Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Basiu rozmawiałyśmy przez telefon i razem z Anulą weźmiemy Kofi pod swoją opiekę do szafirki.Hania powiadomiona i zgodziła się kruszynkę przyjąć.Jeżeli transport będzie 02.05 to Kofi mogłaby nim jechać,a Piotrek by ją odebrał gdzieś w okolicach Nowej Soli.
  2. Anulko o tym samym pomyślałam :) Hania musi sprawdzić ile jej zostało i jeżeli malutko,to p.Justyna będzie musiała kupić.Z tego co wiem,to na regenerację wątroby potrzeba ok 6 miesięcy,więc dobrze by było aby jednak nie zmieniał karmy
  3. Rozmawiałam z Hanią i Tofiś ma na dzień zdejmowany klosz, bo nie kombinuje nic przy ranie,która bardzo ładnie się goi.Szwy są rozpuszczalne i wizyta kontrolna będzie w poniedziałek.Hania dokupiła listek Cardisure,natomiast wet zalecił odstawienie tabletek na wątrobę i ponowne badanie krwi za ok 2 tyg.Wyniki bardzo się poprawiły, więc chce zobaczyć czy bez tabletek będą równie dobre. Ustaliłyśmy,że w poniedziałek po południu Tofiś będzie mógł jechać do swojego domku,który zajmie się dalszymi badaniami i zabiegiem usunięcia 2 zębów w odpowiednim czasie.Pani Justyna o wszystkim wie i odlicza dni do zabrania Toficzka.Napisała mi,że bardzo za nim tęsknią :)
  4. No wyrósł i to jeszcze jak...:) Nie wierzę,że to mógł być syn Nelci,bo to nie możliwe.Ale tak czy tak,udało się nam uratować dwa życia ,które zamiast piekła,mają teraz rajskie życie :)
  5. Cudowna Majeczka wraz ze swoją kochaną rodziną,serdecznie pozdrawiają :)
  6. Lemi i Holi wraz ze swoją rodziną, spędzili dzisiejszy świąteczny dzień w Świeradowie Zdroju.Dziewczynki były bardzo grzeczne i nawet jechały Kolejką Gondolową :)
  7. Capri wraz z rodziną świątecznie pozdrawiają :) Uwielbia wypady w góry i po nich wędrować :)
  8. Wraz z życzeniami świątecznymi otrzymałam zdjęcie Matisia :)Wszystko jest dobrze i już nie kombinuje przy płocie...:)
  9. Mailo wraz z rodziną świątecznie pozdrawiają :)
  10. I garść wiadomości z domku Ajeczki :) Pani Bogusiu, proszę przyjąć od nas życzenia wspaniałych Świąt Wielkanocnych, spędzonych w gronie najbliższych i dużo błogosławieństwa Bożego. Nasza Ayunia rozrabia. Upodobała sobie wybrane buty i ciągle je gdzieś chowa. A jak wie, że przeskrobała, to później robi taką minę, spuszczając przy tym główkę, że nie sposób się na nią gniewać. Nadrabia szczenięce lata. Na dworzu musi wychodzić z Amikiem, bo bez niego jest jej ciężko. Ale cały czas małymi kroczkami robimy postępy. Pozdrawiam Panią bardzo serdecznie, Ania
×
×
  • Create New...