Jump to content
Dogomania

Maciek777

Members
  • Posts

    23786
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Maciek777

  1. Bardzo dziękujemy:) Właśnie nie wiem czy Sylwester liczył się z konsekwencjami zawitania pod te drzwi bo już jutro czeka go pożegnanie z klejnotami ;) Alfred stracił reputację:P
  2. Czy mi się wydaje czy dogo zjadło ostatnie posty z wątków? Już zacząłem tak podejrzewać na innym wątku, ale tutaj jestem pewien, że był post od Natalii2005, na którego nawet nie zdążyłem odpisać... Co u Baja? Z jednej strony cieszy się śniegiem bo lubi śnieg, tarzanie się w nim i w ogóle, a z drugiej strony zaczął się trochę bać. On na pewno boi się dźwięków zjeżdżającego z dachu śniegu, ale skąd dzisiaj te lekkie lęki skoro dopiero co się rozpadało to nie wiem...
  3. U nas od wczoraj prawdziwa zima. U Was pewnie też:) Pandi raczej nie zwraca uwagi na śnieg. Z nowości to raczej muszę powiedzieć o jej buncie przeciwko suchej karmie. Nie tknie jej, chyba, że w misce będzie coś jeszcze - np odrobina mięsa. Wtedy opróżnia całą miskę:) Prawie z dnia na dzień zaczęła tak robić i na początku przez cały dzień nie jadła - myślałem, że jest chora. Zaczęło się to przed Świętami:)
  4. Tylko niech Twej uwadze nie umknie to oko
  5. I stało się coś czego nikt się nie spodziewał. 25 grudnia, wieczorem, pod drzwi przyszedł taki oto może czteromiesięczny kocurek. Skoro przyszedł w taki dzień to głupio by było gdyby zabrakło miejsca w gospodzie;) Nie jest nikogo z sąsiadów, a on sam jest (czy może był) brudny i ze zdartym nosem. Nie wiem czy zdążałby doprowadzić się do takiego stanu gdyby to w Wigilię ktoś go wyrzucił jako nietrafiony prezent:( Może zrobiono to z innego powodu bo normalnie raczej nie ma możliwości by sam skądś przyszedł. W każdym razie został i dostał roboczo na imię Sylwester, ale raczej już mu tak zostanie:) Z Saszą i Julianem szybko się dogadały. Muszę umówić go na odrobinę znęcania się nad zwierzętami - kastrację;) Moje stado jakby się odbudowuje - może nie gatunkowo, ale ilościowo...i nie wiem czy się cieszyć czy nie:D
  6. Jest i reszta stada:) Julian ma swój ołtarzyk;)...chociaż nie on jeden się tam pcha :) Inaba wreszcie przestała rosnąć bo już ledwo w szelki wchodzi:D
  7. Przepraszam za spóźnienie z fotkami, ale jeśli nie nadrobię jakością to przynajmniej ilością;) Bajutek z jedyną kurą, którą wolno mu gryźć;)
  8. No i Panda zmieniła miejsce wylegiwania się - druga fotka. Jeszcze pare dni temu miała legowisko na ścianie na przeciwko drzwi by sobie mogła obserwować, ale teraz ma bardziej w kącie, jak widać, co może jej na dobre wyjdzie jak będzie miała więcej spokoju. I jest też już na nowym legowisku. Julian był zazdrosny o to ujęcie i tak wyszło;)
  9. I jestem w ostatniej chwili z fotkami... Trochę z dworu (nie ma już od paru dni u nas mrozów) i nie tylko. Tak w ogóle to Panda ma świąteczną obrożę z trzema "kocimi" dzwoneczkami więc dzwoni sobie :)
  10. I ja życzę Wam wszystkiego dobrego w tym roku i by był lepszy od poprzedniego:) Przepraszam, że spóźniam się z tymi zdjęciami. Długa historia i nie chcę Was zanudzać. Będą jutro lub po jutrze. Codziennie myślę, że będą jutro lub dzisiaj i przez to tak zeszło pare dodatkowych dni:/ Czwartek to termin ostateczny:) Pozdrawiam!
  11. Dziękuję za te życzenia, co spełniają nasze marzenia. Oby one się nam spełniły i cuda dla nas sprowadziły ;) Dokładnie :) I dziękuję znowu :)
  12. Taki świąteczny odpoczynek to ja rozumiem :)
  13. Zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt życzę:)
  14. Ha ha:) Bardzo fotogeniczny:) Życzę wszystkim dużo radości, szczęścia i pomyślności na Święta:)
  15. Zdrowych, wesołych i pogodnych Świąt życzę:)
  16. Fotki Bajutka (i może nie tylko) oczywiście będą w tym świątecznym tygodniu:) Tymczasem życzę wszystkim rodzinnej atmosfery, zdrowia i radości na Święta i po nich:)
  17. Zdrowych, szczęśliwych i spokojnych Świąt:)
×
×
  • Create New...