-
Posts
23786 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maciek777
-
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Maciek777 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
Wesołych Świąt:) -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Maciek777 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Wesołych Świąt:) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Przesyłam najlepsze życzenia na Święta:) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Baj (gościnnie również Alfred i Panda) pozdrawia z mało uczęszczanych przez nas zakamarków lasu, m. in. krainy bobrów:) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Wszystkiego dobrego na Święta:) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
I znowu przepraszam za taki długi czas nieaktywności no i czekania na fotki:( Muszę się poprawić:/ Wstawiam więc garść "wiosennych" zdjęć i już myślę o kolejnych... -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Wczoraj obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Pandy:D Cały świat o niej pamiętał;) Przepraszam za opóźnienia z tymi fotkami i postaram się jak najszybciej nadrobić zaległości. Co jest fajna sytuacja to nigdy nie zdążę zrobić fotki, nawet telefonem:/ -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Co słychać? W sumie nic ciekawego. Taki spokojny czas:) Panda zaczęła już nową karmę i smakuje jej. Młody kot ją zaczepia, nawet całą ją obejmuje, a Panda oczywiście nic:) Pazury robią jej się trochę przydługawe więc przy najbliższej wizycie u weta będzie miała skrócone, no chyba, że może sam bym to zrobił, chociaż przyznaję, że nie lubię bo zawsze się boję, że utnę za blisko:) Z resztą rosną jej bardzo powoli więc nie jest źle. Co do pogody to oczywiście takie małe przedwiośnie się zrobiło, ale deszcz pada chyba codziennie. Panda spędza dnie oczywiście na swoim legowisku, nie licząc wychodzenia na zewnątrz. Chociaż i tak poczyniła jakieś postępy jeśli chodzi o opuszczanie legowiska i wyjście "do ludzi" w domu bo częściej można ją spotkać w kuchni czy na korytarzu chociaż najcześciej ma to miejsce w czasie przygotowywania dla niej jedzenia lub za raz po zjedzeniu:) Gdy pokój (gdzie ma legowisko) jest zamknięty to ona nie wie co ma z sobą zrobić i przychodzi wtedy i trochę popiskuje, postękuje, prosi o otwarcie;) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Wszystkiego najlepszego Wam życzę:) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Wszystkiego najlepszego:) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Czyli jednak mój jest tani:) Żwirek z biedronki śmierdzi i pyli pewnie tymi biedronkami suszonymi...jak się domyślam ;) Nigdy go nie miałem. Miałem jakiś drewniany, ale nie wiem skąd, a później kukurydziany z Benka i był lepszy od marketówki, ale też bez rewelacji i od paru lat jestem przy obecnym. -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Dobrze by było gdyby tyle zużywały:) A to widzisz, że już wychodzi drożej bo 7 worków po 9 zł to już 63 zł. To na miesiąc czy dwa? -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Miałem na myśli 25 litrowy worek Benka jak na paragonie A ile Ty zużywasz worków tego drewnianego, 7 litrowego? -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Liczę, że w końcu wyrośnie z tych zaczepek zanim mocno podrośnie i zaczną się kaleczyć. Dokładnie, ja też o nich myślę przy okazji mrozów:/ Zima zbierze swoje żniwo:( -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Pamiętam, że kiedyś testowałem drewniany i średnio to wyszło. Chyba przez zapachy:) Można jeszcze się zorientować w pelecie opałowym bo to właściwie to samo. A ile takich paczek zużywasz na miesiąc? Jak miałem 2 koty to taki worek żwirku wystarczał mi na 2 miesiące. -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Miło Cię znowu tu widzieć:) Już myślałem, że nie wrócisz... Cieszę się, że fotki Ci się spodobały:) Sylwester od pierwszej chwili łasił się do nóg, tylko tę rękę atakował. Może, jak piszesz, miał złe doświadczenia albo robił to w zabawie. W każdym razie powoli przestaje. Z Julianem często "walczy" i też nie wiadomo czy w zabawie czy nie bo czasem jest dość głośno, a czasem śpią obok siebie. Liczę, że to jednak tylko zabawa bo w sumie Julian za młodu też tak robił Saszy. W każdym razie Sylwester już dawno po kastracji. Dziękuję za życzenia i Tobie też życzę wszystkiego dobrego na ten rok:) A tak z aktualności to u nas duże mrozy bo w dzień ok -5*C, a w nocy ok -12*C, ale odczuwalna temperatura dwa razy niższa ze względu na wiatr. Na noc Baj, Alfred i Inaba tradycyjnie idą spać do pomieszczeń gospodarczych. Z resztą niewiele sobie z tych mrozów robią bo np Baj leży sobie na ziemi przed kojcem, a Inaba siedzi przy siatce:) Jedynie Alfred jakieś oznaki zimna wykazuje, ale też bez przesady. -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Karma zamówiona i w środę dostarczona:) Teraz trzeba zająć się tegorocznymi zdjęciami:) U nas teraz mega mrozy. "Mega" jak na ostatnie zimy bo w dzień ok -5*C, a w nocy -12*C. Panda wypuszczona na zewnątrz jakoś nie chce od razu wracać. Do drzwi podchodzi po takim samym czasie jak normalnie. Twarda jest:) Rozliczenie: Stan z 22 stycznia: +1204 zł 21 lutego: -154 zł za karmę Opti Life Stan na chwilę obecną: +1050 zł -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Dziękuję:) Postarały się zwierzaki:) Widzę, że Dogo jakieś odświeżone, nowe funkcje, nowocześniejszy wygląd i animacje:) U Pandy wszystko OK. Zima nie jest jej ulubioną porą roku. Wyjdzie na dwór i ani nie po minucie chce wracać do domu. Dosłownie na siknięcie. Zdarza jej się wtedy, że budzi mnie w środku nocy bo chce wyjść. Dlatego przymusowo zostaje dłużej na zewnątrz - chociaż te kilkanaście minut. Kojec otwarty to zawsze może wejść do budy, co z resztą czasem robi. Tyle, że jak wychodzimy na spacer to już zapomina o zimnie. Nie wiem właśnie czy już o tym wspomniałem wcześniej... Z innych spraw to powoli kończy jej się karma. Wystarczy mniej więcej na 2 tygodnie. Rozejrzę się za nową... -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
To kiedy wizyta PA? :D -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję i już potwierdzam bo przed chwilą dostałem powiadomienie z banku :) Rozliczenie: Stan z 30 listopada 2017 r.: +984 zł 22 stycznia 2018 r.: +220 zł wpłaty od bianka0 Stan na chwilę obecną: +1204 zł Nawet jeśli nikt jej nie adoptuje to do końca życia ma gdzie mieszkać:) A wtedy od razu odejmij sobie tę kwotę od kolejnego ewentualnego przelewu dla Pandi:) Od Świąt mieszka z nami półroczny kot. Zaczepia wszystkich. Pandę oczywiście też:) Czy łapie ją za ogon czy za głowę, ona cierpliwie to znosi i nie ma mowy o jakiejś agresji:) Właściwie to zupełnie go ignoruje. -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Wcześniej jadła worek za workiem, a tę zaczęła zaledwie na początku grudnia. Z resztą teraz wszystko zjada. Zupełnie jakby potrzebowała przegryźć coś innego na lepszy apetyt;) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Całkiem możliwe bo tak mi się rzuciło w oczy, że ma ujemną reputację. Ale, że na Dogo jeszcze bany istnieją?:D I wstydzę się w związku z Sylwestrem...że tak późno:P Poza tym może wreszcie przy okazji przestanie gryźć po rękach bo głaskać go można tylko wtedy gdy śpi lub dopiero co się obudzi.