-
Posts
23786 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maciek777
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
A kto wie - jeszcze nigdy żadnej nie dostała;) Wesołych Świąt Wszystkim:) -
Corso - zbieramy na karmę, weta i szukamy domu :)
Maciek777 replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Wam za odwiedziny i Świąteczny klimat:) I ja życzę udanych i pogodnych Świąt Wielkanocnych i pozdrawiamy całą gromadą :) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
A no dziwna tradycja:) Mógłbym jeszcze dodatkowo aktualną gazetę koło niej położyć dla potwierdzenia świeżości zdjęcia:P -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Ha ha, faktycznie:D Można mu nawet pozazdrościć:) Co do karmy to już kupiłem. Trochę się porządziłem bo kupiłem trochę droższą karmę, ale za to jest jej 15 kg w worku, a nie 12 jak zazwyczaj. Do tego kupiłem już zestaw kropli na pchły i kleszcze (Fiprex) bo niestety już u mnie atakują - przynajmniej kleszcze. I, jak rok temu, kupiłem jej fiolki na rozmiar L więc daję jej po połowie co miesiąc więc co miesiąc będę jej odliczał 7 zł. Panda już dnie spędza na zewnątrz, a przynajmniej ostatnio gdy jest tak ciepło. Nie ciągnie jej do domu. Wygrzewa się na słońcu:) Wrzucam skan paragonu, zdjęcie karmy i kilka fotek zrobionych na szybko, na wczorajszym spacerze:) Rozliczenie: Stan z 14 stycznia: +2295 zł 02 kwietnia: -188 zł za karmę Royal Canin Ageing 10+ 06 kwietnia: -7 zł za krople Fiprex Stan na chwilę obecną: +2100 zł -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Kilka fotek na szybko z wczorajszego spaceru:) Na następnych, mam nadzieję, że Baj już zgubi to zimowe futro, a przy okazji zbędne kg bo lekko niedźwiedź się tradycyjnie zrobił z niego na zimę:P Latem zwykle ma 29 kg, a obecnie 32 i to widać:) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Ja tylko tak na szybko bo Panda czeka za spacerem:) Zostało ok 3 kg karmy to czy z okazji nadchodzących Świąt kupić jej trochę droższą karmę czy w cenach jak zawsze? -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Kolejne dzięki za opinie w sprawie leków:) Miejmy nadzieję, że Heparegen znowu pomoże, a Zentonil zostanie na czarną godzinę, za sto lat, gdyby Heparegen przestał działać na Baja. Bez Was odeszłaby cała dziewiątka więc to i tak wielki sukces. -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za polecenie Zentonilu. Nawet nie wiedziałem o jego istnieniu, a co dopiero, że jest taki skuteczny. Na razie mam Heparegen jeszcze na 3 miesiące i zobaczymy jak pomoże. I nie, Baj nie miał robionego USG. Wspomnę o tym wetowi. -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Maciek777 replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Super, że zabieg zakończył się sukcesem! Biedny Noruś kaszle, ale wierzę, że ma najlepszą opiekę - w domu, jak i weterynaryjną. Z okazji Pączkowej rocznicy się kot pochorował? Dobrze, że szybko wraca do siebie:) Pozdrawiam:) -
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Maciek777 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
A co słychać nowego?:) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy i również pozdrawiamy:) Długo Cię nie widziałem:) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Nie była bo jeszcze odpowiedzi nie otrzymałem:P Na oko wygląda na zdrową:) Teraz śpi, a nawet chrapie:) W cieplejsze dni spędza więcej czasu na powietrzu, ale teraz wiadomo - skazana na dom;) Ze słuchem coraz gorzej. Dobrze, że reaguje na machanie ręką by przyszła:D Nie wiem czy jej to w ogóle jakoś przeszkadza bo w żadnym razie jakaś osowiała czy zagubiona nie jest. Może cieszy się świętym spokojem;) Jak śpi to nie dość, że nie reaguje na głos (można nawet krzyczeć nad nią) to nie budzi jej też dotyk tak od razu tylko po paru sekundach, a wtedy się nagle zrywa w szoku, że ktoś coś od niej chce... -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Nie wpadłbym na to:) Najgorsze jest to, że jakieś psy na to podwórko trafią:/ Oby same takie awanse:) To na klamerkę trzeba:P Wszyscy teraz chorują:/ Ja już kończę moją prawie dwutygodniową chorobę:) Zdrowia życzę! Jaki fajny / fajna!:D Koleżanka adoptowała kotkę. Za raz pojechała z nią do weta na sterylkę. Wet rozciął jej brzuch, a tam nic nie ma więc przynajmniej "ją" wykastrował i ma nauczkę żeby najpierw sprawdzać płeć, a nie wierzyć na słowo:) Niezwykły wiek! Musiała mieć bardzo dobrze. Przeżyła swoje życie (a przynajmniej końcówkę) tak jak się należało więc cóż można więcej oczekiwać od życia... Wiadomo, że to boli, ale na tym polega życie - by je jak najlepiej przeżyć i jej się udało:) -
Miniaturowa sunia na stałe w DT. 27.12.2021 [*]
Maciek777 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Piękny wiek! Stu lat razem Wam życzę:) Jak zawsze super zdjęcia i co jedno to lepiej pozowało:D -
Zdjęcia nie widać:/
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Maciek777 replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Starość jest straszna:( Na szczęście jesteście Wy! Idzie wiosna więc Pan Norek czuje się chociaż trochę lepiej? I co u Pączusia? Miał w czwartek swoje święto;) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
A pewnie:P I co ze szczeniakami?:( Również pozdrawiamy! Wczoraj Bajutek był u weta na badaniu krwi pod kątem sprawności wątroby. Przypomnę, że 12 stycznia, alat wynosił u niego 177 U/L. I to było po (chyba) 2 miesiącach podawania Heparegenu. Wtedy wet zalecił podawanie mu jeszcze przez 2-3 tygodnie. Czyli od odstawienia do wczorajszego badania minął mniej więcej miesiąc. Alat wczoraj wyniósł 216 U/L:( Wet mówił, że nie ma tragedii, mimo, że dobrze nie jest, bo na prawdę można by się zmartwić gdyby miał powyżej 300 U/L. Czyli teraz Heparegen i karmę typową na wątrobę lub sensitive. Mówił, że nie ma większej różnicy między nimi (i jest to trochę chwyt marketingowy) i nie mogę się nie zgodzić bo porównując karmę wątrobową już nawet ze średniej klasy karmą dla seniora, praktycznie nie znajdziemy różnicy w wartościach analitycznych. Nie chodzi o oszczędzanie na Baju bo gdyby o to chodziło to byłaby marna oszczędność bo za raz bym więcej na leki wydał niż zaoszczędziłem na karmie. Z resztą cenowo i tak są zbliżone bo Baj Tofika nie dostaje:P -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Wiem, że się powtarzam, ale u Pandy wszystko OK:) Dawno nie pisałem bo nawet nie było o czym:) W sumie nadal nie ma... Panda czeka na wiosnę;) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy:D Wątpię by przytyła:) To takie wrażenie przez luźną skórę.Np na pierwszym zdjęciu wygląda normalnie, ale na ostatnim jakby to nie ten sam pies;) Moje pytanie chyba gdzieś przepadło między innymi sprawami więc przypomnę się:) Nie to żebym namawiał, ale proszę tylko o odpowiedź czy tak czy nie:) -
Corso - zbieramy na karmę, weta i szukamy domu :)
Maciek777 replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy ktoś to jeszcze przeczyta, ale dzisiaj miałem telefon z ogłoszenia w sprawie Corsa:)