-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Cała Ty:)
-
Nadrobiłam zaległości w nowych informacjach i bardzo się cieszę,że chłopak już bezpieczny. Tylko skąd tą kasę brać? :(
-
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
b-b replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
Czy wiadomo coś o postępach Abi? -
Wizyta w środę o 17.00 Nie nakręcam się tylko cierpliwie czekam na ocenę pani Magdaleny. Jeśli będzie pozytywna i tak będę strasznie to przeżywać. Nawet nie chcę myśleć co będzie się działo w główce biednej Mikusi. Znowu cały jej świat przewróci się go góry nogami po to żeby miała w końcu swojego kochającego ludzia.
-
Kochana Bożenka (Bgra) skontaktowała mnie z panią z FB, która robi wizyty przed i po adopcyjne . Właśnie jestem po rozmowie z Panią :) Pani mieszka gdzieś na tym osiedlu stosunkowo niedaleko Pana. Wie o co pytać na co zwracać uwagę bo sama ma 4 lata właśnie takiego psiaczka jak Mikusia. Prosiłam jeszcze aby położyła nacisk na to aby Pana uświadomić jak to jest mieć takiego psiaczka mimo,że Pan usłyszał wiele ode mnie i od hop! Zobaczymy co z tego wyjdzie. Dziękuję Kochani ,że z nami jesteście :*:D
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Szkoda,że Benitka tyłem się do fotki ustawiła ale dobre i to ;) Miłego dzionka dzisiaj FK:) -
No to trzymam za wszystkie koteczki kciuki!
-
Biedny Toffiś :( Widocznie to nie był domek dla Malinki.Znajdzie się i dla niej :)
-
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Będą faktycznie wyglądać jak siostry:) Powodzenia maleńka :) -
Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....
b-b replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Raczej rodzajem oddziaływania na zmianę decyzji ;) U niego to rodzaj droczenia się...z miłości ;) -
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
b-b replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
Cały czas myślę o niej .Jak tam idzie jej przełamywanie strachów i nauka z człowiekiem. Cały czas trzymam za nią kciuki. Bardzo ,bardzo mocno! -
Mi samej byłoby trudno oddać psiaka tam gdzie jednak mi coś mówi,że to nie TO miejsce dla mojego psiaka. I tutaj jednak jestem za Figunią co nie zmniejsza doświadczenia i wiedzy jaką posiada Poker! Absolutnie jestem pewna w ocenę Poker! I myślę,że Ani nie chodzi o to jaką orientację mają Ci panowie. Po prostu chodzi o jej piąty zmysł. Szkoda stracić dobry domek ale myślę,że Panowie nie będą zadowoleni z odrzucenia ich jak DS dla Karacika...może rozpatrzą wzięcie innego psiaczka?
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
I to jest Ta, która ma już dość zapraw ;)