdy stoją zrezygnowane, takie nieobecne. Mało wiemy jeszcze o psiakach. Sunia ma w kłębie około 45 cm .Dość masywna choć może to jej futerko sprawia takie wrażenie. Ma około roku. Teoś też wyglądał na normalnego a okazało się, że pod futrem był bardzo chudziutki. Chłopak jest mniejszy, drobniejszy. Ma około 5 lat. Kochani ta sunia Abi miała przyjechać z Zamościa. Niestety nie udało się. Zamierzamy pomóc suni. Może następnym razem się uda. Może wtedy będzie z nami współpracować. Za Abi przyjechała około roczna Mika. To jeszcze psie dziecko. A to chłopak: Przerażony po niedawnej sterylizacji nie wychodził z "budy". Dopiero pracownik na smyczy wyprowadził go z ukrycia., Psiaki będą w Hoteliku "Szafirka" w Nowej Soli. Koszt za psiaka tookoło 250zł + karma Nie mamy nic ale jak zawsze wierzę, że dogomaniacy nam pomogą. Jak zawsze proszę o : - deklaracje stałe lub jednorazowe. - prosimy o bazarki . - w późniejszym czasie o pomoc w ogłoszeniach. - o rady, sugestie o bycie z nami na wątku :) Skarbnikiem jest elik ,za co bardzo Jej dziękuję! Link do rozliczeniowego postu: http://www.dogomania.com/forum/topic/340735-prosimy-o-pomoc-dwie-kolejne-zamojskie-biedy-liczą-na-cud/?do=findComment&comment=17199253
  10. Kochana Bogusik szuka im intensywnie transportu. Chcielibyśmy po NR ale kiedy dokładnie wszystko zależy od tego czy coś się uda znaleźć.
  11. Tak myślę czy założyć już wątek suni? Czy to będzie za szybko? Dzisiaj mam jeszcze czas.
  12. O matko...bidulek całkiem przestraszony. Szkoda,że nic o nim nie wiemy i zobaczyć nie możemy. No nic. Liczę na Was Kochane przy następnej wizycie.
  13. Współczuję Ci . Nie ma jakiś odczulań na to? Moje dzieciaki też mają...ale nie reagują aż tak . Całe szczęście na zwierzęta nie mam. Tylko pyłki mnie męczą.
  14. Teosiu zaniedbałam cie dzisiaj tutaj...ale w realu nie :) Dzwoniłam do córki Pani ze Szczecina. Porozmawiałyśmy i jeśli Mama Pani miałaby wyjazd czy inne zrządzenie losu Teoś będzie wtedy u Pani. W duuużym domku z jeszcze większym ogrodzie będzie miał gdzie biegać. Pani ze swoją rodziną od dawna mieli psiaczki - nie dopytałam czy nadal jakiegoś mają. Nagadałam o karmie, o podwójnym zabezpieczeniu przy spacerach i wiele, wiele innych rzeczach. Pani wszystko wie, rozumie i obiecała, że jeśli Teo trafi do jej Mamy to będziemy mieli podsyłane zdjęcia i relacje z domku. Jutro Lidka o 12.00 będzie na wizycie PA. Ja z Panią skontaktuję się po wizycie ale niestety nie jutro bo w pracy będę do 21,00 :( Niedzielę niestety też mam pracującą więc raczej nasza rozmowa odbędzie się najszybciej 1.01. i ona pewnie do końca zadecyduje o tym czy Teoś będzie mieszkańcem Szczecina. Straszne jest to uczucie,że trzeba zadecydować o jego dalszym losie.
  15. Bogusiu pewne jest, że ja biorę sunię + Wasze 3 to są 4 psiaczki...ale serce mi się kraje a rozum sprzeciwia. Ten wrzeszczący na zdjęciu maluch co niby ugryzł pana. Jeśli faktycznie okazałby się takim rozrabiaką nie mogę go zabrać do Hani...ale może jednak taki nie jest? Trudno tak być pewnym i albo dać albo zabrać szansę na zmianę jego losu.
  16. Czyli nie ma go nigdzie na zdjęciach?
  17. Gdy miałam 4-5 lat miałam psiaka Czarka (Czarek) :)
  18. To i ja przyłączę się do PODZIĘKOWAŃ !!!
  19. No tak :) Jak teraz pozwolicie tak to się później na Was odbije ;):P Bo to mądre jest nad wyraz! Testują nas, sprawdzają. Chcą wciąż przesuwać granice na swoją korzyść. Trzeba być czujnym bo jak nie....to się nagle okazuje ,że miejsca w łóżku dla nas brakuje :P :D
  20. Chyba każdej z nas popłynęły łzy gdy przeczytały psi testament, Życzę ci Maleńka aby Pani z Twojego powodu już nie mogła spać ;)
×
×
  • Create New...