-
Posts
23497 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
42
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kiyoshi
-
[SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]NUTKA [/B][/COLOR](388/12) suczka wiek ok. 3 lata waga: 7,7 kg wzrost: 41 cm w kłębie[/SIZE] sierść: złota z przeuroczą białą 'gwiazdką' na czole, krótka, łatwa w pielęgnacji [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-RZdcjkcc7K4/T6v8hQbWerI/AAAAAAACB5Y/jmaWI-7e-8c/s640/IMG_0166.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ChIcrlOpeQA/T5m0PAE771I/AAAAAAAB9_4/0_xgmIeZxas/s720/DSC_4645.JPG[/IMG] Nutka jest uroczą młodą suczką, która najmocniej na świecie pragnie swojego człowieka i ciepłego kącika. Stres schroniskowy bardzo jej nie służy- mała ma mocno zapadnięte boki, a jej sierść wypada garściami. Pierwsze kontakty z nowo-poznanym człowiekiem są dla niej prawdziwym koszmarem...jest nie pewna tego co się wydarzy, uważa na każdy ruch, z przerażeniem obserwuje każdy gwałtowniejszy ruch kuląc ogonek mocno pod siebie... życie jej nie rozpieszczało...jednak wystarczy trochę cierpliwości i czasu a sunia otwiera się tak bardzo, że ostatecznie to ona namawia na pieszczoty i masowanie brzuszka:) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-eaQjBU1Gf6E/T6v8pLpu7_I/AAAAAAACB5w/BbOju7hjIWg/s640/IMG_0172.JPG[/IMG] W czasie spacerów pokazuje swoje prawdziwe oddanie- ładnie chodzi na smyczy, od czasu do czasu odwracając główkę, by sprawdzić czy wszystko z tyłu ok:) jest pojętna i bardzo posłuszna, na wybiegu grzecznie trzyma się opiekuna i wraca na wezwanie. Niestety- jej maleńką wadą są pewne (nieliczne) antypatię w psim świecie- niektórzy towarzysze tego samego gatunku działają na nią 'jak płachta na byka' potrafi więc pokazać ząbki i wcale nie przeszkadza jej ani wielkość, ani 'groźność przeciwnika'. Cóż- Nutka lubi pokazać, kto tu rządzi:) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-dG6wM0szsLs/T5mzVlcCqZI/AAAAAAAB99k/OIddqCwUDwk/s720/DSC_4627.JPG[/IMG] Dla ludzi jednak jest aniołem, pięknym, dobrym, oddanym. Nutka będzie idealnym przyjacielem na długie lata. Suczka jest zaszczepiona, odrobaczona i dostanie kupon na darmową sterylizację. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-E8IV_sFbi2E/T5ooC1guMwI/AAAAAAAB-GY/CcKH9Dhkp54/s640/IMG_0563.JPG[/IMG] [COLOR=#a52a2a][SIZE=4]Kontakt w sprawie adopcji: [/SIZE][/COLOR] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], 605-886-434
-
Biedna Delma tak długo już czeka na dom:( śliczna, mądra, a jednak, tak trudno ją wypatrzyć:(
-
Oj Kikunia... Dobrze, że udało jej się wyrwać ze schroniska, bo z taką anemią... zdrowiej mała!! domku przybywaj:)
-
powodzenia:)
-
Ponad rok w schronisku - Szarek znalazł swoją rodzinę!
kiyoshi replied to saphira18's topic in Już w nowym domu
a może jest zazdrosny o swoją Panią;)?? -
jestem u Lazara:)
-
Chora Blanka ze schroniska w Katowicach przebywa w dt
kiyoshi replied to kimiji's topic in Już w nowym domu
Bożenko, bardzo smutne wiadomości...a juz tak się wszyscy cieszyliśmy, że Blanka wraca do zdrowia... -
Neron - po dłuuuuugim pobycie w schronisku znalazł domek!!! :)
kiyoshi replied to ania91sc's topic in Już w nowym domu
te jego uszka są urocze!! do góry psiaku! -
Wyjątkowy KUMPEL w ciapki ma pecha... po 1,5 roku znów w schronisku..
kiyoshi replied to ewes's topic in Już w nowym domu
:) jakie ładne zdjęcia!!! krzywołapku- do góry i do domku:) -
Marko - mały piesek o wielkim sercu znalazł dom!
kiyoshi replied to gil.marzena's topic in Już w nowym domu
MARKO jest uroczy:) to chyba jeden z najlepiej ułożonych psiaków jakie widziałam, spokojny, zrównoważony- tylko brać i kochać:D -
Szkoda, że domki zrezygnowały:( taki piękny pies, a tak długo musi czekać:(
-
trzymam kciuki:) i zycze temu pięknemu psu cudownego życia w nowym domu:)
-
Bambi to śliczny piesek:) bardzo fotogeniczny!
-
Zaciśnięte!!!!!!
-
ARES- mądry, spokojny, czarny pies- wciąż szuka...
kiyoshi replied to madzia.uje93's topic in Już w nowym domu
[quote name='MonikaAron'][COLOR=#222222][FONT=Verdana]W gazecie zasugerowano mi żebym z ogłoszeniem Aresa wstrzymała się do przyszłego piątku. Teraz dużo ludzi wyjechało na długi majowy weekend i mało osób zakupi gazetę. Super, że Buni się poszczęściło :D Wierzę, że z Aresem będzie podobnie. Wierzę!!!![/FONT][/COLOR][/QUOTE] Może to i racja. W takim razie- kciuki 'przerzucone' na przyszły piątek;) powodzenia Aresik... -
Bunia już u siebie:) została 'psem łańcuchowym' tzn. na środku ogrody przywiązałam do takiego draba długi sznurek, a do tego dopięłam smyczke Buni. Nie była zadowolona, ale póki teren nie jest sprawdzony lepiej żeby w ten sposób spacerowała. We wtorek ma przyjechać syn Pani to będą uszczelniać ogrodzenie. poza tym, Pani powiedziała, że u niej Bunia jest bardzo grzeczna, nie piszczy, śpi z nią w łóżku, i powiedziała też że na pewno jej nie odda:) Bunia niestety bardzo piszczała za mną gdy odchodziłam:( :( :( eh.....
-
Bunia bardzo grzecznie przespała cała noc ani razu też nie załatwiła się w domu. W dodatku jak tylko może ryje się na kolana żeby ją przytulać i głaskać. Dzisiaj prawie wcale już nie piszczy. wykapałam ją i wyjęłam kleszcze, ma teraz miękutkie, pachnące futerko i szykuje się na wyjazd do swojego domu:)
-
Bunia dopiero jutro pojedzie do Pani, dziś przenocuje u mnie...zabrałam ją jednak ze schroniska dzisiaj... teraz jest u mnie, ale od razu musze napisać, że jest bardzo trudny psem...cały czas wyje w okno!!!! i to bardzo głośno! .... Nie wiem jak długo Pani to zniesie:( Jednak póki co Pani powiedziała, że dzisiaj jest najszczęśliwszy dzień jej życia, bo Bunia się odnalazła. Obiecała wyprowadzać ją na razie tylko na smyczy....mam nadzieje, że Bunia porzuci swoje uciekinierskie wybryki i jednak ustatkuje się na starość;) Dobrze, że nic jej nie jest. Nawet nie ma śladu po 3 dniowej tułaczce....ma tylko kilka nowych kleszczy:(
-
niestety święta skomplikowały jej poszukiwania.....
-
Rozmawiałam wczoraj z Panią jej syn miał wydrukować plakaty i wczoraj mieli je porozwieszać w okolicy, także ... pozostaje czekać...
-
nadal cisza:(
-
[B][SIZE=5]W Katowicach-Podlesiu wczoraj zaginęła ta sunia.[/SIZE][/B] jest niewielka, chuda, starsza, ale ma dużo energii i może pokonać spory dystans. ma sobie ma jeszcze schroniskową obróżkę (66/12) (dzień wcześniej została adoptowana) Bardzo proszę o pomoc w jej odnalezieniu!!!!!! każda informacja na wagę złota (tel. 605 886 434). [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-lmCcktYMrwc/TyQiXpSY4wI/AAAAAAABkyI/SDIYnKsPuOA/s512/PICT0796.JPG[/IMG]