Jump to content
Dogomania

Maciek777

Members
  • Posts

    23786
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Maciek777

  1. Wesołych i przede wszystkim zdrowych Świąt:)
  2. Zdrowych, spokojnych Świąt:) Panda, Kluska - Wam również:)
  3. Wszystkiego dobrego na Święta:)
  4. Zdrowych, spokojnych Świąt:)
  5. Zdrowych, spokojnych Świąt:) I wyrobienia się ze wszystkim;)
  6. Wpadam ze szczegółami bardzo dobrej wiadomości:) Inaba ma nowy dom!!! W sensie przeniosła się o 15 metrów, a nie zmieniła adres:P Wreszcie doczekała się swojej...woliery? Nie wiem jak to nazwać:) W każdym razie do ciągłej dyspozycji ma 3 domki i 9 metrów kwadratowych do skakania. Domki ocieplane styropianem ze wszystkich stron więc zima jej nie straszna. Chociaż co mamy teraz za zimy? I całe szczęście, że są prawie jak w Kalifornii;) Teraz brakuje jej tylko kolegi lub koleżanki (lub "dwupaku"), ale, jak wiadomo, króliki hodowlane są raczej sprzedawane, a nie oddawane więc szukam... Pomieszkiwała już sobie w nim od lata, ale tylko w dzień i na różną ilość godzin, a dzisiaj wszystko jest ukończone więc zostaje tam już na stałe. To jej pierwsza noc tam więc boję się trochę o nią. Trochę uspokaja żywołapka dla nieproszonych gości i będzie już tam stała zawsze. Do tego gruba siatka i betonowe płyty pół metra pod ziemią by nic nie weszło...i żeby króliki nie wyszły bo Inaba kopać UWIELBIA:) Mam nadzieję, że jej się tam podoba. Wstyd mi tylko, że tyle czasu na to czekała:( Najdroższy prezent gwiazdkowy jaki kiedykolwiek zrobiłem:P
  7. Można tak powiedzieć :D I generalnie czuje się na pewno lepiej niż przed leczeniem, ale ma też swoje gorsze dni gdzie jest "mniej lepiej". Mam nadzieję, że jednak obędzie się bez leków przeciwbólowych o przedłużonym działaniu. Na razie, podsumowując, jest całkiem nieźle i byle tylko tych dobrych dni było znacznie więcej niż złych... Teraz patrzę jak dawno mnie tu nie było:/ Ale ten czas leci. Wiem, powtarzam się:) Pochłaniają mnie przygotowania do Świąt i coś jeszcze, o czym poniżej. Na Wasze wątki postaram się wpaść jeszcze przed Świętami by być na bieżąco, ale nie obiecuję. Najwyżej w Święta, gdy będzie więcej czasu. Z życzeniami oczywiście zjawię się jeszcze PRZED:) Tak Inaba spędzała wakacje:) Fotka szczęśliwego królika we własnołapnie wykopanej dziurze zapowiada BARDZO dobrą wiadomość, a szczegóły na pewno jeszcze przed Wigilią:)
  8. Tutaj to już Święta na całego:) Też bardzo mi się podoba tradycja pieczenia pierników! Widzę, że z tyłu zostałem bo Wy już macie upieczone, a ja nie... Te sklepowe może i dobre, miękkie, ale zupełnie nie oddają klimatu Świąt.
  9. Na razie Baja trzymają te tabletki przeciwbólowe, które skończyły się w poniedziałek i oby tak dalej:) O Brainactiv też mam dobre zdanie. Pamiętam go jeszcze z pracy w hotelu gdzie tam fajnie się sprawdzał:) Z resztą podobnie jak Karsivan. Właściwie to Baj go nie dostaje bo wet nie miał go na miejscu więc żebym drugi raz nie jechał, wypisał mi receptę na ludzki zamiennik czyli Nootropil, a w aptece też nie mieli więc dali mi tam jeszcze inny zamiennik - Memotropil ;) Aż tak bardzo jeszcze faktycznie nie widać, ale śpioch się z niego zrobił:) Kiedyś wstawał ok 5:00 jak tylko usłyszał, że z domu wychodzę by je wypuścić przed pracą. Teraz muszę go zawołać, ale przynajmniej słuch ma dobry:) No i regularnie spać chodzi już ok 17:00-18:00, a później tylko wstaje na kolację ok 21:00.
  10. :D :D :D Kogo był sens pytać to zapytałem czy nie chce tej suni, ale na razie nic... Trzymam kciuki!
  11. U nas też zwykle tak bywa, ale tym razem to do nas zima się uśmiechnęła:) Baj dziękuje za komplement! Z tym cudownym wyglądem to w tym tygodniu trochę gorzej bo zaczął wymieniać futro na zimowe:) Ale byłaby z nich para:D Od czasu do czasu widzę takie psy, ale tylko rudo - czarne, a tu taki rarytas:) Zdaje się, że tam border sporo swoich genów zostawił więc to może być, jak to kiedyś nagminnie na Dogo pisano, "wulkan energii":) Też śledzę ten wątek to muszę zobaczyć czy jest o niej więcej informacji... Pomijając dylemat kolejnego psa to od paru lat mam też inny, a mianowicie czy powinienem mieć psy w kojcu. Tzn te się z kotami w domu nie dogadają (chyba, że na późną starość), ale tak ogólnie bo kojec to nie miejsce dla psa. Przynajmniej w idealnym świecie. Z drugiej jednak strony, kojec daje więcej możliwości bo można przygarnąć psy, które z jakiegoś powodu nie mogą mieszkać w domu. I jeszcze co do samego Baja i poprawy zdrowia. Tak, jest poprawa po tych tabletkach przeciwbólowych:) Jest żywszy i sprawniejszy, ale żeby tak odmłodniał o rok to nie... Za kilka dni będzie też widać efekty działania Cortaflexu więc liczę na kolejną poprawę i przede wszystkim na niepogorszenie bo tabletki miał tylko do dzisiaj.
  12. Po co? Też się nad tym zastanawiam. Może po prostu wydaje im się, że tak trzeba? Znam takich ludzi, gdzie w domu bieda z nędzą, ale muszą mieć kilka psów na podwórku. I to nie przygarniętych tylko sami je chcieli. Nie wiem co było bardziej opłakane - warunki ich życia czy samo jedzenie. Teraz jest trochę lepiej, ale daleko od OK:/ Bezcenne:)
  13. Też mam taką nadzieję:) Tym bardziej, że raczej te leki przeciwbólowe działają bo chyba stał się żywszy i weselszy:) Ale pewne będzie na początku tygodnia gdy już się skończą. Od wczoraj dostaje też Cortaflex więc na kolejne efekty liczę za kilka dni. U nas przedwczoraj spadł pierwszy śnieg! Być może też ostatni tej zimy:P Już go zostało niewiele, a czeka nas ciepły weekend więc... Kilka przedwczorajszych fotek tak na szybko, korzystając z zimowej scenerii bo nie wiadomo kiedy druga taka szansa:)
  14. Łatuś cały czas pomaga:) Nie mam słów na takich ludzi i prawo, które stoi po ich stronie:/
×
×
  • Create New...