Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Noc minęła spokojnie,jedzonko zjada chętnie, ale jeszcze widać,że tęskni i czasami jest smutny.Wczoraj najczęściej siedział pod drzwiami, dzisiaj już nie.Pana Damiana uwielbia i chodzi za nim krok w krok.Trzeba trochę czasu aby się przyzwyczaił i uwierzył,że to jego ostatnie miejsce.
  2. Bogduniu bardzo dziękujemy kochana za pomoc w zrobieniu banerka:) Może z takim tekstem: Otwórz swoje serce i pomóż.... Przy zdjęciach ich imiona Atila,Lucky,Timi
  3. Tak bardzo cieszę się,że udało się i tym psiaczkom pomóc i dać szansę na normalne i lepsze życie :) Tyle co mogę to jednorazowo 50zł wpłacę na dobry,pomocowy początek.
  4. Martuniu,zawsze nam się dobrze współpracowało i dzięki temu,kolejne bidulki opuszczą schronisko :)
  5. Bardzo wspaniałe! :) Chciało by się dla wszystkich psiaków takie domki :)
  6. Pani Justyna mi napisała,że jednak tęskni za Hanią i psiakami ale troszkę trzeba czasu aby się przyzwyczaił.Pan Damian zakochany w maluchu i cieszy się ogromnie :) Widać,że Tofiś też go bardzo polubił.Będzie dobrze :)
  7. Dziękuję Anulko za założenie psiaczkom wątku :)
  8. Nawet nie wiesz Asiu,jak bardzo się cieszę!:):):)
  9. Wspaniałe wiadomości,że tym razem uda się pomóc 6 psiakom i transport mamy gratisowy do Katowic :) Czasami cuda się zdarzają....:)
  10. Dzisiaj ok 16 p.Justyna jedzie po Tofisia.Jak zawsze kciuki na początek nowej drogi życia mile widziane :) Wszystko odnośnie karmy,żywienia i kolejnych badań ustalone i Hania jeszcze dzisiaj dopowie p.Justynie co i jak.
  11. Dziękuję Asiu i trzymam kciuki,aby się wyklarowało coś jeszcze dla tego psiunia!
  12. Asiu i szepnij też temu w naszym imieniu,że jeżeli nie teraz,to następnym razem postaramy się mu pomóc....Biedak też mi nie wychodzi z głowy.....
  13. Emisia ma się bardzo dobrze :) Zdecydowanie woli towarzystwo kobiet i potrafi czasem na swojego Pana naszczekać.Bardzo dużo wniosła radości do domu i tchnęła trochę życia i energii w Perełkę i Pusię:) Dobrze wie,że jak Pani Wanda idzie wieczorem do łazienki się umyć,to znak,że to pora na spanie.Czeka cierpliwie i jak tylko z niej wyjdzie,to pędzi po schodach na górę do sypialni.Wszystkie trzy pakują się do łózka i śpią z Pańciostwem :) Jest przekochana i Pani Wanda jest bardzo szczęśliwa,że ją mają :) Tą podusię na samej górze najbardziej lubi i potrafi ją tak jakoś po swojemu poskładać, wziąć w ząbki i wynieść albo w inne miejsce w domu albo do ogrodu :) Pani Wanda napisała: Królewna Emi na ziarnku grochu....:)
  14. Mocno zaciskam kciuki i jutro będę czekać na wiadomości,czy psiaki są i udało się je zarezerwować.
  15. Niestety ale nie weźmiemy suni, bo dzięki temu,że Poker da BDT Kofi, my w to miejsce bierzemy psiaka z zamojskiego schroniska. Mam nadzieję,że będzie sensowny odzew z ogłoszeń, za co mocno trzymam kciuki!
  16. Jeszcze ten psiak nie daje mi spokoju....Czy on jest duży?
  17. Było by wspaniale! :) Może jeszcze ktoś dołączy z chęcią wzięcia pod opiekę któregoś z tych bidulek....Tu chodzi o duże koszty transportu,a także masę kilometrów,które kierowca musi pokonać.
  18. Martuniu,jeżeli jeszcze ktoś się zdecyduje pomóc któremuś z tych psiaków i szykował by się większy transport,to jeszcze byśmy wzięły "Frędzla" Dzisiaj rano zanim z Tobą rozmawiałam, podjęłyśmy z Anulą decyzję,że pomożemy malutkiej suni z Miedar.Jest już zarezerwowana i 02.05 wyruszy do Hani.Bez konkretnych stałych deklaracji,to trzy psiaki jeszcze jesteśmy w stanie udźwignąć,ale niestety nie więcej :(
  19. Trzymam kciuki,aby wszystko się udało organizacyjnie i psiaki mogły wyruszyć bezpiecznie w drogę :)
×
×
  • Create New...