-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Emisia mała kruszynka upatrzyła sobie jeden jedyny stary kapeć Pańcia i uwielbia się nim bawić... Była też kąpiel,którą bardzo dzielnie zniosła.... -
Nawet nie wiesz Asiu,jak bardzo się cieszę!:):):)
-
Wspaniałe wiadomości,że tym razem uda się pomóc 6 psiakom i transport mamy gratisowy do Katowic :) Czasami cuda się zdarzają....:)
-
Dziękuję Asiu i trzymam kciuki,aby się wyklarowało coś jeszcze dla tego psiunia!
-
Asiu i szepnij też temu w naszym imieniu,że jeżeli nie teraz,to następnym razem postaramy się mu pomóc....Biedak też mi nie wychodzi z głowy.....
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Emisia ma się bardzo dobrze :) Zdecydowanie woli towarzystwo kobiet i potrafi czasem na swojego Pana naszczekać.Bardzo dużo wniosła radości do domu i tchnęła trochę życia i energii w Perełkę i Pusię:) Dobrze wie,że jak Pani Wanda idzie wieczorem do łazienki się umyć,to znak,że to pora na spanie.Czeka cierpliwie i jak tylko z niej wyjdzie,to pędzi po schodach na górę do sypialni.Wszystkie trzy pakują się do łózka i śpią z Pańciostwem :) Jest przekochana i Pani Wanda jest bardzo szczęśliwa,że ją mają :) Tą podusię na samej górze najbardziej lubi i potrafi ją tak jakoś po swojemu poskładać, wziąć w ząbki i wynieść albo w inne miejsce w domu albo do ogrodu :) Pani Wanda napisała: Królewna Emi na ziarnku grochu....:) -
Mocno zaciskam kciuki i jutro będę czekać na wiadomości,czy psiaki są i udało się je zarezerwować.
-
Niestety ale nie weźmiemy suni, bo dzięki temu,że Poker da BDT Kofi, my w to miejsce bierzemy psiaka z zamojskiego schroniska. Mam nadzieję,że będzie sensowny odzew z ogłoszeń, za co mocno trzymam kciuki!
-
-
Było by wspaniale! :) Może jeszcze ktoś dołączy z chęcią wzięcia pod opiekę któregoś z tych bidulek....Tu chodzi o duże koszty transportu,a także masę kilometrów,które kierowca musi pokonać.
-
Martuniu,jeżeli jeszcze ktoś się zdecyduje pomóc któremuś z tych psiaków i szykował by się większy transport,to jeszcze byśmy wzięły "Frędzla" Dzisiaj rano zanim z Tobą rozmawiałam, podjęłyśmy z Anulą decyzję,że pomożemy malutkiej suni z Miedar.Jest już zarezerwowana i 02.05 wyruszy do Hani.Bez konkretnych stałych deklaracji,to trzy psiaki jeszcze jesteśmy w stanie udźwignąć,ale niestety nie więcej :(
-
Trzymam kciuki,aby wszystko się udało organizacyjnie i psiaki mogły wyruszyć bezpiecznie w drogę :)