Jump to content
Dogomania

Maciek777

Members
  • Posts

    23786
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Maciek777

  1. Zdrowych, spokojnych Świąt :)
  2. Zdrowia, szczęścia i spokoju na Święta :)
  3. Wesołych Świąt:)
  4. Wszystkiego dobrego na Święta :)
  5. Zdrowych, spokojnych Świąt życzę:)
  6. Dziękuję:) Pieniądze ma więc niech się zastanowi czy sobie to poprawić;) Ja też tej karmy wcześniej nie znałem...
  7. Dziękujemy i również tego Tobie życzymy:) Dziękuję:) Faktycznie dość baśniowy ten las. To zdjęcia sprzed tygodnia więc chyba dalej wiele się tam nie zmieniło:) Niestety nie wszystkie zwierzaki w formie. Problemy ostatnio cały czas te same czyli Sylwester ma ZNOWU jakiś kryzys i jest osowiały, a Alfred ma ZNOWU nawrót jakiejś bolesnej wysypki w pysku:( Z samego rana jedziemy do lecznicy:/ To wszystko jest bez sensu - leki działają na chwilę i wszystko wraca, a nikt nie wie co to i od czego... Chyba pora zmienić weta z takiego oddalonego od nas o 50 km na takiego...oddalonego o 80 km :/ Grunt by przez Święta były zdrowe bo wtedy to by był dopiero problem... Również pozdrawiam:)
  8. Dziękuję Wam:) Z nowości właściwie nie ma nic:P Przygotowujemy się na Święta. Panda co raz bardziej docenia mieszkanie w domu bo na dworze już za bardzo nie chce przebywać od ostatnich mrozów. Jak ma kogo poprosić to za raz po wyjściu chciałaby już wracać, ale jak nikogo nie ma to pochodzi, zrobi co musi i idzie spać do budy.
  9. Czas na nowe fotki :) Jesień w pełni, a nawet już się powoli kończy. Ważne, że udało się coś jesiennego pstryknąć:)
  10. Bo to myślicielka;) OK, no i po szczepieniu. Panda zaszczepiona na wściekliznę i inne choroby:) Po rozliczeniu Panda znowu biedę klepie bo nie ma już dwójki z przodu :P Rozliczenie: Stan z 24 listopada: +2047 zł 26 listopada: -60 zł za szczepienie Stan na chwilę obecną: +1987 zł
  11. Wreszcie ulga:D Jednak szczerze mówiąc zaczyna mnie denerwować to straszenie wetów bo chyba jednak powinni zacząć od podejrzewania najłagodniejszych przyczyn, a nie od razu stawiają wyrok śmierci:/ Tak jak to było latem z Sylwestrem - miał anemię to podejrzenie białaczki. Drapał się to masa zastrzyków i antybiotyków, a dopiero na którejś wizycie z kolei (gdy to przestało skutkować) miał sprawdzone gruczoły okołoodbytowe, które okazały się niedrożne i teraz są regularnie czyszczone i kot się nie drapie.
  12. Pozdrowienia z dzisiejszego bardzo jesiennego lasu:)
×
×
  • Create New...