Wielu z nas zna Fundację Rottka Polska. Zrzesza rottweilery, psy w typie i mixy z całego kraju:
„Zajmujemy się niesieniem pomocy rottweilerom - psom postrzeganym w społeczeństwie często negatywnie. Uważane za psy agresywne - w schroniskach często usypiane, z uwagi na brak chętnych na adopcję. Przełamujemy stereotypy, udowadniając że rottweiler to wspaniały pies - jednakże nie każdy może być jego właścicielem.”
Facebook https://www.facebook.com/fundacja.rottka.polska
Fundacja poszukuje DT dla swoich podopiecznych...
Wątek poświęcony jest Rottkom przebywającym w hotelu, w DT i w schroniskach.