Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. ZDROWYCH,SPOKOJNYCH I PEŁNYCH RADOŚCI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!
  2. ZDROWYCH,SPOKOJNYCH I PEŁNYCH RADOŚCI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!
  3. Bardzo się cieszę,że lalunia jutro już będzie w swoim domku i oczywiście trzymam kciuki za aklimatyzację! :)
  4. Dziewczyny zaliczyły wizytę u fryzjera i tak mi p.Beata napisała....:D Fryzjerka powiedziała że Nelcia jest bardzo grzeczna a Joy to harpagan. Tak goniła jej psa po domu, że nie mogła jej złapać a jej pies w szoku :D
  5. Haniu bardzo dziękujemy za sesję zdjęciową dziewczynek i opis ich zachowań :) Myślę,że będzie można pomału ruszać z ogłoszeniami.Jedynie czego zabrakło,to wspólnego ich zdjęcia na kanapie, aby umieścić je jako przewodnie w ogłoszeniu.Może uda się jeszcze takie pstryknąć?
  6. Teosiowi na pewno nie będzie w pierwszych dniach łatwo ale pomalutku powinien przystosować się do nowych i nieznanych mu warunków.Za to będę mocno trzymać kciuki,a dzisiaj także za Tinusię.
  7. Zmieniony tytuł mnie tu ściągnął,więc trzymam kciuki za wizytę p/a.
  8. Ciężko coś wybrać jak się psiaka nie widz,i ale udało się i pasują :) Mają Bogduniu już cieplutko :) Dziękujemy za pozdrowienia i również cieplutko pozdrawiamy :)
  9. Ja też wolę kogoś z dogo ale czasami nie ma takiej opcji i korzystam z pomocy na Fb.Ja będę również potrzebowała kogoś po świętach do wizyty p/a w Katowicach dla Aleksa.
  10. O jej,nie wiedziałam,że tak źle jest z jej sunią :( Trzymam kciuki aby sunia wygrała tą walkę! Do Moniki ale niestety nie mam nr tel.Gdyby nikt się nie zgłosił to mogę poprosić kogoś z Fb, tylko daj znać.
  11. Tigrunia robi postępy i to najważniejsze! Na filmiku widać,jak czuje się bezpiecznie,bo zajęta miętoleniem tego czegoś,nie zwraca uwagi na otoczenie.Strachulec na to by sobie nie pozwolił i oczy wędrowały by czujnie,a i uszy postawione by były do pionu, w nasłuchiwaniu "zagrożenia".Bardzo cieszą takie dobre wiadomości :)
  12. Martuniu wysyłam pw. z nr telefonu do Eli /Mysza2/ Tak będzie najszybciej się z nią skontaktować :)
  13. Mimo wszystko myślę,że najlepsze by było mieszkanie ale na parterze lub oczywiście dom z ogrodem.Trochę martwi mnie to 5 piętro mimo windy,która też niestety ale się psuje, bądź akurat zabraknie prądu.Czy Teoś sam zechce schodzić po schodach?A jeżeli nie,czy pani poradzi sobie ze znoszeniem Teoasia z tak wysokiego piętra? Czy Teoś bez oporu zaakceptuje to niekomfortowe znoszenie "pod pachą"? To takie moje obawy,które zadałabym sobie,gdyby psiak był pod moją opieką.Warto na pewno o tym porozmawiać z wizytatorką i oczywiście z panią chcącą adoptować Teosia.
×
×
  • Create New...