Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. No przecież to oczywiste, że Charlie to DONeczek! :D
  2. W sumie z Ryszarda Lisiego to niezły słodziak jest, no nie...? :)
  3. No i widzisz, Mattilu - Hopcia zawierszykowana! :klacz:
  4. No i co żywina na obróżkę...? :kciuki:
  5. Nuteczko, oby spotykało się już tylko wszystko, co najlepsiejsze! :kciuki:
  6. Konfirm, o ile dobrze Olusię zrozumiałam, to nie tyle chodzi o zmęczenie szczeniakami, co raczej o mało czasu na ich socjalizację... Co do makowiaków bezdomniaków, to jeszcze na razie można się pocieszać, że może zima będzie łagodna, skoro w listopadzie mamy po 19-20 stopni w ciągu dnia. Tylko się nie wpedzaj w poczucie winy, bo i tak wszystkim się nie da pomóc - rób, ile możesz. To bardzo dużo!
  7. Jak telefon padnie, a się "nie ma w zwyczaju oddzwaniać", to można potem chociaż sms'a wysłać: "Sorry, padł mi fon." :pissed: Wydaje mi się, że nie ma co "chronić" takich osób... Bo potem psy na tym cierpią... :sad: Choć z drugiej strony rozumiem, że nie chcesz "wplątywać się w aferę". Może w takim razie chociaż na PW, żeby wiedzieć, kogo unikać, a niekoniecznie gadać o tym całemu światu...? :hmmmm:
  8. A to biegnie... wilk! :D
  9. A Bomba jest w trakcie... "robienia" szyjki, portek i... zobaczymy, czego jeszcze. :siara: A co ja? Cejrowski...?! :mdleje: Aha! To ja już teraz wiem, kto wysyła fluidy anty-domkowe! :mad:
  10. Dziś rozmawiałam z Olusią. Nie odpowiedziała jeszcze, bo bardzo rzadko bywa na dogo teraz. Aktualnie nie może wziąć na tymczas żadnego psiaka :shake:, a jak już będzie mogła, to raczej już nie szczylki. Przepraszam, że narobiłam nadziei... :oops:
  11. Randa Randą - przepraszam, nie mam pomysłów... :oops: - ale mnie mocno zaciekawiło, jakiż to płatny(!) DT zachował się tak chamsko... :-o
  12. Na wierszyki (a raczej rymowanki częstochowskie... :oops: ), to wena mnie musi najść szczególna, a jak powszechnie wiadomo, wena u mnie narowista, a tym bardziej, jeśli chodzi o szczególną wenę... :(
  13. Taaaak... Bomba jest wyraźnie zawiedziona, jak zakładam przed psacerem buty wsuwane i ona nie może pomagać... :shake: :p
  14. Ogonku z białym koniuszkiem, nie bój się! :calus:
  15. Ponieważ doszły już wszystkie wpłaty, podsumowałam rozliczenie bazarku DZIECIowa TANIOcha , a z niego wynika, że: ZYSK dla Kajtuna: 180zł (80% z 225zł) :Rose: -------------------------------------------------------------- Post rozliczeniowy Kajta: http://www.dogomania.com/forum/topic/77195-kajtun-bez-ds-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby/page-209?p=15829080 właśnie zaktualizowałam i na dziś wygląda to tak: LISTOPAD +271,50 zł - SALDO z poprzedniego m-ca +10 zł - pinczerka_i_Gizmo (dekl. XI) 04.11 +180 zł - 80% z bazarku DZIECIowa TANIOcha - 04.11 -49 zł - szczepienie p/wściekliźnie i wirusom 44zł + dojazd 5zł (08.10) - 05.11 -306 zł - hotelowanie (3 X - 1 XI) 300zł + Fiprex 6zł - 05.11 będzie +40 zł - Lida (dekl. XI) xx.11 będzie +10 zł - AleksandraF (dekl. X) xx.11 będzie +10 zł - AleksandraF (dekl. XI) xx.11 będzie + xx zł - 25% z bazarku Rubik NOWA BIŻUTERIA - xx.11 będzie + xx zł - 70% z bazarku inki33 - xx.11 -------------------------------------------------------- +106,50 zł - SALDO na dzień 05.11.2014 GRUDZIEŃ będzie -300 zł - hotelowanie (2 XI - 1 XII) - brakuje (na dzień aktualizacji) 193,50 zł... Na dniach pojawi się kolejny mój bazarek, tym razem 70% na Kajtuna (i 30% Bomba).
  16. Nie rozumiem, dlaczego jest niemal zero odzewu z tylu ogłoszeń - 2 telefony i 1 sms (czy mail) przez ponad 2 lata... :bigcry:
  17. Delikwentka zważona dziś rano - wyszło o kolejną 1/4 nadmiaru urlopowego mniej, czyli aktualnie jest 10,9kg Bomby. :) Bomba tak zapamiętale pomaga w wiązaniu butów przez psacerkiem, że należy ją uznać za agresywnego (nieadopcyjnego?) psa. :diabloti:
  18. OK, zadzwonię do Olusi.
  19. Przypomnij mi, ile mają maluchy i jak wygląda kwestia szczepień/wychodzenia...
  20. Mam do niej zadzwonić i zapytać...? :hmmmm:
  21. A co ta suka ma wspólnego z owczarkiem australijskim...?!?!?!?! :-o http://pl.wikipedia.org/wiki/Owczarek_australijski_%28typ_ameryka%C5%84ski%29 http://pl.wikipedia.org/wiki/Kelpie_%28rasa_psa%29 http://pl.wikipedia.org/wiki/Australian_Cattle_Dog Którym owczarkiem australijskim niby jest ta suka...? :hmmmm: PS. Skoro prosisz o kontakt mailowy, to najpierw podaj swojego maila. :stupid:
  22. Na fotki wesołego Nutkowego ogonka w górze! :)
  23. Pinczerko, dotarła Twoja deklaracja. :Rose: Dziś puściłam przelew do Murki i dziś też zaktualizuję rozliczenie. :) Dzięki, Rubiczku! :Rose: Zaglądajcie, kochani, Kajtunowi fanki i fani! :modla:
  24. Czyli uznajmy, że na piątek. ;) Spróbuję.
  25. Czekamy, czekamy i zaciskamy! :kciuki:
×
×
  • Create New...