Jump to content
Dogomania

Maciek777

Members
  • Posts

    23786
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Maciek777

  1. To już Baja nie poznajecie? :) Nie wiem tylko czy zmienił się na lepsze czy gorsze :unsure: Tak, ja jestem szczęśliwym zakończeniem zaprzęgu, choć na prawdę zaprzęgowo robi się gdy wchodzimy na terytorium saren ;) Dzięki! Podpatrzone z internetu:) https://www.google.pl/search?q=carton+box+cat+home&espv=2&biw=1366&bih=643&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=izxfVYvnJYG8sAGUlYFI&ved=0CB8QsAQ Nie było takiej potrzeby. Jeden i drugi bez złych zamiarów choć zdziwiłem się, ż tak do siebie podeszły.
  2. Waga Sary: 25.03.2015 - 29,5 kg 12.05.2015 - 28,7 kg Jest wiosna więc wypada coś zrzucić ;)
  3. Waga Azorka: 25.03.2015 - 27,1 kg 12.05.2015 - 26,2 kg Całe szczęście, że leci w dół, a pewnie po następnym ważeniu koniec diety.
  4. Waga Dory: 25.03.2015 - 33,9 kg 12.05.2015 - 34,0 kg Mimo zmniejszenia porcji znowu pobiła swój rekord :wacko: I znowu ma zmniejszoną porcję...
  5. Dokładnie! Ja w jego wieku też chciałbym być tak sprawny :) Minimalnie ;) Choć okazuje się, że to jego rekord! 25.03.2015 - 26,3 kg 12.05.2015 - 27,0 kg
  6. Dobrze, że ma psią przyjaciółkę :) Bardzo ładna z nich parka :)
  7. To co najwyżej pół owczarka ;) Oby ten kaszel chociaż się nie pogorszył :( Mają zabawę, czasem w środku nocy :wacko:
  8. Piękny :) Na pierwszym zdjęciu taki zamyślony :) A co to za towarzystwo? :)
  9. Odpoczynek po ciężkim dniu ;) Zrobiłem kotom taki oto domek z kartonów gdzie mogą przechodzić z dołu na samą górę. Pomyślałem, że nie ma się co starać bo co jeśli im się nie spodoba. Spodobał im się dopiero po ponad tygodniu. Jest regularnie zwiedzany, gryziony i drapany, co z resztą widać:) Kolejny już trzeba zrobić porządnie:)
  10. Temperatura daje się w znaki ;) Starcie tytanów ;) (gościnnie Boguś siostry:) ) Tradycyjnie na oparciu :wacko:
  11. Biedna Adharka. To dopiero musiał być koszmar, by nawet ucieszyć się nie mogła. Dzięki za mizianka dla zwierzaków. Swoim też przekaż ode mnie. Niezbyt dobrze się z tym czuję, wstawiać teraz zdjęcia ale dawno nie było i tak wyszło... Spacery wyglądają teraz tak:
  12. https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xta1/v/t1.0-9/11266391_394120860772923_1290550963144862651_n.jpg?oh=be37da70cca22f60bb50620d0cf47595&oe=55C82A07&__gda__=1439038606_4ba65ffda165b8aebdecb77e5076c58d Super fotka :D
  13. Na pewno jakiegoś przygarniesz. Wszystko w swoim czasie. Mam podobne odczucia. I niech ktoś powie, że zwierzęta nie rozumieją co się stało... Dzięki, że pytasz. Ogólnie wszystko jest OK nie licząc Aresika. Kaszel go czasem dopada, ale na tych lekach jednak zdecydowanie rzadziej niż przedtem. Prawie dwa tygodnie temu byłem z nim u weta i zapisał Lotensin i Spironol na lepszy skurcz serca. Ares w poczekalni zobaczył piękną spanielkę, przywitał się z nią, ale serce mu zaczęło szybciej bić na jej widok i zaczął kaszleć :( Teraz czasem mu się zdarzy gdy się przebiegnie lub pogoda się zmienia i ciśnienie spada. U całej reszty dobrze :) Mam fotki z ostatnich dni to myślę, że jutro wstawię.
  14. Może kiedyś napisałaś, ale chyba jeszcze zanim ja tu przyszedłem ;) Cieszy mnie, że podglądałaś :) Dokładnie to samo pomyślałem... Terra, trzymaj się...
  15. U mnie chyba takich ciemnych nie ma... Futro już nie to co kiedyś ;) Zdjęcie jak z gazety...lub DO gazety :) :( U mnie w pracy podobnie. Na początku tygodnia pod drzewem leżało dużo piór dorosłego ptaka, jakby go coś zjadło, a obok dwa żółte pisklaki:( Czy to jakaś pora polowań kotów czy co... Taka pudelka pasowałaby do Twojej dwójki:) Przemyśl to :D Kota to tu chyba jeszcze nie było:) Właśnie:) Wreszcie te kolory wiosenne:) Zgadzam się! U mnie już mało co zostało do zniszczenia ;) Mieszkam 200 km od Wrocławia, a też mam Psie Pole :lol: Wspomnień po szczeniaku czar ;) Ale gdzie tu zniszczenia? Tylko pozazdrościć takich dewastacji :) No i ogrodu:) Gdybym ja miał wstawić zdjęcie zniszczeń to wyglądałoby mniej więcej tak ;) Ale super skalniak! I kamienie też nie pierwsze lepsze tylko widzę, że łupane różne gatunki:) Nie wiem czy to kwestia wilgoci, ale moje kamienie zielenieją. Nie tylko od północy i tym bardziej nie z zazdrości ;) Trzeba regularnie szczotkować...
  16. Najnowsza Dorka :) Mistrzyni drugiego planu ;)
  17. Ktoś musi sprawdzać jego czujność ;) A tu najnowsze fotki. Szkoda, że podobne do siebie, ale reszta wyszła zamazana :/ I gdyby nie smycz to pewnie by i tych nie było bo Sidnej cały czas w ruchu :)
  18. Dzięki! Pierwszego posta już nie widziałem od dwóch lat
  19. Na moim bazarku: http://www.dogomania.com/forum/topic/146735-rozliczam-walcz%C4%85cy-z-mitami-czyli-bazarek-dla-lizy-do-0705-godz-2100/ uzbierało się 162,70 zł dla Lizy :) Proszę o nr konta i tradycyjne potwierdzenie tu i na bazarku jak pieniądze dojdą :)
  20. Pelasia, witaj na wątku Baja! Wielka szkoda, że w takich okolicznościach :(
×
×
  • Create New...